Kúpeľňa, dekorácie a oslavy

Mozaikové dlaždice do kúpeľne – nápady na interiérový dizajn

Dlaždica-kúpeľňa-exotické kvety-svetlo-modrá

Nič nemôže v kúpeľni vytvoriť väčšiu atmosféru Mozaikové dlaždice. Použite to ako dekoráciu na stenu a vytvorte veselú, uvoľnenú, zábavnú alebo romantickú atmosféru. Zhromaždili sme zbierku návrhov, ktoré sa hodia do rôznych kúpeľní a nastavili vzrušujúce akcenty. Aký je váš obľúbený dizajn?

Mozaikové dlaždice ako akcent za vaňou alebo v sprchovacom kúte

skvelé nápady na dekoráciu kúpeľne

Jedna z najväčších výhod toho Mozaikové dlaždice je to tak, ako to naznačuje samotný názov – že vytvárajú vzrušujúci mozaikový obraz. Prečo potom nezriadiť celú kúpeľňu v bielom a neukázať svoju predstavivosť a kreativitu prostredníctvom zaujímavého obrázku len na jednej stene? Stena oproti dverám na to vyzerá najlepšie, zvyčajne je tam vaňa alebo sprchovací kút. Zároveň je vytvorená kúpeľná atmosféra, aby ste sa pri kúpaní mohli úplne uvoľniť a osviežiť.

Mozaikové dlaždice do kúpeľne – osviežujúce obrázky

Kúpeľňa s mozaikovou dlažbou

Je dôležité vybrať si farebnú schému a motív z Mozaikové dlaždice správne vybrať do kúpeľne – svetlo modrá a svetlo zelená pôsobia upokojujúco a sú veľmi vhodné pre ľudí, ktorí počas dňa trávia veľa času pred počítačom a chcú si uvoľniť oči. Plody ako jablká alebo citrón dodávajú energiu, ktorú na začiatku dňa tak veľmi potrebujeme.

Mozaikové dlaždice do kúpeľne – vytvorte optický klam

 Optický klam obkladov do kúpelne

Optická ilúzia s Mozaikové dlaždice Je ľahké ho vytvoriť – prečo nevytvoriť čiernu dieru alebo si v kúpeľni zaplávať zlatú rybku? Aby kúpeľňa vyzerala osviežujúco, môžete podlahu pokryť koralovou farbou a steny položiť bielymi dlaždicami s veľkými oranžovými obdĺžnikovými motívmi.

Mozaikové dlaždice do kúpeľne – farebné schémy

Dlaždica-kúpeľňa-čierno-biela

Voliteľne môžete položiť celú kúpeľňu s mozaikovými dlaždicami – zlato -modré akcenty sú vhodné pre kráľovský interiérový dizajn, zatiaľ čo pre modernú kúpeľňu sú v súčasnej dobe veľmi obľúbené tmavé farebné kombinácie – fialová alebo čierna s farebnými žlto -ružovými akcentmi. V každom prípade dávajte pozor, aby bola kúpeľňa dobre osvetlená – tmavé odtiene vyžadujú veľa svetla.

 Osviežujúce motívy – kivi a citrón

Myšlienka dekorácie mozaiky do sprchovej kabíny

Obklady do kúpeľne s vodnou tematikou

Dekorácia vodnou mozaikou

Kúpeľňová dekorácia na stenu

čiernobiele obklady do kúpelne

Elegantné klasické mozaikové dlaždice

elegantné-klasické-mozaikové dlaždice

Zlatá rybka- kreatívna dekorácia na stenu

Kúpeľňová dekorácia na stenu

Kúpeľňa so zelenou dlažbou

Kúpeľňa-zelená-dlaždice-dekorácia na stenu-urobte to sami

Ďalších 100 nápadov pre kúpeľne