kúpeľňa

Sprchové kabíny s posuvnými dverami pre moderné kúpeľne

Posuvné dvere-sprchovací kút-obklad steny-drevo-moderná kúpeľňa

O sprchovacom kúte ľudia pred rokmi len snívali, pretože nič podobné predtým doma nemali. Moderný dizajn a zariadenia v moderných domoch výrazne zmenili naše predstavy a vnímanie. Teraz sú v mnohých domoch kúpeľňové armatúry, ktoré môžu konkurovať wellness alebo dokonca luxusným rezortom. Je teda načase, aby ste si zrekonštruovali aj kúpeľňu, ak ste to ešte neurobili. Dnes pre vás máme dobrý návrh: sprchové kabíny s posuvnými dverami! Prinášajú tisíce výhod a robia vašu kúpeľňu štýlovou a elegantnou!

Sprchové kabíny s posuvnými dverami ušetrite veľa miesta a s krásnym použitím skla na bývanie sa tam nikdy nebudete cítiť stiesnene. Naopak, vo svojej sprchovej kabíne sa budete mať skvele! Tu je niekoľko pekných a efektívnych spôsobov, ako si ich môžete pridať do vlastnej kúpeľne.

Sprchové kabíny s posuvnými dverami: odvážte sa to vyskúšať!

bezrámové-posuvné-dvere-sprchové kabíny-podlaha-drevené dosky

Tu je nádherný a šikovný sprchovací kút, ktorý sa bez problémov zmestí do väčšiny súčasných kúpeľní. Posuvné sklenené dvere sú kombinované so sklenenou stenou, takže kryt zostáva vždy vizuálne prepojený so zvyškom kúpeľne. Túto sprchovú kabínu je možné použiť aj v rohu kúpeľne, ktorý by inak ignorovali.

Sprchová kabína Ningbo Tengyu

Sprchové kabíny s posuvnými dverami rozumne využívajú dostupný priestor

Posuvné dvere-sprchovací kút-malá-kúpeľňa-stena-ohraničenie-pieskovo-žltá

Sprchová kabína od trendov v kúpeľni

Tento sprchovací kút neruší dizajn vo zvyšku miestnosti. Dobre zapadne do rohu a je pekne skrytý. Ak máte podobnú izbu vo svojom dome, jednoduché pridanie posuvných sklenených dverí môže zmeniť celkovú príťažlivosť vašej kúpeľne.

Moderná sklenená sprchová kabína

sklenené posuvné dvere-sprchové kabíny-leštené-chrómové-rámy-kompaktné prevedenie

Sprchová kabína Victoria Plumb

Bezrámové sklenené sprchové dvere môžu vyzerať skvele, ale nie všetky sú vhodné pre každého. V závislosti od rozmerov a témy zariadenia vašej kúpeľne môžu byť sklenené sprchové dvere uzavreté v leštenom chrómovom ráme veľmi dobrým riešením. Tieto posuvné sprchové dvere vyššie prinášajú eleganciu a sofistikovanosť a s konkrétnym dizajnom, akým je tento, sú ideálne do malých kúpeľní, ktoré sa snažia ušetriť miesto.

Sprchové kabíny s posuvnými dverami zapadajú do moderného štýlu bývania

Sklenené posuvné dvere-sprchové kabíny-moderná dažďová sprcha-hlavová sprcha

Jedinečnosť tejto sprchovej kabíny spočíva v jej úplne priehľadných stenách, ktoré umožňujú dostatočnú viditeľnosť zo všetkých strán. Cítite tu jemný nádych moderného minimalizmu? Inteligentné používanie tmavých dlaždíc na pozadí zvýrazňuje jej transparentnú brilanciu. Prineste si domov dobré časy!

Sprchovací kút do rohu miestnosti

Sprchovací kút s posuvnými dverami Kúpeľňový dizajn keramická dlažba

Rohové priestory sú spravidla dizajnovo problematické bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú. Ak máte v kúpeľni voľný rohový priestor, môžete tam predviesť svoje kreatívne dizajnérske možnosti. Dokonalé riešenie sa tam nazýva sprcha! Rámované sklo prináša pocit robustnosti. Ak zvolíte neutrálne farby, vytvoríte upokojujúcu atmosféru, potom môžete rozjasniť okolie niekoľkými kvetmi alebo prírodnou zelenou..

Kúpeľňový dizajn s minimalistickým nádychom

Moderná-minimálna tabuľka-posuvné-dvere-sprchovací kút-mramorové dlaždice

Umelohmotná sprchová kabína

Zdá sa, že väčšina sklenených sprchových priečok prináša nádych semi-minimalizmu. Táto sprchovací kút nižšie symbolizuje filozofiu „menej je viac“. Je to ľahké pre oči a šetrí čo najviac dostupného miesta. Toto špeciálne niečo funguje dobre vo väčšine moderných štúdiových bytov a malých domov. Nebojte sa, že toto sklo by malo byť vždy čisté.

Bezrámové sklenené sprchové dvere

Posuvné dvere-sprchovací kút-priestorovo úsporné závesy na ochranu okien

Jednoducho posuňte sklenené dvere nabok a užívajte si sprchu! Sprchové kúty s posuvnými dverami vám tiež poskytnú dobrý výhľad na izbu. Táto nádherná zmes tmavých a svetlých farieb, veľa prirodzeného svetla, jemných tónov dreva a nekomplikovaného dizajnu nás tu ohromujú. To zasiahne srdce esteticky aj ergonomicky!

Priestorovo úsporné priestorové riešenia

Posuvné dvere-sprchovacie kabíny-nápady v kúpeľni v ázijskom štýle

Architektúra značky

Kým bežné sklenené dvere, ktoré boli zavesené, zaberajú pri každom otvorení ďalší priestor, posuvné dvere s týmto problémom nemajú. Umelecké dielo na stene dokáže inteligentne osviežiť atmosféru.

Posuvné dvere-sprchové kabíny-moderné-nápady-na stenu-nástenné-dekorácie

Sklo Anchor-Ventana

Dodatočné prvky obklopujúce oblasť sprchy ju robia ešte atraktívnejšou. Trochu zelene, pekné okno so závesmi, jeden alebo dva kusy nástenného umenia, ktoré dodávajú celej kúpeľni upokojujúci vzhľad..

Posuvné dvere-sprchové kabíny-čierne-obklady-stena-podlaha-dlažba

Použitie exkluzívnych čiernych dlaždíc pre túto oblasť kúpeľne dodáva sprchovému kútu úplne nový vzhľad. Sú v kontraste so zvyškom kúpeľne, kde je takmer všetko biele. Posuvné sklenené dvere opäť ponúkajú bezproblémové a elegantné riešenie a dostatočne veľký sprchovací kút. Zaujímavé využitie flóry vytvára vo vnútri upokojujúcu a relaxačnú atmosféru.