Kuchyňa

Naplánujte si kuchyňu moderne a funkčne-plánovanie kuchyne na mieru

Moderná kuchyňa -vysoko lesklá pracovná doska-hravá-dizajn-oválna

Nová kuchyňa je spravidla jedným z najdrahších nákupov do domu alebo bytu. Priemerný Nemec spravidla minie viac peňazí na moderné a funkčné zariadenie kuchyne ako na vybavenie ostatných miestností. Okrem toho trvá niekoľko rokov, kým sa kuchyňa obnoví. Štatistiky každopádne hovoria, že priemerný Nemec si za život kúpi tri kuchyne. Na to by mal byť spoľahlivý a robustný, aby bez problémov vydržal 20 rokov a viac. V prvom rade v procese rozhodovania hrá kvalita a potom výber modelov, farieb a materiálov.

Navrhnite kuchyňu moderne, na vidieku alebo v priemysle – aký je váš štýl?

Moderná kuchyňa-biela-bezúchytová-drevená-parketová podlaha

Plánovanie novej kuchyne by malo byť dobre premyslené, pretože možnosti dizajnu sú takmer nekonečné a dnes už ľudia v tejto miestnosti nielen pracujú, ale predovšetkým si na ňu zvyknú. Viac ako 20% Nemcov, ktorí žijú v Neubeutene, pochádza z kombinácie varenia, stolovania a života Welt.de. Pri navrhovaní kuchyne, v ktorej sa možno najesť bez stien, je potrebné vziať do úvahy životný štýl a zariadenie zostávajúcich miestností. Obývacia izba bez steny a obývačky preberá dizajn zostávajúcich miestností. Dnešná kuchyňa už musí byť nielen praktická a funkčná, ale aj krásna a prezentovateľná.

Zariadenie modernej kuchyne – sen mnohých Nemcov

Moderná kuchyňa -LED-osvetlenie-nepriame-svetlo-pult

Niekedy už pri plánovaní máte na mysli určité usporiadanie kuchyne, ale zvyčajne je vždy dobré zhromaždiť ďalšie návrhy a inšpirácie. Tieto však musia čo najbližšie súvisieť s konkrétnou situáciou v miestnosti a byť realistické. Doplnky, ako sú čelné strany lakov, sklenené povrchy, skrinky bez rukovätí a energeticky účinné kuchynské spotrebiče, sa tešia rastúcemu dopytu a robia z kuchyne symbol statusu. Ako zástupca Prieskum Zukunftsinstitut v mene spoločnosti Siemens naznačuje, že skvelá kuchyňa je pre Nemcov dôležitejšia ako auto. Urobiť z toho moderný, ale užitočný nástroj sa dnes považuje za dlhodobú investíciu.

Kuchyňa snov je kuchyňa na mieru

Moderná kuchyňa-hravé-vybavenie-kvalitná-hra-drevo

Pretože každá izba má svoje vlastné rozmery, perfektne sa hodí iba nábytok vyrobený na mieru a nie je zbytočné plytvať cenným priestorom. Rovnako tak kuchyňa, moderná a vyrobená na mieru, ponúka maximálny úložný priestor. Funkčné výsuvné skrinky je možné plánovať jednotlivo v mŕtvych rohoch namiesto malých oddelení alebo otvorených políc. Ako funguje aj prispôsobenie výber kuchýň nájdete online na tejto stránke. Pri plánovaní kuchyne je navyše na výber široká škála základných tvarov. Ktorý z nich je pre vás ten pravý a ktorý tiež využíva architektonické podmienky a vlastnosti, závisí od vašich vlastných preferencií, ale aj od vašej životnej situácie..

Navrhovanie kuchyne v tvare U moderným a funkčným spôsobom

kuchyňa-moderná-podlhovastá-sivá-biela-dlažba-kuchynská stena

Charakteristický tvar kuchyne v tvare U optimálne využíva priestor a zaberá 3 zo štyroch stien. Preto nie je vždy možné integrovať jedálenský kút. Je mimoriadne funkčný a ponúka dostatok pracovného a úložného priestoru. Výsledkom je, že sa berú do úvahy mnohé ergonomické aspekty a výrazne sa skrátia dochádzanie a pracovné toky v domácnosti. Mnoho vysokých skriniek plánovaných v tejto forme môže rýchlo sprostredkovať pocit preťaženia. Čisto vizuálne pôsobia vysoké skrinky lepšie umiestnené na jednej strane alebo v rohoch.

Naplánujte si L -kuchyňu moderne a prakticky – rohovú kuchyňu

kuchyňa-moderná-rohová kuchyňa-vzhľad-dreva-malá-funkčná-svetlá

Pre kuchyňu v tvare L je vždy priestor, bez ohľadu na architektonické podmienky, a preto je známa ako všestranná. Usporiadanie rohovej kuchyne umožňuje najkratšie vzdialenosti medzi pracovnými procesmi a zostáva dostatok miesta na umiestnenie jedálenského stola so sedením. Často sa stáva, že v 90-stupňovom uhle tvaru L sa vytvorí mŕtvy roh. Tomu sa dá vyhnúť pomocou efektívnych skrinkových systémov, aby sa zbytočne nestratil úložný priestor.

Kuchyňa G navrhnutá v modernom a vidieckom štýle súčasne

kuchyňa-moderný-štýl-bývania-vidiecky dom-moderný-biely-svetlý

Kuchyňa G ponúka maximálnu funkčnosť, a preto je ideálna pre rodiny niekoľkých ľudí. Vyžaduje však dosť veľký kuchynský priestor – od 12 metrov štvorcových a je ideálnym riešením pre otvorený pôdorys. Tento tvar je všestranný a vo svojej štruktúre môže byť navrhnutý individuálne. Zdá sa, že je to perfektný základ pre kuchyňu snov, pretože mnohé aspekty modernej kuchynskej konštrukcie, ako je kuchynský ostrov alebo kuchynská linka, sú konečne možné.

Naplánujte si modernú kuchyňu s kuchynským ostrovom

Moderná kuchyňa-ostrov-drevená podlaha-biela-vysoký lesk

Kuchyne s ostrovmi sú jednou z najobľúbenejších foriem plánovania. Trend pre kuchynské ostrovy je predovšetkým charakterizovaný stále otvorenejším pôdorysom nových budov, kde je potrebný plynulý prechod do obytného priestoru. Ak miestnosť poskytuje potrebný priestor od 15 metrov štvorcových, existuje veľa možností pre sofistikované plánovanie kuchyne. Pretože samotný ostrov je možné flexibilne kombinovať s inými tvarmi kuchyne alebo hravo s inými skrinkami, napríklad sériou samostatných vysokých skriniek. Ak je u chodníkov polomer pohybu menší ako 80 centimetrov, alternatívne sa dá naplánovať polostrov.

Navrhnite kuchyňu tak, aby bola moderná, ale funkčná-kuchyňa na mieru pre viac úložného priestoru

kuchyňa-moderný-plán-úložný-priestor-sklad-funkčný-praktický

V malých bytoch často chýba úložný priestor, ale ani mini kuchyne sa nezaobídu bez moderného a útulného vybavenia. Najdôležitejšou vecou nie je plytvanie priestorom, ale optimalizácia toho, čo je k dispozícii. To funguje najlepšie so skrinkami vyrobenými na mieru až do výšky miestnosti. To vytvára ďalší úložný priestor, kde sú konvenčné štandardné riešenia inak nedostačujúce. Posuvné dvere tiež šetria miesto, pretože konvenčné závesné dvere vyžadujú veľkú plochu na pohyb pred skriňami.

Navrhnite kuchyňu, aby bola moderná a udržateľná, s použitím vysoko kvalitných materiálov

kuchyňa-moderná-biela-bezúchytová-drevená-parketová-podlaha-vidiecky dom-tmavo morená-nerez

Vysoká kvalita kuchyne začína správnym výberom materiálu a spracovania. Moderné výrobné postupy a hrúbka materiálu najmenej 19 milimetrov zaručujú maximálnu odolnosť a dlhú životnosť. Chytré plánovanie kuchyne a nábytok na mieru vám umožnia vyťažiť z priestoru to najlepšie a nemrhať milimetrom.