kúpeľňa

32 moderných nápadov do kúpeľne – kladenie dlaždíc v drevenom vzhľade

Či už skutočne máte chatu v lese, alebo si len užívate rustikálny štýl, drevo dodá kúpeľni na príťažlivosti. So správnym výberom armatúr, dizajnu stien a doplnkov môžete mať prirodzene vyzerajúcu kúpeľňu, ale so všetkým moderným vybavením. Medzi nápady modernej kúpeľne patrí Dlaždice v drevenom vzhľade, ktoré spájajú atraktívny vzhľad dreva a vlastnosti keramických obkladov. Hodia sa veľmi dobre v tak vlhkej oblasti, ako je kúpeľňa, a ľahko sa udržiavajú.

Dlaždice v drevenom vzhľade sú skvelým nápadom do kúpeľne

Dlaždice v dreve vyzerajú stena-okrúhla stena-zrkadlo-drevený rám

Drevená podlaha môže do miestnosti vniesť teplo a útulnosť s mnohými rôznymi druhmi dreva a farieb. Ale pre tých, ktorí si nemôžu dovoliť podlahy z tvrdého dreva, konkrétne v kúpeľni, sú dlaždice s dreveným vzhľadom ideálnym rozhodnutím, pretože majú aj výhody keramických podláh..

Dlaždice vo vzhľade dreva – nápady pre modernú kúpeľňu

Dlažba-drevený vzhľad-podlaha-vaňa-vaňa-obklad

Keramické dlaždice, ktoré vyzerajú ako drevo, môžu napodobňovať zrno a farbu mnohých druhov dreva. To sa pohybuje od svetlých drevín, ako je javor a dub, až po tmavé lesy ako orech a mahagón. Tieto dlaždice majú tiež zvyčajne rôzne tvary a veľkosti. Mnoho z nich má štvorcový tvar štandardnej dlaždice, ale existujú aj dlhšie, tenšie tvary, ktoré napodobňujú vzhľad drevenej dosky, čo vytvára ešte realistickejší vzhľad. Zálievka, ktorá sa používa na Dlaždice v drevenom vzhľade by mala zodpovedať aj farbe dlaždíc.

Ako si zariadiť kúpeľňu v šedej farbe – 40+ inšpirácií!

Moderné kúpeľne: prehľad najkrajších nápadov na dizajn do roku 2020

Kombinácia bielej kúpeľne s drevom – nápady moderného a štýlového dizajnu

Skombinujte drevené dlaždice s bielymi 3D stenovými panelmi

dlaždice-drevo-vzhľad-podlaha-3d-stena-panely-biela-stena

Drevené keramické dlaždice ponúkajú výhodu oproti skutočnému tvrdému drevu a dlažba môže poskytnúť štýl drevenej podlahy v akejkoľvek miestnosti v nehnuteľnosti. Mať v kúpeľni alebo kuchyni podlahy z pravého dreva môže vyvolávať obavy z možnosti poškodenia vlhkosťou a vodou. Na dlaždice to však nemá žiadny vplyv, čo z nich robí univerzálnejšiu možnosť so širším spektrom použitia.

Výhody obkladov z dreva vyzerajú v kúpeľni

dlažba-drevo-vzhľad-podlaha-biela-stena-dlažba-chodba-v-sklenenej sprche

Kúpeľňové obklady v drevenom vzhľade ponúkajú mnoho výhod. Na jednej strane vyzerajú ako skutočné drevené dlaždice a dodávajú kúpeľni obľúbený rustikálny vzhľad. Na druhej strane sú oveľa lacnejšie ako skutočné drevo. Kúpeľňové dlaždice s dreveným vzhľadom majú stále všetky vlastnosti potrebné pre obklady stien a podláh vo vlhkej miestnosti. Sú extrémne robustné a odolné voči vode a vlhkosti. V neposlednom rade majú drevené obklady do kúpeľne ušľachtilý vzhľad a každá kúpeľňa vyzerá obzvlášť prirodzene a elegantne.

Drevené dlaždice spárované so zelenou márnosťou

nápady do kúpeľne-obklady-drevo-vzhľad-zelená-umývadlo-obdĺžnikové

Teraz by sme vám chceli predstaviť niekoľko krásnych a moderných nápadov na kúpeľňu s dlažbou v drevenom vzhľade, ktoré môžete použiť ako inšpiráciu pri navrhovaní alebo renovácii vlastnej kúpeľne. Drevené dlaždice, napríklad, môžu byť nádherne kombinované s optimistickými farebnými akcentmi. Ak teda zvolíte zábavnú farbu toaletného stolíka alebo skrinky do kúpeľne, môžete miestnosti dodať hravý nádych. Zelená ako farba ponúka skvelú kombináciu drevenej optiky a môže osviežiť každú kúpeľňu.

 napodobňujú rôzne druhy dreva

nápady do kúpeľne-obklady-drevo-vzhľad-svetlo-farba-nepriame-osvetlenie-biely-nábytok-sanitárne objekty

Jednou z najobľúbenejších vlastností drevených dlaždíc je to, že môžu napodobňovať takmer akýkoľvek druh dreva. Bez ohľadu na to, či preferujete tmavé alebo svetlé drevo, určite nájdete vhodný variant pre váš vkus. Môžete si vybrať rovnaké obklady a dlažby pre harmonický dizajn kúpeľne. Krásne sa kombinujú s obyčajným kúpeľňovým nábytkom a sanitárnymi predmetmi a prispievajú k minimalistickému dizajnu kúpeľne.

Nástenné police v rovnakom tóne dreva

nápady do kúpeľne-obklady-vzhľad-dreva-poličky-led-pásy-zapustené-svietidlá-strop

S dekoratívnymi obkladmi do kúpeľne s dreveným vzhľadom môžete tiež pridať kúpeľni hravé akcenty namiesto toho, aby ste nimi zariadili celú miestnosť. Dobrý príklad nájdete na obrázku. Tu drevené obklady zdobia priestor umývadlom a spodnou skrinkou. Celkový dojem dotvárajú niektoré drevené nástenné police nad toaletou.

 Zrkadlová stena do malej kúpeľne

nápady do kúpeľne-obklady-drevo-vzhľad-zrkadlo-stena-umývadlo-nástenné kovanie

Obklady a dlažby so vzhľadom ušľachtilého dreva sú dobrou voľbou pre malé aj veľké kúpeľne. Malú kúpeľňu s drevenými dlaždicami môžete zväčšiť tak, že vytvoríte zrkadlovú stenu. Odráža celú kúpeľňu, a preto sa zdá, že je takmer dvakrát taká veľká. Drevené dlaždice prispievajú k zväčšujúcemu účinku a vyžarujú v miestnosti teplo a útulnosť.

 Skombinujte drevo s čiernou pre dramatický efekt

nápady do kúpeľne-obklady v dreve vzhľad-stena-podlaha-čierne-obklady-drevo-márnosť

Drevo sa dá krásne kombinovať s tmavými farbami a vytvára v miestnosti kvalitný, ale trochu dramatický efekt. Ak ste sa rozhodli pre kúpeľňový nábytok z dreva, potom môžete jeho vzhľad prispôsobiť obkladom do kúpeľne. Takto si môžete vytvoriť skutočne elegantnú kúpeľňu.

 vyzerajte autenticky a príjemne

nápady do kúpeľne-obklady-drevo-vzhľad-teplé-drevo-tón-sprchy

Obklady do kúpeľne s dreveným vzhľadom sa na prvý pohľad nelíšia od skutočného dreva. Jediné, čo môže odhaliť, sú kĺby. A to iba vtedy, ak sú navrhnuté v nevhodnej farbe. V opačnom prípade môžete vzhľad dreva skutočného materiálu určiť iba vtedy, keď sa ho dotknete. Dobré drevené dlaždice sú preto obzvlášť autentické a v kúpeľni vyzerajú skutočne príjemne.

 biela sanita a ružové akcenty

nápady na kúpeľňu dlaždice v dreve vzhľad-biela-vaňa-vaňa-dekoratívne-ružové-akcenty

Dlažba v drevenom vzhľade môže premeniť každú kúpeľňu na oázu pohody. Majú rovnaké vlastnosti ako konvenčné dlaždice, ako je robustnosť a tepelná vodivosť. V kúpeľni však zaisťujú veľmi osobitý štýl, ktorý v dnešnej dobe stále viac ľudí chce pre svoj vlastný byt.

Navrhnite bielu kúpeľňu s obkladmi a dlažbami v drevenom vzhľade

moderná kúpeľňa-sklenená sprcha, vstavané kachle v drevenom vzhľade-mtt-sivá

Niet divu, že biela ako farba nádherne harmonizuje so vzhľadom svetlého dreva. Táto kombinácia je v centre obľúbeného škandinávskeho štýlu a je rovnako vhodná pre každú izbu v byte. S touto farebnou kombináciou môžete tiež dosiahnuť príjemnú atmosféru v kúpeľni a urobiť miestnosť skutočne štýlovou. Rôzne rastliny do kúpeľne, ktoré dodávajú miestnosti prirodzený nádych, sú príjemným doplnkom.

Skombinujte v kúpeľni dlažbu s rôznymi vzormi

nápady na kúpeľňu obklady v dreve vyzerajú vaňa-toskánsko-dlaždice-vzor-sivá-obkladačka

Ak chcete vo svojej vlastnej kúpeľni vytvoriť hravý akcent, môžete kombinovať drevené obklady a dlažby so vzorom. K tomu sa dobre hodia vzory, ktoré sú navrhnuté v podobnej farbe a zdobené prírodnými motívmi.

Dlaždice v dreve pôsobia ako pás stena-podlaha-zrkadlo so skrinkou

nápady na kúpeľňu dlažba v dreve vzhľad-prechádzka-v-sprche-sklo-priečka-svetlík

nápady na kúpelne-dlaždice-drevo-vzhľad-podlaha-sprcha-sklenená-stena-stena-nika-led-pás-biela-stena-mozaika

nápady do kúpeľne-obklady-drevo-vzhľad-sivé-obklady-mramor-vzhľad

kúpeľňa-sprchovací kút-sprcha-podlaha-stena-dlažba-drevený vzhľad

malá-kúpeľňa-vaňa-podlaha-stena-dlaždice-drevo-vzhľad-okrúhle-umývadlo

malá-kúpeľňa-dizajn-obklady-drevo-vzhľad-krémovo-biela

malé-kúpeľňa-dizajn-nápad-obklady-vzhľad-drevo-vaňa-posuvné-dvere

malé-kúpeľňové nápady-dlaždice-drevo-vzhľad-prechádzka-v-sprche-sklenené-posuvné-dvere-bezrámové

malé-kúpeľňa-moderné-podlahy-obklady-drevo-vzhľad-šedá-stena-farba-čierna-sanitárne-objekty

moderná-kúpeľňa-vaňa-led-pás-podlaha-dlažba-drevo-vzhľad-oranžová-márnosť

moderná kúpeľňa-nápad-podlaha-dlaždice-vzhľad-dreva-krémovo-farebná-glazovaná-stena-dlaždice

moderná kúpeľňa-sprchovací kút-sprchovací kút-sklenená stena-obkladačka-kameň-vzhľad-podlaha-dlaždice-drevený vzhľad

moderné-malá-kúpeľňa-vaňa-stena-podlaha-dlažba-drevo-vzhľad-zelené-osvetlenie

malá-kúpeľňa-biela-stena-dlažba-podlaha-dlažba-vzhľad dreva

kúpeľňa-šikmé-strešné-škridle-vzhľad-drevo-keramika-sanitárne-objekty

kúpeľňový nábytok-zelená-stena-dlažba-drevený obklad

nápady do kúpeľne-dlažba-drevený vzhľad-biela-obkladačka