Kuchyňa

Moderná kuchyňa skrytá v skrini od i29 Designstudio

Kuchynský ostrov ukrytý v skrini-biele nástenné dekoratívne profily

Dizajnéri toho Kancelária interiérového dizajnu i29 navrhli kuchyňu, ktorá funguje viac ako kus nábytku ako kuchyňa. Kuchyňa a obývačka sú dnes väčšinou prepojené a otvorene navrhnuté, a preto vyvinuli praktické riešenie – jedno kuchyňa skrytá v skrini a kuchynský ostrov tak tenký, že sa zdá, že zmizne.

Kuchyňa skrytá v skrini a tenkom, takmer neviditeľnom ostrovčeku na varenie

kuchynská skriňa-skryté-biele-dvere-čierny ostrov

Kuchynský ostrov je neuveriteľne tenký a pri pohľade z určitých uhlov sa zdá byť takmer neviditeľný. To bol aj cieľ dizajnérov. Dizajn a vybavenie je zredukované na úplné minimum s pracovnou doskou hrúbkou iba niekoľko centimetrov, kde sú integrované všetky vodné, elektrické vedenia a varné platne. Všetky kuchynské spotrebiče a ďalšie pracovné plochy sú skryté za veľkými panelmi s posuvnými stenami. Kuchyňa bola inštalovaná v byte v Paríži, takže dizajn je v súlade so štýlom vybavenia. Existujúce, profilované stenové panely boli skopírované presne na predné časti skriniek, aby sa integrovala pevná kuchyňa v miestnosti a bola takmer neviditeľná..

Klasické a moderné dizajnové prvky v harmónii

kuchynská skriňa-skrytý-tenký-schraze-ostrov-jedálenský pult

Voľne stojaci, čierny kuchynský ostrovček stojí pred bielymi posuvnými dverami skrinky, čo vytvára nádherný farebný kontrast. Zadná stena a police v skrini sú tiež čierne. V tejto miestnosti sú v harmónii dva štýly. Moderný nábytok, ako je barová stolička, digestor nad kuchynským ostrovom, iMac a ďalšie vybavenie, bol harmonicky kombinovaný s klasickými francúzskymi oknami, dverami a ozdobnými profilmi. Tradičné kúzlo parížskeho bytu zostalo zachované.

profilované stenové panely sú presne napodobnené

kuchyňa-francúzske dvere-čierny-ostrov na varenie

Čistý minimalizmus v kuchyni

kuchyňa-skryté-francúzske-okenné-steny-dekoratívne-profily

kuchynský ostrov ponúka dostatok pracovnej plochy na varenie

kuchynská skriňa-skryté-biele-panely-dekoratívne-profily

pracovná doska hrubá iba niekoľko centimetrov

skrytá kuchyňa-biele-panely-čierny ostrov

vstavaná-kuchyňa-skriňa-biela-skriňa-dvere-čierny ostrov

dizajn-kuchyňa-tenké-linky-kuchyňa-ostrov-faucet