kúpeľňa

Kúpeľňový nábytok z dreva pre domácky dizajn kúpeľne

Kúpeľňový nábytok vyrobený z drevených políc viac poriadku

the Kúpelňový nábytok z dreva sú dôležitou súčasťou kúpeľňového vybavenia. Ich funkciu netreba podceňovať. Dodávajú teplú atmosféru inak holej a chladnej miestnosti a ponúkajú ďalší úložný priestor, ktorý môžete využiť na odkladanie uterákov, kozmetických výrobkov, šampónov a ďalších vecí. Aj v malej kúpeľni by okrem sanity nemalo chýbať pár kusov nábytku. Vzhľadom na rastúcu túžbu urobiť kúpeľňu útulnejšou a útulnejšou nie je medzi kúpeľňovým nábytkom a zariadením zvyšku domu takmer žiadny výrazný rozdiel. Varianty sú rozmanité a v tomto článku by sme vám chceli predstaviť pár moderných nápadov, ktoré v kúpeľni vytvoria príjemnú atmosféru.

Kúpeľňový nábytok z dreva – organizačné systémy

Drevený nábytok nápady do kúpeľne zariaďovanie voľne stojacej vane

Ak ste veľmi uprataný človek, môžete v kúpeľni rozdať otvorené police z dreveného kúpeľňového nábytku, kde si môžete nechať uteráky. Na poličke je tiež nádherný priestor na niekoľko dekorácií, ako sú vázy, figúrky alebo pekná orchidea, ktoré sa mimochodom budú vo vlhkej miestnosti, ako je táto, cítiť veľmi pohodlne..

Kúpelňový nábytok z dreva – umývadlo

Skriňa do kúpeľne vyrobená z dreva, moderná a štýlová

Bez ohľadu na to, či máte iba jedno alebo dve umývadlá, môžu byť tieto vstavané do jednej skrinky súčasne. Týmto spôsobom sú akékoľvek rúry nádherne ukryté pekným kúpeľňovým nábytkom a môžete tam uložiť napríklad čistiace prostriedky. Ak si vyberiete skrinky, ktoré stoja na nohách, zdá sa, že sa voľne vznášajú vo vzduchu a majú moderný vzhľad. Alebo si môžete vybrať skrinky v minimalistickom štýle, ktoré sú pripevnené k stene. Praktické sú aj zásuvky. Môžete do nej uložiť odličovacie potreby a mať ich tak poruke, keď stojíte pred zrkadlom.

Drevený kúpeľňový nábytok – sedenie

Nápady na dizajn kúpeľne z drevenej lavičky prírodné materiály

Chcete sa cítiť ako vo wellness centre vo svojej kúpeľni? Potom to môžete dosiahnuť vďaka správnemu kúpeľňovému nábytku z dreva, okrem iného za predpokladu, že budete mať dostatok priestoru. Postavte si pohodlné ležadlo, jednohubku alebo pohovku. Postačiť ale môže aj pohodlné kreslo. Vďaka takýmto kusom nábytku bude vaša kúpeľňa pôsobiť oveľa luxusnejšie. Oddýchnite si vo vlastných kúpeľoch!

Kúpelňový nábytok z dreva – ktoré druhy dreva sú vhodné na použitie?

Kúpeľňové drevené nápady nábytok sprchovací kút voľne stojaca vaňa

Kúpeľňový nábytok vyrobený z dreva je obzvlášť pekný. Pretože sú v kúpeľni vystavené vysokej vlhkosti, je najlepšie zvoliť tropické drevo. Zo svojej podstaty sú určitým spôsobom necitlivé na vlhkosť. Takýmito drevinami sú napríklad teak a bangkirai. Buďte však šetrní k životnému prostrediu a nekupujte nábytok, ktorý bol nadmerne využívaný. Možno ste už počuli aj o takzvanom termodreve do kúpeľňového nábytku. Drevo sa silne zahrieva, aby sa stalo odolným voči vlhkosti. To znamená, že plesniam je možné predchádzať aj bez dodatočného lakovania, čo znamená, že pôvodné druhy dreva je teraz možné použiť aj na výrobu kúpeľňového nábytku..

Napriek tomu je správna starostlivosť samozrejme dôležitým aspektom, aby kúpeľňový nábytok mohol dlho slúžiť. Zistite o tom vopred viac a odhadnite, koľko času tomu môžete venovať. Podľa toho potom vyberiete materiál pre svoj kúpeľňový nábytok.

Úžasné nápady na dekoráciu kúpeľne môžete získať z nasledujúcich príkladov originálneho a praktického kúpeľňového nábytku.

Moderný kúpeľňový nábytok z dreva – nástenné skrinky a spodné skrinky z buku

Skriňa na umývadlo vyrobená z dreva moderný nábytok

Kúpeľňu dopĺňa drevená základňa

moderný kúpeľňový nábytok minimalistický vyrobený z dreva

Štýlový kúpeľňový nábytok s nadčasovým elegantným vzhľadom

Drevená skrinka kúpeľňový nábytok vaňa obložená voľne stojaca

Kúpeľňa ako wellness oáza – s dreveným nábytkom

Drevený kúpeľňový nábytok nápady pre dizajn zenovej atmosféry

Kúpelňový nábytok z dreveného toaletného stolíka vysoká skrinka

Nábytkové police do kúpeľne z dreveného nábytku a nápady na úložný priestor

Nápady na dizajn kúpeľne drevená základná skrinka

Nápady na dizajn kúpeľne drevený nábytok

Nápady na zrkadlový nábytok do kúpeľne z jaseňového dreva