Móda

Jarné upratovanie v šatníku: čo môže zostať a čo bude v budúcnosti potrebovať priestor

Premeňte šatník na pružinovú voľne visiacu tyč na šaty

Najneskôr keď sa dni predĺžia, keď sa útulná, teplá zimná bunda príliš zahreje na cestách a keď už nie je dosť špinavá na to, aby sa mohla prechádzať v členkových topánkach, je čas previesť šatník na jar. V skratke: Je čas na povinné jarné upratovanie, ktoré tradične nielenže opäť zviditeľňuje jarné outfity, ale bezprostredne nasleduje aj po ultimátnej kontrole oblečenia, ktorá by mala ukázať: Čo je vhodné v skrini na blížiacu sa jar a s akými trendovými predmetmi oblečenia by mal byť zvýšený vlastný výber? Tento sprievodca prináša svetlo do tmavej skrine.

Prvý krok: Vyberte oblečenie a roztriedte ho

Prázdne šatníky na triedenie. Jarné upratovanie

To je perfektný východiskový bod pre jarné upratovanie v šatníku: Šatník je nádherne prázdny. Jednoducho to vyjasnite, ale nie je to veľmi účinné. Musí sa tiež vyriešiť, čo sa stane s oblečením a čo môže chýbať.

Jarné upratovanie v šatníku si vyžaduje čas, pretože všetko by ste mali najskôr vyčistiť a potom triediť. Čo je možné triediť, závisí od majiteľa skrinky. Tieto kategórie triedenia sa však osvedčili:

– Preč s tým. Na tejto kope končí všetko, čo sa už nehodí, je vyprané alebo jednoducho už nevyhovuje individuálnemu štýlu. V ideálnom prípade by sa malo priamo triediť to, čo skončí v koši, čo by sa dalo odovzdať ďalej a čo by malo skončiť v použitom kontajneri na oblečenie..

Jasná sukňa na jarné čistenie šatníka s kvetinovým motívom

– naftaling. Na vrchole tejto hromady sú položky oblečenia, ktoré sa buď stali príliš malými, ale diétny plán je už zavedený. Dokonca aj trendy kúsky z predchádzajúcej sezóny nemusia ísť do koša, pretože každý, kto sleduje svet módy, vie, že väčšina trendov sa v určitom okamihu vráti. Outfitové obrázky môže tiež poskytnúť inšpiráciu, ako kombinovať staré kúsky novými spôsobmi a znova niečo vytvoriť.

– Pasák. Odevy, ktoré tu skončia, robia prácu. Preto má zmysel uložiť sem iba niekoľko odevov, pretože inak sa myšlienka renovácie odevných súčastí už nerealizuje. Niekoľko nápadov, ako je možné oblečenie ušiť, Je tu … tu.

okoreniť staré špendlíky

– Späť v skrini. Samozrejme, že môžu zostať aj niektoré veci, ktoré by mali byť v ideálnom prípade vytriedené, než sa môžu opäť nasťahovať do skrine. Názory na to, čo sa týka „správneho usporiadania“ skrine, sú rozdielne. Zatiaľ čo niektorí prisahajú na farebný koncept, iní triedia iba podľa typu oblečenia, zatiaľ čo iní majú polovicu šatníka pre profesionálne oblečenie a druhú polovicu pre súkromný vzhľad. Tu je zdokumentovaných niekoľko praktických tipov, ako udržať poriadok v skrini.

Kontrola trendu. Koľko trendových šiat zostalo?

Trendy oblečenie volániky s kvetinovými motívmi mimo pleca

Aby bolo možné skontrolovať, či v šatníku zostáva po vytriedení ešte dostatok módnych kúskov oblečenia, má zmysel poznať trendy, ktoré na nich v roku 2018 číhajú. Toto je jediný spôsob, ako vykonať kontrolu zásob. Odevy tohto druhu by mali byť v skrini:

– Pokiaľ ide o nohavice V roku 2018 by šatníkom nemali byť len rifle, ale aj široké nohavice a tepláky, z ktorých každá zaisťuje pohodlie iným spôsobom. A možno niektorí ľudia ešte nájdu v šatni z mol predošlé roky. Dôvodom je, že tieto sú v roku 2018 opäť v móde.

– Keďže sa môže ochladiť aj na jar a v lete, musíte Kabáty zásadne nechoďte do zimného boxu. Trenčkoty a plyšové kabáty môžu ešte počkať v skrini na svoje hrejivé využitie.

K rifliam si oblečte ľahkú rifľovú bundu

– Džínsy boli samozrejme v skrini a budú v tom pokračovať aj v budúcnosti Rifle byť v skrini. Tieto je možné v roku 2018 kombinovať so zodpovedajúcou džínsovou bundou. Populárna je tmavá denimová tkanina. Dĺžka bokov v roku 2018 je „strih na žabke“. Buďte však opatrní: nie všetky nohavice by mali byť upravené na vysokú dĺžku vody. Určite budú existovať aj ďalšie trendy v dĺžke nohavíc.

Top s volánikmi, s výstrihovými rukávmi vo verzii mimo rameno

– Teraz však pohľad smeruje k zvyšným Topy V skrini: volány, volány, rukávy s vyhlásením alebo trúbkou, košele s logom, pútavé ramená a asymetrické topy?

Priehľadné oblečenie je v roku 2018 úplne špičkový. Tí, ktorí nemajú potrebnú transparentnosť, by mali zodpovedajúcim spôsobom zvýšiť počet, aby zostali aktuálne.

– K dokonalému Vrstvený vzhľad V skrini je obvykle veľa mágie, pretože: Je dôležité, aby bolo na seba navrstvených čo najviac vrstiev, z ktorých sú všetky viditeľné. Tu sa namiesto nových akvizícií požaduje väčšinou iba vynaliezavosť. Niekoľko myšlienok o vzhľade vrstvenia dodáva Pinterest.

Layering look spring: culottes in pink, nude slip top and white t-shirt

– Odhora nadol je rok 2018 z hľadiska módy módnejší než kedykoľvek predtým. Za týmto záhadným popisom sa skrýva to, že Šmykľavé šaty, Inými slovami: Nosenie spodnej bielizne „navrch“. Tip: Najlepšie je prejsť si pažbu raz a skontrolovať, či existujú príležitosti na to, aby ste si obliekli papuče. Tieto šaty nie sú vhodné na podnikanie.

Ak vám nestačí preskupenie, ďalším krokom je riešenie skrinky na topánky. Čo by tam malo zostať, sú špicaté topánky, tenisky, opätky pre mačiatka, mulice a papuče, ako aj kovbojské čižmy.

Topánky balerínky jarné

Zdroj obrázku: pixabay.com (Verejná doména CC0) © 1.4.5. StockSnap / 2. Iraniero / 3. ingeborgkraka / 6thnastya_gepp / 7. polocanon7d / 8 Unsplash / 9. moershy