Nábytok

Drevený stôl so sochárskym vzhľadom – originálne koncepty z Bangkoku

moderný dizajn sochársky nábytok Bangkok

Futuristický Drevený stôl inšpiruje sochárskym vzhľadom. Kreativita dizajnéra Nucharin Wangphongsawasd nepozná hraníc – jednotlivé prvky sú plynule prepojené. Súvislé tvary a moderná estetika definujú jeho diela, ktoré premenia každý obývací priestor na galériu moderného umenia.

Drevený stôl – nápadité prevedenie

Myšlienka dreveného stolu na nápadnú konštrukciu

Talentovaný dizajnér Nucharin Wangphongsawasd z Bangkoku je už dlho so svojim štýlovým nábytkom – ako je tento Drevený stôl a známe projekty. Má niekoľko mien, podľa ktorých pracuje – experiment je na prvom mieste, na to môžete myslieť neskôr. Na začiatku bola zvedavosť. Pracuje na princípe pokusu a omylu a učí sa pri každom novom pokuse. Zakaždým, keď pracuje na novom projekte, hľadá inšpiráciu z prírody. Či už zvieratá alebo rastliny, alebo dokonca krásna krajina – prírodné formy formujú jeho koncepty. Výroba nábytku je jeho vášňou – jednotlivé stoly sú vyrábané ručne s veľkým dôrazom na detail.

Drevený stôl inšpirovaný prírodou

Dizajnový nábytok, nápady na exotické zariadenie

Tabuľky z najnovšej kolekcie inšpirujú zaujímavými konštrukciami. Boli postavené z exotických druhov dreva. Jednotlivé prvky sú skrútené a zlepené dohromady. Precízna výroba vytvára optický klam – často to vyzerá, akoby sa stôl pohyboval. Sochársky vzhľad sa bude hodiť do každej modernej miestnosti. Napriek tomu Drevený stôl neváži veľa a vyzerá nežne a krehko, je prekvapivo odolný a odolný. Obmedzená plocha ponecháva priestor iba na okuliare. Ak chcete, môžete zariadiť vázu s kvetmi. Originálne exotické sochy doplnia celkový vzhľad. Pre maximálny efekt skombinujte stôl s bielou čalúnenou sedačkou.

Konferenčný stolík z exotického dreva

Stopa tri nohy z exotického dreva

Moderná polica na stôl na poháre

Odkladací stôl drevený moderný nábytok tri nohy

Drevený stôl v originálnom tvare

Detail dizajnu stola precízna výroba

Futuristická konštrukcia – stôl s tromi nohami

štýlový konferenčný stolík obývačka originálne kreatívne