kúpeľňa

Kúpeľňová skrinka – 17 príkladov praktického kusu nábytku

modulárna kúpeľňová skrinka, biele postele ROOM vo vysokom lesku

Či už na chodbe, v spálni, obývačke alebo v kuchyni, skrine sú nevyhnutné. Okrem svojej praktickej stránky ako úložného priestoru majú aj ozdobnú stránku. So skriňou môžete navyše zdôrazniť akýkoľvek štýl a tiež urobiť miestnosť útulnejšou. A pri všetkých týchto výhodách je samozrejmé, že šatník by nemal chýbať ani v kúpeľni. Kam inam by mali ísť všetky uteráky, odličovacie potreby, šampóny, mydlá a čistiace prostriedky? S praktickým Kúpeľňová skrinka všetky potrebné veci máte na mieste.

Moderná kúpeľňová skrinka vyrobená z dreva

drevo-kúpeľňa-vysoká skrinka-MIXCITY-Sanijura

V závislosti od priestoru, ktorý máte k dispozícii, si môžete vybrať zo širokej škály modelov. Máte na stene len malý voľný priestor? Potom je vysoká skrinka veľmi vhodná ako kúpeľňová skrinka. To zaberá len viac miesta z hľadiska výšky a napriek tomu môže mať veľa úložného priestoru prostredníctvom políc, zásuviek alebo väčších priehradiek.

Moderná kúpeľňová skrinka v bielej farbe

MH SÉRIA FU10374U od TOTO Europe GmbH

moderný-kúpeľňový-nábytok-závora-biela-drevo-SÉRIA-FU10374U-TOTO-Europe-GmbH

Voľný priestor, ktorý vzniká pod drezom, väčšinou nemožno využiť na nič a je z tohto pohľadu vlastne plytvaním. Perfektne ho však využijete, ak si namiesto voľne visiaceho umývadla vyberiete základnú jednotku, v ktorej je umývadlo zabudované. Do takejto kúpeľňovej skrinky môžete uložiť najrozmanitejšie veci, na ktoré by ste inak nenašli vhodné miesto, napríklad čistiace prostriedky do kúpeľne alebo sušič vlasov. Na ochranu materiálu, z ktorého je skrinka vyrobená, pred kvapkami vody si môžete vybrať model kúpeľňovej skrinky, ktorý má vrchnú časť z mramoru alebo iného nepremokavého materiálu.

 Vysoká skrinka Sobro zo Sanijury

kúpeľňa-vysoká-skrinka-tmavé-drevo-SOBRO-Sanijura-Kohler

Klasikou medzi skrinkami do kúpeľne je kúpeľňová skrinka, ktorá je pripevnená k stene nad umývadlom. Často to má vstavané zrkadlo. Ale môžete sa hrať aj so šatníkom a doplnkami, ako je zrkadlo. Ak skrinka, ktorú ste si vybrali, nemá vstavané zrkadlo, môžete ju namontovať na stenu trochu nabok k umývadlu a využiť výhodu výberu efektívneho zrkadla na stenu, ktoré úplne vyhovuje vášmu vkusu.

NC SERIES FU10017A LW od TOTO Europe GmbH

skrinka do kúpelne-stena-biela-lakovaná-bezúchytová-NC-SÉRIA-FU10017A-LW-TOTO

Kúpeľňa sa stane ešte útulnejšou, čím viac skriniek obsahuje. To samozrejme neznamená, že by to mal človek preháňať. Ale bolo by skvelé kombinovať vyššie uvedené varianty pre kúpeľňovú skrinku. Dvere skrinky zo satinovaného alebo úplne priehľadného skla poskytujú tiež skvelý a veľmi moderný efekt. Vyžadujú však aj extrémny poriadok vo vnútri skrinky.

Esperanto kúpeľňový nábytok od Rexa Design

Esperanto-Rexa-kúpeľňová skrinka-podstavec-sklenená polica

V galérii nižšie nájdete správnu skrinku do vašej kúpeľne. Či už v červenej, zelenej, čiernej alebo bielej farbe, vysoko leštené alebo nie, či už ide o vysokú skrinku, základnú skrinku pod umývadlo alebo obyčajnú kúpeľňovú skrinku na stenu, každý si nájde niečo pre svoj vkus a štýl. Určite nájdete moderné zariadenie v podobe kúpeľňovej skrinky, ktorá v kúpeľni vytvorí skvelú atmosféru.

PLAY 120 kúpeľňový nábytok SET 9 od ROYO Group

umývadlová skrinka-skrinka-biela-vysoký lesk-PLAY-120-SET-9-ROYO-Group

Warp kúpeľňová skrinka od Carla Del Bianca pre Rexa Design

kúpeľňa-skriňa-biela-s vysokým leskom-WARP-Carlo-Del-Bianco-Rexa-Design

Kúpeľňová skrinka OJC od Benedini Associati

kúpeľňová skrinka-biele-zásuvky-O-J-C-Benedini-Associati

moderná-kúpeľňová skrinka-sivá-esperanto-Rexa-Design

moderná kúpeľňová skrinka dyha-lakované-murano-sklenené-umývadlo

Skrinka 360GRADI 11 od Giana Luca Perissinotta pre Altamarea

kúpelňová skrinka-otvorená-ragale-pastelová-zelená-360GRADI-11-Gian-Luca-Perissinotto-Altamarea

kúpeľňová skrinka-drevo-sivá-okrúhle-sklenené-umývadlo-Moode-Rexa-Design

kúpeľňové skrinky-farebné-čelá-FIDJI-COULEUR-Pyram-Industries

kúpeľňa-skrinka-dizajn-RIVAGES-MAKASSAR-ORANGE-Pyram-Industries

kúpeľňa-vysoká-skriňa-dizajn-bielo-lakovaná-IZBA-Schmiddem-Berlino

nástenné-drevené-kúpeľňové-skrinky-zásuvky-LIGNUM-Sanijura