Kuchyňa

Moderný dizajn kuchyne od Minacciolo- Natural Skin ako druhá koža v kuchyni

Vybavenie kuchyne v dreve a čiernej farbe

Natural Skin je kuchyňa s kuchynským dizajnom a zariadením od Minacciolo, pre ktorú boli použité iba starostlivo vybrané materiály. Jedná sa o kuchyne, ktoré spájajú tradičný pocit s modernou estetikou. Pozri sa!

Kuchynský dizajn s domino motívmi

Umývadlo a faucet v čiernej a červenej farbe

Návrh kuchyne z Minacciolo ponúka jednoduché pracovné dosky, ktorých vrstva nepresahuje 20 mm. Natural Skin môže obsahovať kuchynské príslušenstvo a ovládacie prvky Domino, ktoré boli navrhnuté výhradne pre Minacciolo a ktoré môžu obsahovať jedinečnú čiernu základňu s jasne červenou rukoväťou pre faucet. Milujeme Fusion Red-Black pre vodnú fajku, ktorá v kuchyni zanecháva jedinečný dojem.

Tomimozemský dizajn kuchyne so štýlom a funkčnosťou

Skrinka s modulmi a nastaviteľnými prvkami

Skrinky môžu vytvoriť monumentálnu štruktúru tým, že tieto moduly rozdelia a použijú ich ako perfektný rozdeľovač miestností. Skriňový nábytok môže byť použitý ako praktická možnosť skladovania nielen v kuchyni, ale aj v jedálni, obývačke a dokonca aj v pracovni. Kuchynská skrinka Natural Skin je však vašou najlepšou voľbou ako špajza. Kuchynský dizajn dvierok je ponúkaný v rôznych verziách – drevených a farebných odtieňoch so skutočným dotykovým charakterom. Pracovné dosky sú rovnako rozdielne, pokiaľ ide o materiály a dizajn.

Na jedlá z kostného porcelánu v jedálni …

Na uloženie-porcelánu-porcelánu a kancelárskych potrieb

a ako špajza v kuchyni

Príborník z prírodnej kože v kuchyniS tmavou alebo svetlou verziou

Betón-podlahová skrinka-optika-drevo-priemysel

Rôzne verzie skrinky sú vyrobené zo syntetickej živice, ktorá pomocou nanotechnológií vytvára matný a hladký povrch

antibakteriálny odpudzovač povrchovej vody

Povrch je navyše navrhnutý tak, aby chránil pred odtlačkami prstov, poškriabaním a opotrebovaním a je tiež vodoodpudivý a má antibakteriálnu ochranu.

Dvere z masívu-čierne police

Dvere a zásuvky pokrývajú čiernu vnútornú štruktúru políc. Jasné geometrické tvary skriniek zosilňujú jemné metalické závitové puzdrá.

vodoodpudivé obklady z drevených materiálov

Okrem prírodného dreva, ktoré je tiež morené, majú zásuvky a predné dvere vysokú hustotu, ktoré sú vodotesné a odpudzujú. Vonkajšia vrstva môže byť tiež vybavená robustnou vrstvou, aby získala priemyselný a elegantný vzhľad.

Kuchyňa s prírodnou pokožkou-so-sivou verziou