kúpeľňa

Dizajn kúpeľne – efektívne zariadenie, v ktorom sa budete cítiť dobre

Kúpeľňový drevený strop voľne stojaca sprchová kabína sklenené čela

Existuje mnoho spôsobov, ako navrhnúť kúpeľňu. Čo by ste však mysleli o tom, že by ste ho zariadili luxusne alebo jednoducho tak efektívne, aby ste sa tam mohli cítiť úžasne uvoľnene? O tom je dnešný článok, pretože vám predstavuje 6 úchvatných príkladov efektného a jedinečného Kúpeľňový dizajn predtým. Zaručene budete ohromení!

Kúpeľňový dizajn so zlatými akcentmi

Kúpeľňové zlaté doplnky do kúpeľne v klasickom dizajne

Zlaté akcenty nepochybne zaisťujú luxusný vzhľad tohto kúpeľňového dizajnu. Bez toho, aby to vyzeralo príliš domýšľavo, sa tieto všade dostávajú do popredia: vo forme závesu a mozaikových dlaždíc, ktoré zdobia sprchu sklenenými dverami, v doplnkoch, ako dekorácia na stenu a dokonca aj čierne dlaždice majú jemný zlatý lesk. S takými maličkosťami môžete priniesť luxus do svojej kúpeľne bez veľkého množstva zdrojov. Za zmienku určite stojí aj úchvatná vaňa, ktorá je moderná v strede miestnosti a má neobvyklý tvar.

Kúpeľňový dizajn s vaňou … alebo možno nie?

Kúpeľňový dizajn obkladačiek dekorácia vane na úrovni podlahy

Tento extravagantný dizajn kúpeľne je čiastočne hravý a čiastočne elegantný. Predstavuje kombináciu čiernej a bielej farby, ktorú nájdete v kockových stoličkách, ako aj v úchvatnej nástennej maľbe, ktorá pozostáva z mozaikových kamienkov a domina. Niečo, čo by sa dalo ľahko prehliadnuť, je vaňa. Áno, čítate správne. V tejto kúpeľni je tiež vaňa. Tá je zapustená do podlahy, pričom sa jej okraj a podlaha rovnomerne prekrývajú, takže neexistuje hrana. Z tohto dôvodu sa zdá, že na prvý pohľad neexistuje.

 Mrazivý dizajn kúpeľne

Kúpeľňový dizajn sklenené dvere sprchovací kút krbová vaňa

Už ste niekedy videli také snové sprchové dvere? Pôsobia mrazivo a dodávajú celej kúpeľni mrazivý vzhľad. Prispievajú k tomu aj biele dlaždice, ktoré tiež ukazujú na stene pekné vzory, zatiaľ čo stenu v oblasti umývadla tvorí biela mozaika. Napriek mrazivej téme, dizajn kúpeľne vyžaruje teplú atmosféru, vďaka šikovne použitému osvetleniu, drevu a krbu v stene nad vaňou.

Kúpeľňový dizajn s čistým wellness

Kúpeľňový vaňový obklad z kameňa, prírodný vzhľad

Táto kúpeľňa je opticky rozdelená na dve časti deliacou stenou s efektívnym, nepriamym osvetlením. Jedna obsahuje vírivku, ktorá vás pozýva na odpočinok, a tiež toaletný stolík s veľkým elegantným zrkadlom. Na druhej strane sú dve umývadlá, WC, sprcha a priestranná sauna. Táto kúpeľňa je ideálna ako vaše osobné wellness centrum, pretože skutočne ponúka všetko, čo potrebujete na to, aby ste sa zbavili stresu po náročnom týždni v práci. Dizajn kúpeľne sa vyznačuje použitím prírodného kameňa v kombinácii s tmavým drevom.

Návrh kúpeľne – kúpanie v lese

Kúpeľňová dlažba z dreva vyzerá ako voľne stojaca vaňa

Tento dizajn kúpeľne je zaujímavý v mnohých ohľadoch. Na jednej strane má skvelý obraz konárov na strope, čo vyvoláva dojem, že sa kúpete uprostred lesa. Účinné je aj veľké, okrúhle okno a najmä krb zabudovaný do steny, ktorý umožňuje aj výhľad von. Kúpeľňa je svetlá a priateľská a čas, ktorý v nej strávite, je vždy nádherným zážitkom.

Šoubiznis ako dizajn kúpeľne

Šedé obklady do kúpeľne sprchovací kút na úrovni podlahy

Táto kúpeľňa je tiež veľmi svetlá. Trámy na strope a tehlovej stene vytvárajú útulnú atmosféru, pretože dodávajú kúpeľni domácu atmosféru. Existujú dve oblasti, ktoré sú oddelené priečkou. Zatiaľ čo v prvej časti je umiestnená nádherná rohová vaňa pod oknom s výhľadom, umývadlo, toaleta a sprchovací kút, ktoré pozostávajú zo sklenených stien, sa nachádzajú v zadnej časti. Aj dizajn kúpeľne formuje zaujímavá téma, a to šoubiznis. Poznáte to podľa nástennej maľby a chrómových svetlometov.

Moderná minimalistická kúpeľňa v neutrálnych odtieňoch

Dizajn kúpeľne tmavohnedé obklady na stenu žulová nástenná skrinka šedá

 Moderná kúpeľňa so sklenenými prednými časťami

Dizajnový stojanový vaňový drevený koberec

 Minimalistická kúpeľňa v bielej a sivej farbe

Dizajn kúpeľne Mramorová dlažba Kúpeľňa vstavaná umývadlo voľne stojaca vaňa

Nástenná skrinka do kúpeľne vstavaná umývadlová drevená roleta so sklenenými prednými stranami