Kúpeľňa, dekorácie a oslavy

Ekologický dizajn kúpeľne

Navrhli LG Hausys a Patrick Nadeau

moderná inovatívna ekologická kúpeľňa

Francúzsky návrhár Patrick Nadeau a LG Hausys majú jeden pozoruhodný Eko kúpeľňa Navrhnite a predstavte ho na veľtrhu IDEO BAIN v Paríži. Výstava Zelené vody je súčasťou veľtrhu, na ktorom sa nachádzajú novinky Eko kúpeľňa Zobrazený je dizajn vrátane opakovaného použitia a vodného filtra.

Moderný koncept – ekologická kúpeľňa

inovatívna biela ekologická kúpeľňa

Koncept Patricka Nadeaua Eko kúpeľňa je spojiť moderné biele prostredie s rastlinami. Priestor bol vymedzený dvoma hladkými, bielymi stenami. Na jednej stene môžete vidieť umývadlo, na druhej vešiak na šaty. Panely, z ktorých boli steny postavené, sú vyrobené z HI-MACS® v spolupráci s produkčnou spoločnosťou DESIGN&VYTVORENÉ vyrobené. Celý strop je pokrytý lampami a závesnými rastlinami. Stena s umývadlom je tiež úplne vysadená. Zelená príroda je v kontraste k bielemu pozadiu a prináša to Eko kúpeľňa Dizajn si príde na svoje.

Moderné a pritom blízko k prírode – ekologické kúpeľne

moderné zrkadlo v kúpeľni

Viac vegetácie leží na zemi, malé kruhy kompostu zdôrazňujú hlavnú myšlienku. Obklopujú ostatný kúpeľňový nábytok, a tak je celá ekologická kúpeľňa orámovaná rastlinami. Nábytok a tráva sú prepojené a vyzerá to jedinečne. Je ťažké uveriť, že tento priestor existuje, objavila sa futuristická džungľa. Eko kúpeľňový dizajn si zaslúži naše komplimenty a inšpiruje originálnym nápadom.

Od K.H. Christovej

Rastliny v kúpeľni

ekologická kúpeľňa s inovatívnym dizajnomInovatívna ekologická kúpeľňa s moderným dizajnom

vysadená stena v modernej kúpeľni

Inovatívny dizajn kúpeľne

biela stena so zrkadlom v modernej kúpeľni