kúpeľňa

80 nápadov na obklady do kúpeľne – návrhy z keramickej a porcelánovej kameniny

obklady do kúpeľne sivé nápady sklenená mozaika-tmavo-sanitárna-čierna-sprchová kabína-dažďová sprcha

Ako by mala vyzerať moderná, súčasná kúpeľňa? Nápady na dlaždice do kúpeľne od popredných výrobcov prepožičiavajú tendencie – minimalistický, funkčný dizajn s miernym vintage nádychom. Kúpeľňa by mala pôsobiť príjemne a osobne zariadená. Pocit bývania sa vytvára pomocou dekorácie – miestnosť nesmie byť prekrytá. Krása je v rovnováhe!

Nádherné nápady na obklady do kúpeľne s talianskym dizajnom

obklady do kúpelne-nápady-nerovnomerný efekt-geometrický-béžový-nepriame-osvetlenie-moderný-dizajn

Nápady na obklad do kúpeľne z kolekcie Creta od talianskeho výrobcu FAP presvedčte zvláštnym šarmom, ktorého príbeh a sofistikovaná osobnosť sú mimoriadne príťažlivé. Predstavuje sa množstvo produktov, ktoré majú pocit minulosti a napriek tomu dodávajú modernú náladu. Creta je nový pohľad na tradičné talianske keramické šperky.

Nápady na obklad do kúpeľne s modernou náladou a jemným vintage nádychom

obklady do kúpelne-nápady-luxus-sivá-strieborná-moderná-vaňa-biela-voľne stojaca

Nápady na obklady do kúpeľne z kolekcie FAP Creta nájdete v piatich farebných variantoch – Fango, Naturale, Notturno, Ocra a Perla. Sú inšpirované prírodnými skalami a nuansami, ktoré nájdete v divokej prírode. Voliteľne sú k dispozícii vlys alebo dlaždice so špeciálnou štruktúrou, ale v rovnakej farbe. Sú nastavené ako akcenty v jednoduchej kúpeľni.

Ako si zariadiť kúpeľňu v šedej farbe – 40+ inšpirácií!

Kombinácia bielej kúpeľne s drevom – nápady moderného a štýlového dizajnu

Moderné kúpeľne: prehľad najkrajších nápadov na dizajn do roku 2020

Nápady na obklad do kúpeľne z kolekcie FAP Creta

obklady do kúpelne-nápady-terakotová-farba-vaňa-márnosť-moderná-kombinácia

Ušľachtilý kúpeľňový nábytok vo farbe Ocra z kolekcie Creta je vidieť na obrázku vyššie. Táto elegantná oranžová farba vyžaruje v kúpeľni teplo a útulnosť a dá sa nádherne kombinovať s rôznymi zemitými tónmi. Pre exkluzívny dizajn kúpeľne sa môžete rozhodnúť pre rôzne štruktúry, ako je to aj v tomto prípade. Ocra ako farba na obklady je tiež ideálna pre akcenty v kúpeľni.

obklady do kúpelne sivý drevený stôl-mramor-betón-optika-moderné-umývadlo-oválne

Farba Perla má naopak oveľa neutrálnejší a dokonca zdržanlivejší efekt. Hodí sa do minimalistickej kúpeľne alebo ako pozadie pre extravagantnejší dizajn. Perla zodpovedá svetlému odtieňu šedej. Preto je perfektný na obklady stien v menšej kúpeľni. Pre akcenty sú dlaždice ponúkané aj v tejto farbe so štruktúrovaným povrchom.

obklady do kúpelne sivý sprchový-umývadlo-drevo-moderné-betón-vzhľad-okno-moderné

Tmavší odtieň šedej v kolekcii Creta od FAP Ceramiche sa nazýva fange. Matným vzhľadom a ponúkanými štruktúrami je podobný svetlejšiemu tónu – Perla. Oba vyzerajú obzvlášť krásne v kombinácii a ponúkajú dobrú príležitosť pre elegantný dizajn kúpeľne. Môžete napríklad položiť podlahové dlaždice vo farbe fango a obkladačky v Perle a tiež navrhnúť stenu so štruktúrovaným povrchom.

obklady do kúpelne-nápady-šachovnica-vzor-čierna-biela-sivá-drevo-moderná-rustikálna

Obklady do kúpeľne z tejto kolekcie sú vhodné nielen pre moderný dizajn kúpeľne, ale môžu tiež v kúpeľni vytvoriť vintage nádych. Dekoratívne vzory kolekcie je možné použiť a skombinovať s vhodným nábytkom. Obklady a dlažby so vzorom sa najlepšie používajú na skvelé akcenty v kúpeľni a nie na celé steny alebo podlahy. Sprchovaciu priečku tak napríklad môžete z času na čas ozdobiť motívom podľa vlastného výberu alebo navrhnúť vzorované pruhy na stenu.

Nápady na obklady do kúpeľne od Flaviker

obklady do kúpelne-nápady-šachovnica-sprchovací kút-skriňa-dažďová sprcha-mozaikové kamene

Táto zbierka Flaviker, Taliansko predstavuje originálnu interpretáciu autentického konkrétneho vzhľadu, ale ako modernejší a obzvlášť ľahko udržiavateľný variant. Tieto nápady na dlaždice do kúpeľne sú rovnako vhodné do verejných aj súkromných priestorov. V jednoduchej, sivej kúpeľni môžete dodať svieži nádych farebným vlysom ​​alebo vzorovanými dlaždicami.

Nápady na obklady do kúpeľne – nadmerná zbierka

obklady do kúpelne-nápady-vaňa-sivá-mozaika-kamene-bordo-akcenty-okno-mesto

Séria Over od Flavikera ponúka farebnú paletu deviatich rôznych farieb, ktoré ponúkajú vhodný variant pre každý štýl. Talianske obklady a dlažby sú k dispozícii v nasledujúcich farbách: Royal, Lime, Lead, Snow, Ice, Silver, Plum, Scarlet a Bisque. Sú navrhnuté s matným povrchom, ktorý v kúpeľni vyzerá obzvlášť kvalitne.

obklady do kúpelne-nápady-sivá-žltá-pantónová stolička-vaňa-biela-voľne stojace-závesné svetlá

Jednotlivé farby a vzory z kolekcie je možné dokonca navzájom kombinovať, aby vytvorili jedinečný dizajn kúpeľne. Pekný príklad nájdete na obrázku. Horizontálne pruhy na stene dodávajú miestnosti väčší dojem a sú navrhnuté ako farebné akcenty. Kombinácia bielej, tmavošedej a zeleno-žltej dodá v kúpeľni svieži nádych a okamžite sa stane pútavým okom.

Nápady na obklady do kúpeľne od Italgraniti

obklady do kúpelne-nápady-biela-krémová-biela-jednoduchá-moderná-minimalistická-dizajn

Tieto dlaždice predstavujú nekonečné zvádzanie bielej farby a získavajú nové rozmery: neobvyklé, prekvapivé povrchy v kombinácii s veľkostami maxi a dekoratívnymi štruktúrami obkladania stien.

Nápady na obklady do kúpeľne – zbierka prírodného kameňa

obklady do kúpelne-nápady-béžová-sprchová kabína-mozaikové kamene-dvojité umývadlo-umývadlo-zrkadlo-moderné-biele

Kolekcia prírodného kameňa od talianskej spoločnosti Italgraniti pozostáva z celkovo siedmich druhov prírodného kameňa vyrobeného z porcelánovej kameniny, ktoré hovoria o luxusnom dizajne kúpeľne. Udržateľnosť materiálu a jeho exkluzívny vzhľad sú úžasne vhodné do luxusných kúpeľní a iných obytných priestorov. Farebné varianty obsahujú svetlé aj tmavé tóny, a preto vyhovujú každému vkusu. Môžete si vybrať medzi Brera Beige, Brera Bianca, Savana, Lipica Tortora, Lipica Visione, Basaltina a Fussena.

obklady do kúpelne-nápady-sivá-biela-vaňa-voľne stojaca-moderná-dvojité umývadlo-sprcha-sklenená stena

S kúpeľňovými obkladačkami zo série si môžete individuálne navrhnúť vlastnú kúpeľňu. Neutrálny dizajn najlepšie funguje so svetlejšími tónmi, ktoré sa používajú na podlahu aj steny. Vzhľad obkladov z prírodného kameňa vyzerá obzvlášť ušľachtilý a vysoko kvalitný a vytvára v kúpeľni skutočný pocit pohody.

obklady do kúpelne-nápady-luxus-barokový štýl-béžový-vzor-zlaté-detaily

Obkladačky na stenu môžu byť tiež ozdobené ľubovoľnými motívmi podľa priania. Ušľachtilý barokový vzor a niektoré zlaté pruhy môžu kúpeľňu okamžite vylepšiť a premeniť na luxusnú izbu. Prispieva k tomu aj vysokokvalitný interiér, ako napríklad voľne stojaca vaňa s nádhernou závesnou lampou nad ňou.

Nápady na obklady do kúpeľne – kolekcia Urbana, Mineral D

obklady do kúpelne-nápady-prírodný kameň-vzhľad-kúpeľňový nábytok-drevo-moderná-sprchová kabína-dažďová sprcha

Urbana Contract sa výrazne líši od kolekcie prírodného kameňa a ponúka lacnú alternatívu k talianskym obkladom do kúpeľne. Porcelánová kamenina s cementovým vzhľadom je k dispozícii v štyroch klasických farebných variantoch: biela, béžová, sivá a čierna. Dlaždice zo zbierky sú perfektné do súkromných aj verejných priestorov.

Zbierka doby kamennej

obklady do kúpelne-nápady-betón-vzhľad-priemyselný dizajn-dvojumývadlo-čierne-oválne-moderné

Nápady na obklady do kúpeľne – zbierka White Experiance 

obklady do kúpelne-nápady-čierna-biela-mramor-vzhľad-mriežka pre ryby-usporiadanie-drevené-umývadlo

Nápady na obklady do kúpeľne z talianskeho Rexu

obklady do kúpelne-nápady-mramorová podlaha-čierna-biela-sprcha-dvojité umývadlo-vaňa

Taliansky výrobca Rex sa vyznačuje vysokou kvalitou a súčasným dizajnom luxusných kúpeľní. Dlaždice so vzhľadom prírodného kameňa pútajú pozornosť užívateľov eleganciou a exkluzivitou.

obklady do kúpelne-nápady-biela-mramorová vaňa-obdĺžnikové-umývadlo-konzola-zrkadlo-stena-šport

Rex samozrejme používa iba mimoriadne hodnotný alabaster, ktorý mu dodáva lesklosť a efektivitu.

obklady do kúpelne-nápady-optika z prírodného kameňa-dvojumývadlo-biele-umývadlo-úložný priestor-sprchovací kút-sprchová vanička

Inovatívny estetický efekt je vytvorený z cenných prírodných materiálov. V zbierkach nájdete množstvo rôznych farebných variácií mramorových podláh pre každý vkus a estetiku.

dlažba-nápady-moderná-vaňa-voľne stojaca-drevená podlaha-žulový vzhľad-biele-umývadlo

Drevo je možné integrovať aj do kúpeľne a vyzerá skutočne elegantne. Kolekcia porcelánovej kameniny by k tomu určite šla.

obklady do kúpelne-nápady-podlaha-rybacia mriežka-aranžmán-biela-sivá-moderná-rustikálna

obklady do kúpelne-nápady-obklady-šesťhranné-zrkadlo-dvojumývadlo-umývadlo-drevo-vrchná-béžovo-piesková farba

Šesťhranné obklady do kúpeľne s matným povrchom sú mimoriadne moderné. To je doplnené nádherne jednoduchým nábytkom z hrubého, neošetreného dreva.

Nápady na obklady do kúpeľne – biela kolekcia

kúpeľňové obklady-nápady-biela-krémová-biela-vzhľad-na drevo-škvrny-podlaha-dekoračné výrobky

Dlaždice spoločnosti Cerdemus majú certifikát LEED – obsahujú viac ako 40% recyklovaných netoxických látok a sú vyrábané trvalo udržateľným spôsobom. Materiál pozostáva z kaolinitu, živca a inertných minerálov s veľmi nízkym obsahom železa a je lisovaný za studena.

obklady do kúpelne-nápady-vaňa-voľne stojace-foto-tapety-kožušinový-koberec-mierka-umývadlo-márnosť

Kolekcia Club je inšpirovaná starými statkami – ich drsným povrchom a vyblednutými nuansami prírodných materiálov. Tento vintage vzhľad sa mieša s dizajnom a funkčnosťou moderných spální.

Moderné nápady na obklady do kúpeľne od Fioranese

nápady na kúpeľňové dlaždice hnedý porcelánový kameninový kúpeľňový hlinený kameň

Dlažba patrí do kúpeľne podobne ako sporák do kuchyne. Môžete vytvoriť príjemné wellness prostredie s tlmenými farbami alebo stimulovať všetky zmysly skoro ráno výraznými farbami. Ale nielen farba tu hrá svoju rolu. Výrobcovia obkladov s dlhoročnými skúsenosťami v tejto oblasti neustále rozširujú svoj sortiment a experimentujú s novými, inovatívnymi materiálmi. Talianska spoločnosť Fioranská keramika kombinuje kvalitu, estetiku a inovácie a ponúka zaujímavý sortiment Nápady na dlaždice do kúpeľne to by vás okamžite inšpirovalo k rekonštrukcii vašej kúpeľne.

Nápady na dlaždice do kúpeľne – jemné vzory alebo svetlé farby?

Nápady na obklady do kúpeľne -kúpeľ-reliéf-fioranský-dizajn

Spoločnosť Fioranese vyrába keramické a porcelánové kameninové dlaždice pre súkromné ​​a komerčné oblasti, ktoré sú nielen nerozbitné a ľahko sa starajú, ale sú aj vizuálne príťažlivé. Dlažba vo vzhľade drevo a kameň vnáša do kúpeľne prírodu a vytvára exotickú atmosféru. Akoby ste boli v dažďovom pralese. Glazovaná keramická dlažba s kvetinovými vzormi odráža svetlo a miestnosť sa zdá byť väčšia. Obzvlášť fascinujúce sú obklady stien s oceľovým vzhľadom, ktoré boli skombinované s čiernou alebo žltou a úspešne inscenované. Ak dávate prednosť jednoduchým nuansám, ako je ecru, ale napriek tomu chcete na stene zvýrazniť, potom je séria „Sweet Revolution“ ideálnou voľbou – obkladačky s reliéfom a jemným čipkovým vzorom. Pozrite sa na toho druhého Nápady na dlaždice do kúpeľne od Fioranese a vyberte si svoje obľúbené.

Nápady na obklady do kúpeľne -kúpeľ-ecru-farba-porcelánová kamenina

jemná kamenina-dlaždice-drevo-kameň-vzhľad-kúpeľňa-prírodný-vkus

Porcelánové kameninové dlaždice-kúpeľňa-nápady-kamenná optika-hnedá-fioranská

Porcelánová kamenina-kúpeľňa-dlažba-stena-podlaha-kameň-vzhľad-LegnoCemento

porcelánová kamenina-kúpeľňa-dlaždice-kameň-vzhľad-stena-podlaha-fioranská zmes

Kúpeľňové nápady pre modernú kúpeľňu: kolekcia Vanilla Sky

porcelánová kamenina nápady na dlaždice do kúpeľne návrhy mätovej zelenej farby na stenu

obklady do kúpelne kvetinové dlažby, optika z keramického glazovaného travertínu

nápady na dlaždice do kúpeľne kameň vyzerá pieskovcová mozaika hnedá sprchová plocha Claystone

kúpeľňa-dlaždice-nápady-mäta-zelená-biela-ohraničená-bodkovaná

kúpeľňové dlaždice-nápady-návrhy-mramorové-podlahy-dlaždice-steny-vzory

obklady do kúpelne-nápady-návrhy-keramická-stena-dlažba-glazovaná-bielo-modrá

kúpeľňa-porcelánová kamenina-dlaždice-kameň-vzhľad-reliéf-kvetinové motívy-Eco-alabaster

kúpeľňa-porcelánová kamenina-dlaždice-nápady-fioranese-Eco-alabaster

nápady na kúpeľne-dlaždice-porcelán-kamenina-šedá-stena-podlaha

kúpeľňa-dlaždice-nápady-oceľ-optika-sivá-stena-podlaha

kúpeľňa-dlaždice-nápady-čierna-šedá-oceľ-optika

dizajn kúpeľne-hnedá-krémová-mozaika-obklady-fioranes

dlažba do kúpeľne béžová vaňa oválneho tvaru

mozaika-obklady-kúpeľňa-čierne-biele-sklenené-umývadlo-umývadlo-Colorlab

moderná-kúpeľňa-obklady-kobalt-modrá-biela-mozaika

keramické stenové dlaždice-pásy-mramorové optické detaily

stena-mozaika-obklady-hnedo-bielo-leskla

stena keramicke-dlazby-kupelna-siva-bordova-deco

keramické obklady stien kúpeľňa okrová farba

keramická stena-dlažba-bielo-olivovo zelená

keramická-kúpeľňa-obkladačka-farebný-kvetinový vzor

keramicko-kupelnova-dlazba-stena-podlaha-fioranove-drevo-skriňa pod mantinely

keramická kúpeľňa-obklady-mramor-optika-bielo-sivá

keramická-kúpeľňa-dlažba-žltkasto-biela-mozaika-bordúra

jemná kamenina-obklady-obklady-tmavo-červená-farba-steny-oceľ-vzhľad

farebný-kúpeľňa-oranžovo-modrá-dlaždica-kvetinový vzor

dlažba-hladká-neleštená-hnedo-fioranová

kúpeľňa-obklady-obklady-keramika-biela-olivovo zelená

kúpeľňa-obklady-obklady-keramika-lila-lila-farba-fioranská

kúpeľňa-obklad-stena-dlaždice-porcelán-krém-mozaika-kvetinový vzor

kúpeľňa-obklady stien-hnedo-biela-kombinácia

obklady-steny-obklady-hneda-kremova-pruzky-vzor-reliéf

kúpeľňa-keramická-dlažba-dizajn-oranžovo-modrá-bordúra

obklady do kúpelne-mramor-optika-biela-mozaika-deko-lesk

kúpeľňa-obklady-purpurovo-zelená-mozaika-zadná stena-Colorlab

kúpeľňa-obklady-keramika-béžová-kameň-vzhľad-eko-alabastr

kúpeľňa-obklady-nápady-purpurovo-biela-mozaika-fioranská

kúpeľňa-obklady-nápady-sivé-červené-sklo-umývadlo-doska

kúpeľňa-obklady-nápady-návrhy-béžová-biela-keramická-mozaika

-zlé-dlaždice-nápady-hnedá-mozaika-nástenná dekorácia-kvetinový vzor-Colorlab

kúpeľňa-dlaždice-nápady-podlaha-dlaždice-drevo-vzhľad-stena-mozaika-vzor-Vnútri

návrhy kúpeľňových obkladov-biela-sivá-keramická-voľne stojaca-umývadlo-okrúhle

kúpeľňa-purpurová-exru-dlaždica-kvetinový vzor

kúpeľňa-keramická-dlažba-purpurovo-hnedé-pruhy-farebné-Jednoduché-šumivé

kúpeľňa-dlaždice-purpurovo-hnedá-nástenné výklenky-police-Colorlab

nápady na dlaždice do kúpeľne-fioranský-biely-sivý vzor

kúpeľňa-obklady-fioranese-biela-olivovo-zelená

kúpeľňa-dizajn-nápady-obklady-farebné-fioranské-Colorlab

Vzory obkladačiek do kúpeľne – 25 vzorov s talianskym nádychom