kúpeľňa

Elegantné sklenené sprchové kabíny – inšpirácia pre dizajn kúpeľne

Sklenená sprchová kabína-Ciela NOA Design

Elegantný Sklenené sprchovacie kúty patria k najmodernejšiemu dizajnu interiéru kúpeľne. Vyznačujú sa jednoduchým dizajnom a klasickou krásou. Ak máte náladu na nový interiér kúpeľne, užite si nasledujúce dizajnové sprchové kabíny.

Elegantné sklenené sprchové kabíny pre väčšie miestnosti

Sprchová kabína z oválneho skla, dizajn kúpeľne MWE

the Sklenené sprchovacie kúty môže byť dobre kombinovaný s akýmkoľvek štýlom a interiérom. Vďaka tomu sú obľúbené a univerzálne. Ak máte veľkú kúpeľňu, môžete pridať aj veľkú sprchovaciu kabínu. Oválna sprchová kabína od MWE, ktorý je vhodný pre väčšie miestnosti, dodáva miestnosti úžasný a dramatický vzhľad.

Sklenené steny a sklenené sprchové kabíny

Bezrámový sprchovací kút Maax do kúpeľne New Session

Téma nábytku šetriaceho priestor je v dnešnej dobe obzvlášť aktuálna. To platí aj pre kúpeľňu na plné obrátky. Sprchovanie však môže byť utláčajúce a nepríjemné namiesto príjemného a relaxačného, ​​najmä keď v sprchovacom kúte nie je dostatok miesta.. Sklenené sprchovacie kúty sú celkom vhodné pre klaustrofóbnych ľudí, pretože môžu pozerať von z kabíny a necítiť sa obmedzovaní.

Nápady na zariadenie pre malé kúpeľne

Ak teda máte malú kúpeľňu, boli by ste Sklenené sprchovacie kúty Veľmi vhodné pre vás, prinajmenšom preto, že miestnosť nie je vizuálne oddelená. Okrem toho nemusíte nevyhnutne inštalovať celý sprchovací systém so všetkým príslušenstvom, možno iba so sklenenou stenou.

Moderné sprchové systémy – jednoduchá inštalácia

Kombinovaná sprchovací kút s práčkou

the Sklenené sprchovacie kúty ľahko sa inštalujú a majú luxusný vzhľad. Ak chcete urobiť dojem, projekt Shower Combo by bol od Vismaravetro naozaj stojí za to vidieť. Vyberte si takú zaujímavú kombináciu – luxusný sprchovací kút s práčkou.

Kolekcie luxusných sprchových systémov

Moderná kúpeľňa-sprcha Visionnaire-Ipe Cavali

Sprchové kúty Visionnaire od Ipe Cavali ilustrujú štýl a vkus do posledného detailu. Tento taliansky dizajn by fascinoval všetkých vašich hostí. Prispieva k super chladnému a elegantnému dizajnu kúpeľne „Bezrámová sprcha Maax New Session“ o. Senzačný Sklenené sprchovacie kúty so sklenenými stenami LED od Antonia Lupiho vytvára originálne prostredie.

Nech je kúpeľňa chladná

Nová sklenená sprcha-Idromassaggio Design

Ten je však minimalistický Sklenené sprchovacie kúty od Alamo skloje veľmi krásna Sprcha vo francúzskom štýle predstavuje Peppermint Bliss predtým. Ciela z Noa a New Beyond Shower od Idromassaggio sú skutočne prínosom pre moderný interiér kúpeľne.

 Oceánska sprchová kabína

Návrh kúpeľne so sprchovacou kabínou Oceánia

Francúzske dvere – dizajn sprchy

Francúzsky dizajn sprchového kúta s mätou a mätou

Vstavané LED svetlá od Antonia Lupiho

LED stena kúpeľňa Antonio-Lupi