Kuchyňa

Moderný dizajn kuchyne kombinuje kuchyňu s obývacou izbou

moderný dizajn kuchyne modrý žltý motus obývacia izba parkety kuchynský ostrov

Vek tradičnej kuchyne, ktorá je jej vlastným svetom, oddeleným od jedálne a obývačky štyrmi stenami, pomaly prechádza a čoskoro bude s najväčšou pravdepodobnosťou existovať iba v minulosti. Vo veku otvorených životných priestorov a sociálnych zón, ktoré podporujú väčšiu interakciu medzi členmi rodiny, to predstavuje moderný dizajn kuchyne Teraz ide vo väčšine prípadov o rozšírenie obývacej časti. Práve tento koncept posunuli dizajnéri zo spoločnosti Scavolini na úplne novú úroveň. Dokazujú to svojim novým výrobkom s názvom Motus Kitchen, ktorý vytvára symbiotické a organické spojenie medzi týmito dvoma miestnosťami. Dnes predstavujeme inteligentný a moderný dizajn kuchyne s názvom „Motus“.

Moderný nápad na dizajn kuchyne s nízkou doskou pre televízorkuchynský dizajn svetlo žltá oceľová doska jedálenský stôl tv nízka doska

Moderný dizajn kuchyne vytvoril Vittore Niolu. Kuchynský systém Motus neponúka spotrebiteľom nekonečnú škálu možností. Každá kuchyňa je špeciálne navrhnutá tak, aby zodpovedala vašim špecifickým potrebám, a vždy môžete odstrániť jednotlivé súčasti, police a skrinky, aby ste lepšie prispôsobili moderný dizajn kuchyne potrebám vášho životného štýlu. S kuchyňou Motus je priestor sotva problém, je to skvelý „plynulý“ systém, ktorý premení aj ten najmenší kútik na organizovanú a všestrannú zobrazovaciu a úložnú jednotku. Vďaka plynulosti dizajnu sú tu kuchyňa a obývacia izba vizuálne prepojené. Hranica medzi týmito dvoma miestnosťami je mierne rozmazaná. Je to jednoducho dynamická a trendová kuchyňa pre mestský moderný domov!

Moderný nápad na dizajn kuchyne vo vysokom lesku a so vstavanou poličkou

moderné kuchyne dizajn biely kuchynský ostrovček bar vstavaná polica vysoký lesk

Dizajn dverí a chýbajúce kľučky uprednostňujú vytvorenie elegantného a nekonvenčného rámca, v ktorom sa moderný dizajn kuchyne a obývacia izba navzájom dopĺňajú do tej miery, že je ťažké ich navzájom rozlíšiť..

Sivý dizajn kuchyne s originálnym kuchynským ostrovčekom

Kuechen dizajn sivý ostrovný odsávač pár moderný biely

Kuchyňa a jedáleň v jednom

kuchynský dizajn taliansky drevený motus svetlo sivý drez

Moderná kuchyňa s vysokým leskom so zodpovedajúcou nástennou jednotkou

dizajn kuchyne béžový vysoký lesk moderný jedálenský stôl biely interiér obývačky

Varianta rovnakého dizajnu kuchyne s jedálenským stolom a poličkou

moderná kuchyňa dizajn nástenná jednotka nápad jedálenský stôl svetlo sivý vysoký lesk

Šedá kuchyňa a nízka doska do obývačky v jednom

moderný kuchynský dizajn sivá minimalistická nástenná jednotka jedálenský stôl gauč biely

Moderný dizajn kuchyne s množstvom políc

kuchynský nábytok biela šedá kuchynský ostrovček drez vstavaná nástenná taburetka

Kuchynský dizajn od Scavolini.