kúpeľňa

Najexkluzívnejšie a najdrahšie toalety na svete

Toaleta Swarowski Crystals v luxusnom dizajne

Veľa ste už čítali o luxusných vilách a interiéroch pre bohatých, ale čo ten váš najdrahšie toalety pretože z? Ponúkame vám pohľad do zákulisia a ukážeme vám najprivátnejšiu oblasť v dome – luxusnú toaletu.

Ľudská evolúcia viedla k mnohým dôležitým objavom. Vďaka technickému pokroku sa moderným architektom podarilo vytvoriť zaujímavé a impozantné budovy. Inovatívne konštrukcie uľahčujú život doma – moderný nábytok je pôsobivý, ale pohodlný, dobre vyzerá a stále je veľmi pohodlný. Koncept luxusu dizajnéri úplne prepracovali – nič sa nešetrí, pokiaľ interiér vyzerá dobre. Samotná kúpeľňa bola niekoľkokrát prepracovaná. Ale aj keď sú všetky ostatné miestnosti vyzdobené exkluzívnymi kusmi nábytku a jemné textílie, obrazy alebo sochy zdobia dom, v každom dome je jedna izba, najosobnejšia izba – toaleta, z ktorej by mal vyžarovať luxus..

Toaleta s kryštálmi Swarowski

swarowski toaleta z nehrdzavejúcej ocele luxus

Jeden z najexkluzívnejších dizajnov a jeden z najdrahšie toalety svet je táto toaleta od Jemala Wrighta. Pre každého, kto vo svojom živote skutočne potrebuje bling bling. Blyští sa, žiari, púta pozornosť všetkých. Možno sme boli viac zvyknutí vidieť kryštály Swarowski na náušniciach, ale v každom prípade tu našli mimoriadne uplatnenie.

Toaleta Dundee – jedna z najdrahších toaliet na svete, odetá v krokodílej koži

Najexkluzívnejšia toaletná krokodílová koža od spoločnosti Dundee

Možno odkaz na film Krokodíl Dundee – táto toaleta od Ceramica Cielo je odetá v krokodílovi alebo hadej koži a vyzerá skôr ako luxusné kreslo do obývačky než ako jedna z najdrahších toaliet na svete – faktom však je, že tento dizajn je nielen pôsobivým elegantným dizajnom, ale aj pohodlným sedením. Jednoznačne jedna z najdrahších toaliet na svete, je exotická a divoká. Tento dizajn je vhodný pre moderné domácnosti, pre ľudí, ktorí majú radi dobrodružstvo a vedia si užívať život. Na výber sú tri verzie – vyrobené zo zelenej alebo hnedej krokodílej kože alebo z hnedej hadej kože. Agónia voľby!

Vertebrae – bezkonkurenčný futuristický dizajn!

Vetebrae-praktické-nerezové-WC-futuristické-prevedenie

Vetebrae Nie je to len jedna z najdrahších a najexkluzívnejších toaliet na svete, ale je to kompletná kúpeľňa skrytá v malej zvislej osi. Tomu sa hovorí technický pokrok! Ponúkajú sa konkrétne doplnky ako – vstavaná sprcha pre dospelých a vstavaná sprcha pre deti v hornej časti, potom ovládanie v strede osi a úplne dole – umývadlo a toaleta. Teoreticky si môžete čistiť zuby a zároveň umývať vlasy. Praktické, estetické, pre každého, kto vedie uponáhľaný život a chce ušetriť čas.

Najdrahšie toalety na svete – zlatý záchod v Hongkongu

najdrahšie toalety-svet-Hongkong

 Zlatý záchod je nepochybne jedným z najdrahšie toalety svet v Hongkongu Začíname s výberom zlatým dizajnom – doslova! Táto toaleta s 24 karate bola v Guinness zaregistrovaná ako najdrahšia toaleta na svete – podľa návrhu dizajnéra Lam Sai Wing stojí táto toaleta okolo 37 miliónov USD! Dizajnér sa inšpiroval sovietskym vodcom Vladimírom Leninom – ten povedal, že keď komunisti dobyjú svet, všetky verejné toalety budú vyrobené zo zlata.

Čistý luxus – najdrahšie toalety na svete

Zlatý záchod Hongkong

24 -karátový záchod sa nachádza v Hongkongu v showroomu s názvom Hall of Gold. Ušľachtilá luxusná toaleta, vytvorená spoločnosťou Hang Fun Gold Technolopgy Group, rozhodne nie je vhodná do každej kúpeľne – váži takmer jednu tonu a potrebuje špeciálnu podlahu. Všetky doplnky sú vyrobené ručne, aby ste sa cítili čo najpohodlnejšie.

Toaleta Kohler Numi – minimalistická dokonalosť

Minimalistický dizajn toalety Kohler Numi

Možno tento dizajn na prvý pohľad nezaujme, ale minimalistický dizajn a jednoduchý tvar klamú – táto toaleta je skutočným technickým zázrakom – za cenu zhruba 6400 USD môžete dostať všetko, po čom vaše srdce túži – vstavaný zvukový systém, LED osvetlenie, diaľkové ovládanie s dotykovým displejom, vyhrievanie aktivované snímačom pohybu, automatický systém na odstránenie zápachu, ventilátory a mnoho ďalších doplnkov, ktoré je možné nastaviť osobne podľa preferencií každého člena rodiny. Toaleta Kohler Numi je nepochybne príkladom toho, že minimalistický dizajn môže byť aj veľmi praktický. Nielen jeden z najdrahšie toalety vo svete, ale jeden z najpraktickejších.

Naša zbierka najdrahších toaliet na svete – WC z farebného chrómu

zlatý záchod čistý luxus

Tento elegantný dizajn je skutočne štandardnou toaletou, ktorá bola pochrómovaná a zafarbená. Nápad pochádza od Jemala Wrighta, ktorý dokonca podpisuje svoje „umelecké dielo“ kameňmi Swarowski len pre svojich zákazníkov. Cena nie je známa, ale dizajnér sa vyvíja iba pre bohatých a hviezdy.

Toto spravodajské WC – lekár doma

Toto-spravodajstvo-exkluzívne-WC-lekár

Zvlášť ženy tento návrh určite ocenia – je ako skutočný lekár doma – dokáže vám zmerať krvný tlak a poskytne vám informácie o vašej hmotnosti, telesnej teplote a dokonca aj o hormónoch! Všetky informácie sú potom odoslané do počítača. Cena sa môže líšiť v závislosti od požadovanej aplikácie.