Móda

Aktuálne módne trendy – dámska obuv na zimnú sezónu 2013/2014

aktuálne módne trendy dámska obuv zimné typy odst

Ak ste si ešte túto sezónu nekúpili nové jesenné a zimné topánky alebo čakáte, ako na to v obchodoch s obuvou lacné špeciálne akcie, potom sa tu aspoň s nami môžete dozvedieť, čo majú na sebe túto módnu sezónu a aké sú to modely, že určite musíte mať vo svojom šatníku. Dnes vám chceme ukázať posledných šesť modelov chladného počasia. the Dámska obuv na zimnú sezónu 2013/2014 sú módne a trendy. Vždy môžete niečo pridať, ale toto sú hlavné modely obuvi, ktoré potrebujete na akúkoľvek príležitosť v zime. A tu sú:

Dámska obuv na zimnú sezónu 2013/2014

Vysoké čižmy

dámska obuv po stehná na zimnú sezónu čierny podpätok roberto cavalli

S týmto modelom topánok nie je možné začať, pretože sú to najteplejšie a najelegantnejšie topánky na zimu. Každá žena potrebuje aspoň jeden pár čižiem, ako je tento, ale je lepšie mať dva páry – jeden na plochej podrážke a jeden na vysokých podpätkoch. Môžete ich nosiť k džínsom, legínam, k sukni alebo k šatám. Majte na pamäti, že ak si kúpite príliš úzky model, nebudete môcť zladiť svoje rifle s týmito čižmami, existujú modely, ktoré dobre vyzerajú s vysokými gamašami (podkolienkami), ktoré sú mierne netradičným vzhľadom. Väčšina čižiem je po kolená, ale aktuálne sú aj vyššie modely (do polovice stehna)..

čižmy

módne trendy dámska obuv na zimnú sezónu zimná biela kožušina na podpätku

Čižmy sú v tejto sezóne veľmi trendy a nepochybne ich musíte mať v šatníku. Často sú lepšou voľbou ako vysoké topánky, pretože sa dajú nosiť k hrubým nohaviciam alebo sa dajú perfektne skombinovať so sukňou alebo šatami. Modely sú veľmi odlišné – ploché, zvyčajne vysoko po členky, vyrobené z kože, nubuku, semišu atď..

Vojenské čižmy

vojenské-topánky-trend-móda-zima-2013-ženy

Ak máte náladu na romantiku, máte radi šport, punk alebo hippie štýl, môžete sa rozhodnúť pre čižmy inšpirované vojenskou vlnou a bude to pre vás to správne rozhodnutie. Tieto topánky majú hrubú podrážku, takže sú ideálnou voľbou na klzké vozovky.

Večerné topánky

dámska obuv zimná večerná obuv členková obuv čierne kamene

Aj keď je vonku príliš chladno, budete potrebovať aspoň pár štýlových topánok. Večierok v tejto sezóne sa práve začína a musíte mať niečo elegantné. Náš tip: Radšej si zvoľte uzavretý model na vysokých podpätkoch, aby ste sa aj pri tanci cítili dobre a pohodlne.

Teplá dámska obuv na zimné obdobie

vychádzkové topánky

turistická obuv zimná hnedá pohodlné trendy móda

Je lepšie ich mať pár, pretože sú chýbajúcim článkom v mnohých moderných dámskych šatníkoch. Aj keď ste lyžiar, stále sa môžete vydať na dlhú túru do hôr alebo sa prejsť v zasneženom počasí na prechádzku do prírody, potom vám stačí pohodlná vychádzková obuv.

Gumené čižmy do dažďa

módne trendy dámska obuv na zimnú sezónu gumené čižmy do dažďa modré

S nepremokavými topánkami sa budete môcť bezpečne prejsť cez akúkoľvek kalužu a napriek tomu nebude najlepšie počasie a budete aj naďalej moderní a štýloví. Nezabudnite však, že gumáky sa nemajú nosiť vo veľmi chladnom počasí, pretože nie sú dostatočne teplé a je ľahké ich prechladnúť. Buď opatrný! Ale máte taký veľký výber, sme si istí, že presne viete, aké topánky do chladného počasia potrebujete!

módne trendy dámska obuv zimná biela vysoký podpätok po kolená