Na zdravie

Plastická chirurgia podľa najnovších testov omladzuje o 3 roky

kvety-ženy-tvár-plastická chirurgia-koža

the plastická operácia omladzuje iba o 3 roky. Nové vyšetrovanie zistilo, že plastická operácia, alebo je facelift len ​​vizuálne mladší o 3 roky a atraktivita sa nezvyšuje. Vyšetrovanie ukázalo, že zmenu je skutočne možné si všimnúť. Vylepšenia sú veľmi zbytočné. Kompletný facelift a ďalšie procedúry, ako napríklad operácie očných viečok, vám poskytnú celkom 3 roky zadarmo.

Najnovší výskum plastickej chirurgie

chirurgia-skriňa-meracie zariadenia-útulné-atmosféra-osvetlenie

Americkí a kanadskí vedci tiež zistili, že ku kužeľu došlo kvôli plastická operácia čím je väčšia, tým viac zmien sa vykonáva. Ale ani potom účastníci nepôsobili príťažlivejšie. Vrásky tým zmiznú plastická operácia, ale nie navždy. Lekár z New Yorku Joshua Tsim hovorí, že plastickí chirurgovia svojim potenciálnym pacientom väčšinou nehovoria, že budú vyzerať mladšie a atraktívnejšie, pretože neexistuje žiadny objektívny výskum, ktorý by to dokázal. Namiesto toho im povie, že budú vyzerať sviežejšie a nie tak unavene.

To, čomu veríme a myslíme, je možné vidieť aj na našej tvári

operácia pier-plastická chirurgia-žena-omladenie

Podľa jeho názoru za veľkým počtom plastických operácií nepochybne stoja očakávania pacientov, že budú na pracovisku vyzerať krajšie, mladšie a dokonca budú mať výhodu oproti svojim kolegom. Nové vyšetrovanie však ukazuje, že plastická operácia Má limity, ktoré by pacienti mali očakávať Tento výskum je prvým, ktorý sa zameriava na postupy po operácii a omladení. Zúčastnilo sa ho 50 nezávislých ľudí, ktorí hodnotili fotografie 49 pacientov, z toho 12 mužov, ktorí podstúpili operáciu, pred a po operácii. Pacientov operoval v období od júla 2006 do júla 2010 na súkromnej klinike v kanadskom Toronte chirurg Peter Adamson, ktorý sa zúčastnil štúdie..

the plastická operácia – Výsledok vyšetrenia V čase kozmetickej chirurgie ste mali 42 až 73 rokov. Ich priemerný vek bol 57 rokov. Hodnotitelia zistili, že pacienti vyzerali v priemere o 2,1 roka mladší, než v skutočnosti boli pred operáciou a 5,2 roka po operácii. Priemerný počet zachránených rokov (skutočný vek mínus predpokladaný vek) po operácii je 3,1 roka. Tento počet sa zvýšil, čím viac operácií bolo vykonaných.

Hodnotitelia zo štúdie na túto tému plastická operácia tiež musel hodnotiť atraktivitu pacientov na škále od 1 do 10. 1 znamenalo najlákavejšie a 10 najatraktívnejšie. Zistilo sa, že atraktivita sa po operácii trochu, ale bezvýznamne, zvýšila. Tri štvrtiny pacientov dostalo pred operáciou hodnotenie medzi 4 a 7, ktoré sa po operácii nezmenilo. the plastická operácia – Záver Podľa Dr. Tsimov výskum ukazuje, že odhadovaný vek určuje príťažlivosť človeka, pričom lepšie hodnotenie spravidla dostávajú tí mladší.

Čím mladší, tým lepšie – čaro dokážete udržať v priebehu rokov s úsmevom a pozitívnym myslením

krásna žena-kvetina vo vlasoch