Móda

Outfitové tipy, aby ste vyzerali atraktívne a nie bez chuti

tipy na oblečenie dámska atraktívna bunda biely náramok

Každá dáma, ktorá má určitý zmysel pre módu, vie, že na to, aby ste vyzerali príťažlivo, nie je potrebné si nič nosiť. Hranica medzi atraktívnym a nevkusným je veľmi úzka. Vyzerať atraktívne je umenie. Nie je to niečo, čo by každá žena dokázala jednoduchým vyzlečením. Definuje ju elegancia, sebavedomé správanie a zmyselnosť. Naopak, zlý vkus je lacný, ošumělý a dehonestujúci. Ženy to často preháňajú so zúfalým pokusom vyzerať atraktívne a nedôstojne, kvôli čomu pôsobia negatívne a nevkusne. V tomto článku ich máme niekoľko Tipy na oblečenie, udržať rovnováhu a príťažlivo sa obliekať bez toho, aby ste prejavovali zlý vkus.

Tipy na oblečenie – Ukážte pokožku, ale nepreháňajte to!

šortky sako na podpätku, rifle na každodenné nosenie

Toto je naše prvé Tipy na oblečenie znamená, že keď nosíte hlboký výstrih, mali by ste skryť nohy. Alebo že si oblečiete hornú časť tela menej odhalene, ak si k tomu oblečiete krátke nohavice alebo krátku sukňu. Byť atraktívny znamená byť tajomný. To nemôžete dosiahnuť takpovediac polonahým oblečením. Keď teda odhalíte určitú časť tela, vytvoríte rovnováhu tým, že postupne skryjete ďalšie časti tela.

Tipy na oblečenie – Ukážte iba to, čo stojí za to ukázať

dámske šortky tipy na leopardí outfit

Ak máte okolo bokov tučné prstene a stále nosíte croptop, vyzerá to škaredo. Ak sú vaše stehná bez formy a napriek tomu si obliekate úzku mini sukňu, nemôžete očakávať, že budete vyzerať príťažlivo. K najdôležitejším z Tipy na oblečenie Zopakujte znova: Aby ste boli príťažliví, nemusíte obnažovať svoje telo! Ak je na vašom tele nejaká časť, na ktorú ste obzvlášť hrdí, nič vám nebráni predviesť sa. Ak nie, radšej to zakryte.

tipy na oblečenie korpulentné dámske šaty modré

Tipy na oblečenie – Oblečte sa podľa svojho typu postavy

Ak ste chudá, vyberte si šaty, ktoré vašej postave dodajú na objeme. Ak máte plnšiu postavu, noste oblečenie, v ktorom budete pôsobiť chudšie. Nenoste nič len preto, že to na niekom inom vyzerá skvele. Rôzne oblečenie vyhovuje rôznym ľuďom. A mali by ste nosiť niečo, čo vám vyhovuje! Napríklad dámy, ktoré majú hrubé kĺby, by si mali zakrývať nohy. Tí, ktorí majú sedlové vaky, by sa mali vyhnúť tesným nohaviciam. Tí s veľkým poprsím by nemali ukazovať príliš veľký dekolt.

šaty plná postava zelená moderná dámska móda

Aj s korpulentnou postavou môžete pôsobiť elegantne a šik

príležitosť na šaty zelená dámska móda tyrkysová

Tipy na oblečenie – Oblečte sa vhodne na túto príležitosť

Vždy existuje perfektný outfit, ktorý sa hodí na každú príležitosť. Žena, ktorá tomu rozumie, sa môže primerane obliecť a púta pohľady skôr z obdivu, ako z ignorácie. Ak idete napríklad na rodičovské stretnutie s učiteľkou svojho dieťaťa, nemôžete si vybrať priliehavé šaty s hlbokým dekoltom, bez ohľadu na to, ako atraktívne s nimi vyzeráte. Tento outfit by v takom prípade vyzeral len nevkusne.

šperky outfit tipy dámske retiazkové náušnice prsteň

Tipy na oblečenie – Buďte menej nápadní

Vyhnite sa príliš honosnému šperku, ktorý nosíte, ako aj make -upu a dokonca aj oblečeniu. Ak máte napríklad na sebe ružový neónový top, nekombinujte ho so zelenými neónovými nohavicami. Namiesto toho zvoľte ako kombináciu niečo jednoduchšie. Ak nosíte jednoduché šaty, môžete ich okoreniť skvelými šperkami alebo o niečo pútavejším líčením. Ak sú však vaše šaty krikľavé, nechajte ich s čo najmenším a prirodzenejším líčením a vyhnite sa noseniu veľkého množstva šperkov. Nakoniec ide len o to, udržať rovnováhu.

tipy na oblečenie šperky diskrétna dámska móda

Vyberte si jemné šperky a make -up

eva longoria ponúka moderné nápady

Tipy na oblečenie – Robte to, čo robia hviezdy

Na záver sa nechajte inšpirovať mimoriadne dobre oblečenými hviezdami, ktoré sa príťažlivo obliekajú podľa postavy. Ponúkame vám najlepšie oblečené a atraktívne hviezdy, z ktorých sa môžete učiť, Tipy na oblečenie úspešne implementovať:

Telo v tvare Apple: Drew Barrymore, Catherine Zeta-Jones, Elizabeth Hurley, Angelina Jolie, Jennifer Hudson a Liz Hurley

jennifer hudson biele šaty korpulentná móda

Jennifer Hudson v bielych šatách

Telá v tvare hrušiek: Amanda Peet, Eva Longoria, Lily Allen, Heidi Range, Mischa Barton a Jennifer Lopez

Mischa barton outfitové šaty ružovo sivé

Telo v tvare presýpacích hodín: Marilyn Monroe, Kate Winslet, Mariah Carey, Scarlett Johansson, Kelly Brook a Salma Hayek

kate winstlet šaty béžový outfit ženy

scarlett johansson outfit zelené šaty opasok doplnok

Chlapčenská postava: Nicole Kidman, Kate Moss, Gwen Stefani, Keira Knightley, Cameron Diaz a Trinny Woodall

Keira Knightley šaty béžová móda dámske oblečenie