Nábytok

Dizajnové polohovacie kreslo pripomína ženu ležiacu na podlahe

polohovacie kreslo z mäkkej rúrky z pieskovej brezy z nehrdzavejúcej ocele

„Soft Pipe“ je inovatívny Dizajnové kreslo od piesok & Brezový dizajn. Táto minimalistická ležadlo je inšpirovaná tvarom ženy ležiacej na podlahe. Ak by ste sa pozreli na dizajn bližšie, dokonca by ste si všimli jej dlhé rukavice a čižmy. Dve trubice sa stávajú dynamickým, prekvapivo zmyselným fragmentom, vystuženým mäkkou farebnou kožou a doplnené lesklými kovovými časťami. Konštrukcia pozostáva z kovového rámu, polyuretánu, kože a ocele. Čalúnenie kresla je k dispozícii v bielej, čiernej a žiarivej červenej farbe. Kožené alebo ekokože. Farba je prispôsobiteľná.

 Dizajnové polohovacie kreslo so zmyselným sklupturálnym tvarom

kreslo z pieskovej brezy, kreslo, biely kov

Dizajnové kreslo “Soft Pipe” má jedinečné estetické pôsobenie. Dizajn je evidentne ovplyvnený minimalizmom a skutočne poštekľuje našu predstavivosť. A tiež z hľadiska pohodlia, dve rúrky sú potiahnuté jemnou bielou kožou, aby na svojich užívateľov zapôsobili.

 Dizajnové polohovacie kreslo „Soft Pipe“ na výstave

kreslo s kreslom, polohovacie kreslo, piesková breza, výstava leňošky z mäkkých fajok

piesok & Birch je talianske dizajnérske štúdio založené v roku 2003, keď sa Andrea Fino a Samanta Snidaro rozhodli spojiť svoje rôzne kultúrne pozadia a skúsenosti pre jedinečný projekt. Andrea Fino vyštudovala právo a pracovala v oblasti komunikácie a organizácie udalostí. Samanta Snidaro študovala architektúru v Taliansku a Španielsku a má rôzne skúsenosti s fotografiou a grafikou. Spoločne sa začali zameriavať na tvary a dizajn.

Žena oblečená v bielom so striebornými čižmami a rukavicami

dizajnové ležadlo, koža, kovové rámové rúrky, mäkké potrubie

k dispozícii v širokej škále farieb

ležadlo piesková breza biela koženka oceľ

Polyuretán, oceľ a koža

návrhár polohovacie kreslo oceľ koža biela žena ležiaca