Makeup

Tipy na líčenie očí pri nosení okuliarov

tipy na make-up-okuliare-čierny-rám-riasenka-červená-lesk na pery

Ak nosíte okuliare, mali by ste vedieť, na čo si dať pri líčení pozor, aby vaše Očný make up vyzerá dobre aj napriek dioptriám. Chyby sa často robia, ale rozhodne by ste sa im mali vyhnúť, ak chcete, aby vaše oči vyzerali pekne a hlavne prirodzene.

Čo by ste mali zvážiť pri použití očného make-upu v kombinácii s okuliarmi

ružové-lesklé-čierne-očné linky-zvýrazňujúce-okuliare

1. V prípade, že máte oči zakryté očnou linkou ako Očný make up Ak chcete zdôrazniť, mali by ste zvážiť nasledujúce: Vyberte farbu očnej linky, ktorá je o jeden alebo dva tóny svetlejšia ako rám. Ak je však rám vašich okuliarov veľmi svetlý, urobte to naopak, zvoľte teda odtieň, ktorý je o jeden alebo dva tóny tmavší. Mnoho žien verí, že si musia vybrať farbu očnej linky, ktorá zodpovedá rámu, ale vďaka tomu nebudú oči cez sklo takmer viditeľné.

Zhodné farby očných tieňov

moderné-okuliare-so-zvieracími vzormi-nápady na líčenie očí

2. Teraz by ste si nemali myslieť, že je to veľmi tmavé Očný make up je prospešný. To znamená, že napríklad efekt dymového oka nie je dobrou voľbou, ak máte okuliare. Všimnite si, že okuliare vrhajú tiene na oči. Z tohto dôvodu by ste na líčenie očí mali vždy zvoliť svetlejšie farby.

designové okuliare-farebné-očné-make-up-tipy-praktické

Objemné riasy pod okuliarmi

3. Zabudnite na Očný make up nie objem pre riasy! Áno, možno nie ste bežne zvyknutá používať objemovú maskaru, ale v takom prípade by ste to mali znova zvážiť. Ako viete, vďaka dioptriám sa vám oči zdajú byť menšie. Tento negatívny efekt môžete kompenzovať objemnejšími riasami. Ale ani to nepreháňajte! Aby vaše riasy pôsobili čo najprirodzenejšie, použite namiesto čiernej hnedú riasenku.

Očné linky-Očné líčenie-Okrúhle okuliare-Červená-rúž

Moderný rám okuliarov s okrúhlymi šošovkami

4. Rám okuliarov tiež hrá hlavnú úlohu pri líčení očných liniek. Vďaka masívnejšiemu rámu očné linky oči automaticky vyzerajú menšie. Naproti tomu veľmi tenký rám v kombinácii s hustou očnou linkou vedie k Očný make up spôsobiť, že sa oči budú zdať neprirodzene veľké. V zásade by ste mali pamätať na to, že medzi rámom a očnou linkou by nemal byť žiadny kontrast.

okuliare-nositelia-make-up-tipy-očné linky-zdôrazniť-obočie

Skryť tmavé kruhy

5. Tmavé kruhy sú tiež problémom samým o sebe. Ak máte okuliare, je tu tiež niekoľko vecí, ktoré musíte zvážiť. Pretože okuliare vrhajú ďalší tieň, vyhnite sa používaniu make-upu na dolné viečko. Takže namiesto kajalu ho na to použite Očný make up len korekčné pero, ktoré by v ideálnom prípade malo mať žltkastú farbu. Toto je najlepší spôsob, ako zakryť tmavé kruhy.

nápady-líčenie očí-očná linka-čierna-nositeľ okuliarov

6. Najlepšie je použiť pery ako prízvuk než ako prízvuk Očný make up preháňať. Ak teda nosíte dioptrické okuliare, zvoľte si žiarivú farbu na pery alebo lesklý lesk na pery v neutrálnej farbe.

očný make-up-fialové-nuansy-tipy-okuliare-čierny rám

7. To Očný make up a okuliare – obočie, ktoré sú považované za rám tváre, sú dôležitým prízvukom. Rozširujú rám okuliarov a dodatočne tvarujú tvár. Pretože priťahujú menšiu pozornosť ako oči, ktoré sú za okuliarmi a sú dôležitým prízvukom, zaistite, aby boli dobre upravené a tvarované.

Oči zdôrazňujúce-tipy na make-up-pre-ženy-nosiace okuliare

Pokyny-na-očné líčenie-ženy-s-okuliarmi-design-rámy

okuliare-s-dioptériou-dizajn-vyrobené-tipy-na-líčenie