Nábytok

Cubocarré – Moderný dubový konferenčný stolík s úložným priestorom

Konferenčný stolík-úložný priestor-masív-dub-trojdielny

Konferenčný stolík Cubocarré je moderný Konferenčný stolík s úložným priestorom, navrhol Hervé Langlais pre svetoznámu značku Les Ateliers du Drugeot. Nie je to len umelecký návrh, ale aj praktický kus nábytku. Svojou jednoduchou estetikou skrášli každý moderný obytný priestor.

Nízky konferenčný stolík s úložným priestorom z dubu

konferenčný stolík s nízkym dizajnom-dub-masív-úložný priestor

Konferenčný stolík Cubocarré od Les Ateliers du Drugeot je vyrobený z dubového masívu a má nasledujúce rozmery: v. 34 cm x š. 90 cm x hl. 90 cm. Konferenčný stolík sa skladá z troch štvorcových kúskov dreva, z ktorých každý má inú polohu, a jeho najväčšia drevená doska meria 90 cm x 90 cm. Túto hornú dosku je možné otáčať alebo zaisťovať v jednej polohe. Celkový vzhľad dáva pocit dynamiky a môže vylepšiť každý nudný priestor. Nízky konferenčný stolík je minimalistický, elegantný a žije z jasných línií.

Konferenčný stolík s úložným priestorom a otočnou doskou

nízky dubový konferenčný stolík s časťami úložného priestoru poukladanými na seba

Cubocarré ponúka úložný priestor na časopisy a drobnosti, pretože má dve hlboké priehradky na zásuvky a otvorené police. Masívny dub ukazuje nielen svoju prirodzenú krásu, ale prináša aj ďalšie vlastnosti, ako je trvanlivosť a robustnosť. Dokonalý príklad toho, ako šikovne návrhári narábajú s prírodnými materiálmi. Konferenčný stolík žiari svojim vzhľadom prírodného dreva, ale zákazníci si môžu zvoliť inú farbu laku na vnútornej strane zásuviek a políc. Konferenčný stolík Cubocarré od Les Ateliers du Drugeot je netradičný kus nábytku, ktorý zaujme svojou jednoduchou, ale elegantnou estetikou.

Úložný priestor na knihy a časopisy

dubový-konferenčný stolík-skladovací-cubocarre-ateliéry-du-drugeot

jednoduchá elegancia

dubový-konferenčný stolík-úložné-police-časopisy dubový-konferenčný stolík-úložný-priestor-ateliéry-du-drugeot dubový-konferenčný stolík-dizajn-úložný-priestor-nízky