Móda

Dámske pančuchové nohavice – návrat elegantných doplnkov

Doplnky k nápadom motívy ružového srdca

Elegantné a atraktívne Dámske pančuchové nohavice je túto jeseň opäť na vzostupe. Svetlé farby a zaujímavé vzory sú obzvlášť trendy.

Dámske pančuchy – trendy 2014

Módne trendy sú originálnym trendom roku 2014

Klasické varianty Dámske pančuchové nohavice sú čiernej farby alebo majú farbu pokožky. V súčasnej dobe však existuje široká škála modelov, s ktorými môžete nastaviť zaujímavý prízvuk. Mnoho žien si bohužiaľ netrúfa experimentovať s farbami a vzormi. Ak je to aj váš prípad, potom sa určite pokúste prekonať svoju hanbu. Pretože ak ich skombinujete so správnym outfitom, pančuchové nohavice môžu poskytnúť rozmanitosť a pôsobiť zaujímavo a vtipne. Môžete ich kombinovať s rôznymi druhmi oblečenia, vrátane krátkych rifľových nohavíc, sukní, krátkeho kabátu a peknej dámskej tašky a čižiem alebo členkových topánok. Výber je na tebe.

Ste predsa zvedaví? Potom čítajte ďalej! V nasledujúcom texte predstavíme hlavné body programu Dámske pančuchové nohavice túto jeseň predtým.

Dámske pančuchové nohavice – kvetinové motívy

Nápady na návrh vzorov pančuchových nohavíc

Tento trend je v tejto sezóne obzvlášť populárny. Nezáleží na tom, či sú pančuchy s kvetinovými motívmi čierne, sivé, oranžové alebo červené, alebo sú vyrobené z inej farby. S týmto typom Dámske pančuchové nohavice pokiaľ ide o zvyšok oblečenia, mali by ste mať na pamäti niekoľko vecí. Mal by byť monochromatický a zvolený v tmavších odtieňoch. Jednoduchšie by malo byť aj ostatné príslušenstvo.

Zvieracie vzory a motívy

Motívy pančucháče sú moderné

Táto zaujímavá a účinná tendencia je vhodná pre odvážnejšie ženy. Tí, ktorí presne vedia, čo chcú a ako to dosiahnuť. Tieto motívy na pančuchách sú drzé a provokatívne, pretože narážajú na módne klišé. Jeden Dámske pančuchové nohavice S takýmito extravagantnými vzormi by ste to mali najlepšie skombinovať s outfitom v pekných pastelových odtieňoch. Noste ho aj na vysokých podpätkoch.

 Bodkovaný vzor

Bodkovaná dámska móda 2014

Bodky sú v móde už dlho a vyzerajú skvele na akomkoľvek type oblečenia, pretože dodávajú zaujímavý a niekedy hravý prízvuk. Teraz sa objavujú na Dámske pančuchové nohavice a sú bezpochyby jedným z najlepších trendov tejto jesene.

Dámske pančuchové nohavice s potlačou

Pančuchové nohavice tlačia originálne vzorové motívy

Ako určite viete, čipka je tiež veľmi módna a obľúbená. Teraz môžete k svojim outfitom v mestskom štýle pridať pár ladiacich dámskych pančúch. Vytvárajú elegantný, atraktívny a vzrušujúci vzhľad a sú na jeseň v každom ohľade perfektné. Ste štýlová, romantická a inšpiratívna dáma? Potom môže Dámske pančuchové nohavice S potlačami by ste vo svojom šatníku rozhodne nemali chýbať!

Geometrický vzor

Nápady na geometrický vzor pančuchových nohavíc

Rovnako ako všetky predchádzajúce, geometrické vzory sú v trende už nejaký čas. Čo iné by ste teda mali očakávať, než to, čo tiež očakávate Dámske pančuchové nohavice poď Geometrické vzory vyžarujú modernosť a extravaganciu a sú ideálne pre dámy, ktoré sa cítia mladistvé. Nebojte sa experimentovať so svojim outfitom a vyskúšajte tento trend.

Medzi všetkými návrhmi na jeden Dámske pančuchové nohavice určite tam bolo niečo, čo tiež vyhovuje vášmu vkusu. Ak je to tak, mali by ste mať v skrini najmenej dva alebo tri modely, ktoré by zodpovedali vašim sukniam. Pretože nezabudnite: muži nájdu sukne v kombinácii s jednou Dámske pančuchové nohavice mimoriadne atraktívne!

Útulné a pohodlné – na fotografiách pančuchových nohavíc so zvieracími vzormi, bodkami, geometrickými vzormi a na dolných dvoch fotografiách – modely Laurela. Všetky ostatné modely sú značkové Zohara.

Pančuchové nohavice trendy pletené zima 2014

Pohodlné a útulné – pančuchové nohavice, ktoré vás zahrejú

Trendy zimnej sezóny moderné

Pančuchové nohavice s geometrickými vzormi

originálne prevedenie s bielymi výtlačkami

Dámske pančuchové nohavice – originálne vtáčie potlače

Pančuchové nohavice Vytlačí kvetinová karta

Elegantné a štýlové – každodenné oblečenie s nohavičkami na jeseň

Kvety a ružové potlače sú elegantné, vhodné do mesta

Pôvodná farebná kombinácia

Spoločenské šaty vyjdú moderne

Na večer – zvieracia potlač vľavo, trblietavé bodky – vpravo

Trendy 2014 jeseň zima