Nábytok

Dizajn kresla na všestranné použitie – Úľ od Grahama Roebecka

Moderný sedací nábytok v súčasnom vzhľade Ocenený

Beehive Chair je viac než len pohodlné sedenie. Jeho sochárska krása je citeľná. Dizajn architekta a dizajnéra Grahama Roebecka je medzinárodne uznávaný pre svoju úžasnú eleganciu a funkčnosť. Nechajte sa vtiahnuť do tvorivosti Dizajn kresla inšpirovať!

Dizajn kresla s atraktívnym vzhľadom

Kreslo má moderný laminátový povlak

Kreslo sa pohybuje na hranici medzi dizajnom a čistým umením. To Dizajn kresla predstavuje interpretáciu mrazivej hudby.Umelec sa zaoberal témou prenosných súčasných médií. Ako inšpirácia poslúžili tvary plectra, vajíčka a tekvice. Ľahký, filigránsky dizajn vyzerá harmonicky.

Dizajn kresla ako doplnok moderného interiéru

Kreslo v úli navrhuje moderné materiály

Graham Roebeck použil na výrobu zaujímavé materiály – Lakepine Zero MDF, leštené včelím voskom. Vysokotlakový laminát Formica v teplom bielom tóne obklopuje zvislé povrchy. Kombinácia bielej a béžovej vytvára atraktívny vzhľad. To Dizajn kresla je estetický, ale nie dominantný v miestnosti. Mierne zakrivené čiary pôsobia jemne a nenápadne.

Dizajn kresla Graham Roebeck z prvotriednych materiálov

Kúsok nábytkového kresla moderného dizajnu Graham-Roebeck Nový Zéland

Zvláštnosťou sú farebne zladené segmenty a ergonomicky tvarované sedadlo. Výrazným detailom tohto kresla sú podrúčky, ktoré sú jednoduché a nenápadné. To všetko dokresľuje nádhernú atmosféru s tvarmi, farbami a krásou.

Dizajn sedacieho nábytku šíri teplo a eleganciu

Kreslo ponúka moderné materiály-leštené včelím voskom

Sympatický kus nábytku získal prvé miesto v súťaži Formica Formations Competition 2011. Cieľom súťaže bolo vyzvať kreatívnych dizajnérov s dlhoročnými skúsenosťami a povzbudiť ich, aby prišli s inovatívnymi riešeniami..  Graham Roebeck má svoje štúdio dizajnu a architektúry v Queenstowne na Novom Zélande.

Fotografie: Sam McCabe

Graham Roebeck a jeho exkluzívny dizajn

Kreslo v úli Graham Roebeck-Design Nový Zéland