Kuchyňa

Modulárna kuchyňa a nový kuchynský nábytok

Moderná-kuchyňa-modulárna-kuchyňa-nábytok-chladnička

Hľadajte lacné, ale vysoko kvalitné kuchynky, ktoré by sa pekne zmestili do vášho malého priestoru s nevhodným umiestnením sporáka a stĺpu? Modulárna kuchyňa – to je to, čo potrebuješ. Objednávka na jeden projekt je veľmi drahá, pretože všetky prvky takejto kuchynky sú navrhnuté a vyrobené výhradne pre vás.

Moderná modulárna kuchyňa s dreveným dizajnom

Moderný-modulárny-kuchynský-drevený dizajn

Hotový kuchynský kút pri modulárne kuchyne je nielen oveľa lacnejší v cene, ale môže vo vašej kuchyni vyzerať aj nemenej pôsobivo a elegantne. Zvlášť, keď sú moderní výrobcovia pripravení ponúknuť spotrebiteľovi akýkoľvek dizajn svojich výrobkov, od klasických po demokratické moderné.

Modulárny klasický kuchynský nábytok so zelenými kuchynskými skrinkami

Modulové-klasické-kuchynský-nábytok-zelené-kuchynské-skrine

the modulárna kuchyňa je k dispozícii v mnohých variantoch! Je praktické, že sa môžete sami rozhodnúť, aký typ skriniek, políc, obkladov a pracovných dosiek chcete vo svojej kuchyni: rozhodnite sa a vyberte si. Stavební robotníci sa navyše pokúšajú vyriešiť všetky existujúce problémy v tejto miestnosti: malú plochu, chladničku, práčku a ďalšie domáce spotrebiče.

modulárna kuchyňa od spoločnosti Comprex

modulárna-kuchyňa-comprex

Všetko, čo potrebujete pre rohovú kuchyňu. Je len na vás, ako zmeníte materiál fasády, upravíte výšku skriniek a dosiek a vymeníte úchytky na dverách a zásuvkách.

modulárna kuchyňa s lesklým žltým dizajnom  

modulárna-kuchyňa-lesklá-dizajn-žltá

modulárna kuchyňa s červenými kuchynskými skrinkami

modulárna-kuchyňa-červená-kuchynská linka-skrine