Nábytok

Exkluzívny nábytok z Modani – v barokovom štýle s moderným nádychom

Barokový nábytok s moderným nádychom

Pokiaľ ide o štýl, je potrebné mať na pamäti jednu vec: malé detaily robia veci odlišnými. Náš životný priestor sa dá ľahko zmeniť pridaním niektorých luxusný nábytok v jeho dome. Samozrejme, mali by ste venovať pozornosť tomu, ktorý typ si vyberiete. Nech je tento nábytok čo najviac módny a funkčný. S dizajnom je vždy spojená najlepšia kombinácia. Potom sa všetko zlepší. Môže to byť pohovka, kreslo, lampa alebo akýkoľvek iný predmet, ale nezabudnite na dizajn! To je vlastne to, čo robí zmenu.

Ak máte a Kombinácia starého a nového, zjednotené v klasickej farebnej palete ako nový nábytok z Modani potom máte určite dobrý vkus. Tieto nápadné kúsky prinášajú nový ultra luxusný pohľad Z tvojho domu.

strieborná sedačka Chesterfield s metalickou kožou

Exkluzívny nábytok z Modani v barokovom štýle - strieborný

Klasická forma strieborná sedačka Chesterfield v kombinácii s metalickou kožou z neho robí jedinečné umelecké dielo. Jedná sa o trojmiestnu zlatú pohovku, ktorá sa vyznačuje hlbokými sedadlami a pohodlnými, útulnými vankúšmi. Elegantný štýl a pohodlie sú 100% zaručené! To dizajn kráľovského kresla vychádza z tradície starých čias, ale so svojimi čiernobielymi tónmi je tiež svieži a súčasný. Umelecké spracovanie dreva zaručuje skutočnú kvalitu a chladné povrchy.

kráľovské kreslo v barokovom štýle Modani

Kreslo od Modani v barokovom štýle

Ak máte a Kreslo so stojatou lampou Cassiopeia skombinujte, potom získate ukážku klasického dizajnu. Je to čistý dekadenčný pohľad! the čierna lampa Medusa je ďalšia elegantná lampa v štýle svietnikov. Je obzvlášť dobrý, keď chcete do svojej kancelárie, obývačky alebo spálne pridať trochu dramatickosti. Pozrite sa na všetok tento skvelý modernistický nábytok v Modani. Zabezpečia vám potrebnú zmenu.

Stojacia lampa Cassiopeia a čierna lampa Medusa

Nábytok od Modani - baroková stojacia lampa

strieborná sedačka Chesterfield v barokovom štýle