Nábytok

Dizajnový nábytok Mascheroni prináša do vášho domova taliansky štýl

obývacia izba z kožených stoličiek oranžovej farby

the Dizajnový nábytok od Mascheroni vneste do moderného bytu retro eleganciu a eleganciu. Luxusné, hodnotné a jednoducho krásne prevedenie. Pokiaľ ide o také jemné kusy nábytku, pri výbere hrá hlavnú úlohu trvanlivosť a nadčasová elegancia. Celá kolekcia ponúka nádherné nápady na dizajn interiéru.

Dizajnový nábytok od Mascheroni – talianska elegancia

elegantný-biely-okrúhly-jedálenský stôl

Mascheroni je talianske štúdio, ktoré zhromaždilo talenty v oblasti dizajnu nábytku a interiérov. Všetci zamestnanci, dizajnéri a poradcovia zákazníkov pracujú predovšetkým na tom, aby zohľadnili priania zákazníkov a snažili sa ponúkať individuálne dizajnové riešenia pre moderných ľudí. Vaším hlavným cieľom je vytvoriť príjemnú atmosféru, v ktorej sa budete cítiť dobre. the Dizajnový nábytok od Mascheroni sa vyznačujú kreatívnymi, ale klasickými modelmi.

Dizajnový nábytok z modelov a farieb Mascheroni

moderný kancelársky nábytok z krokodílej kože

the Dizajnový nábytok od Mascheroni dodá každej miestnosti luxusný vzhľad. Zvlášť vhodné pre veľké rezidencie, kde svojimi elegantnými líniami a jemnými tkaninami vytvárajú jedinečnú atmosféru. Nábytkárska spoločnosť sa špecializuje na luxusné prevedenie a ponúka široký sortiment nábytku. Či už pohovky, kreslá, stoličky, postele, kancelársky nábytok, písacie stoly alebo malé jedálenské stoly, konferenčné stolíky a dekoratívne prvky – máte všetko.

Stoličky – moderný dizajnový nábytok od Mascheroni

zelené kreslo talianskeho dizajnu

Začíname s pohodlnými stoličkami od Mascheroni – na všetkých fanúšikov talianskeho dizajnérskeho nábytku čaká veľká zbierka vzorov. Sú rafinované a vkusné, majú jednoduchú konštrukciu a sú navrhnuté v nádherných farbách. Niektoré modely vykazujú podobnosť s klasickými a tradičnými štýlmi, ako sú viktoriánske a koloniálne, zatiaľ čo iné prinášajú do interiéru nový minimalistický dizajn. Stoličky sú navrhnuté podľa hesla „Moja stolička v kancelárii je môj trón“. the Dizajnový nábytok od Mascheroni sú určené pre tých, ktorí vedia, čo chcú a ako to dosiahnuť.

Stoly a stoly v talianskom štýle

futuristický-praktický-kancelársky stôl

Mascheroni predstavuje autentický nábytok s klasickými a špičkovými doplnkovými funkciami pre modernú kanceláriu. V dnešnej dobe je interiérový dizajn kancelárií prinajmenšom rovnako dôležitý ako interiérový dizajn a vytvára útulnú atmosféru, v ktorej sa zamestnanci aj zákazníci cítia príjemne.

Postele od Mascheroni – autentický dizajnový nábytok v spálni

Luxusná-taliansko-biela-spálňa

the Dizajnový nábytok od Mascheroni ponúkajú exkluzívne postele pre klasickú spálňu. Medzi jej návrhy pre modernú spálňu patria krištáľové lustre, zrkadlá na ozdobu a prehozy z jemných tkanín. Ako ozdoba slúžia zaujímavé ozdoby na stenách. V spálni Mascheroni sa cítite ako kráľ.

Väčšina dizajnového nábytku z Mascheroni sú dodávané s dodatočnou ozdobou ako poďakovanie od talianskej spoločnosti. Zaujímavé vázy a eklektické lustre určite zaujmú zákazníkov.

Abigail

Červený kožený nábytok v skrinke

červený skriňový nábytok

Moderná skriňa od Mascheroni

moderná-skriňa-mascheroni

Klasický drevený nábytok do konferenčnej miestnosti

klasický drevený nábytok do konferenčnej miestnosti

Nadčasová elegancia Posteľ Mascheroni

nadčasová elegancia Posteľ Mascheroni