Móda

Sedem pútavých módnych trendov z týždňa módy 2014 v Londýne

výber šaty návrhárske modely strih dĺžka farba

 Na päť dní Londýnsky týždeň módy 2014 boli predstavené kolekcie popredných módnych značiek vrátane Burberry a Vivienne Westwood. Tu sme pre vás zhrnuli sedem trendov týždňa módy 2014 v Londýne.

Týždeň módy 2014 Londýn a najnovšie trendy

aktuálne trendy známy návrhársky model modrá látka

Módni experti medzi kolekciami identifikovali sedem rôznych trendov.

Pravá a umelá koža a kože: Tom Ford ukázal na Londýnsky týždeň módy 2014 čiernobiela norková kožušina a bunda z umelej kožušiny. Paul Smith predstavil modré modely s červeným pruhom v strede a britská hviezda Christopher Kane zaujala svojimi krátkymi, čiernymi koženými šatami. Vivienne Westwood naopak okrajom šortiek zo svojej zbierky dodáva kožu.

Riasenie: Pripomínajú sukne školských uniforiem, ale riasenie je opäť moderné. Sú súčasťou oblečenia návrhárky Mary Katrantzou, ktorá sa narodila v Grécku. Záhyby boli tiež použité ako farebný detail pre sukne Richarda Nicole. Okorenia aj tmavosivé kabáty Todda Lynna.

Týždeň módy 2014 Londýn – čižmy sú povinnosťou

Aktuálna kolekcia módnych kožených topánok v Londýne

Osviežujúca modrá: Roksanda Ilinčić, ktorá sa narodila v Srbsku a už dlhší čas žije v Londýne, používa modrú farbu na sukne, šaty a kabáty po lýtka so zlatým opaskom. Príjemnú farbu nájdete aj v zbierkach Temperly London, Topshop Unique a Richard Nicole.

Topánky: V jesennej a zimnej sezóne sú nevyhnutnosťou, bez ohľadu na to, či sú to šedé, čierne alebo hnedé semišové topánky od Topshop Unique, ktoré idú nad kolená, čierne kožené topánky od Preen alebo topánky od Antonia Berardiho, ktoré idú hore ísť do stehien sú.

Bosé nohy: Hunter, Roksanda Ilinčić a Topshop show na Londýnsky týždeň módy 2014 tendencia k holým nohám na nadchádzajúcu zimu. Vďaka tomu sú topánky ešte dôležitejšie.

Týždeň módy 2014 Londýn – Čierna je krásna

Koniec týždňa módy ukazuje veľké úspechy

Schwarz: Ako viete, čierna farba je vždy v móde, ale počas Londýnsky týždeň módy 2014 Farba zohráva ešte väčšiu úlohu, ako pri volánových šatách a čipkovaných modeloch Johna Rochu a pri zamatových, vlnených a kašmírových modeloch Toma Forda.

Tašky: Moruša nasadená na Londýnsky týždeň módy 2014 predstavuje svoje nové tašky, ktoré boli navrhnuté s pomocou Cara Delevingne. Značka dúfa, že sa finančne postaví na nohy. Burberry predstavila aj svoju novú kolekciu tašiek The Bloomsbury. Sú to stredne veľké tašky, ktoré zdobí 40 rôznych ručne maľovaných umeleckých diel.

krásne značkové oblečenie nohavice šaty košeľa dlhá

Londýnske skladané modro ružové holé nohy módne trendy   London Burberry Prorsum jemná ružovo modrá kombinácia

London Burberry Prorsum letná jarná mierna kombinácia

modré ružové kožené nápady na jarný jarný dizajn