Kuchyňa, nábytok

Vyberte si modernú kuchynskú dosku podľa štýlu interiéru

biela-kuchynská pracovná doska-moderná-Deisgn

Veľmi široký sortiment Kuchynská doska Dostupné prevedenia môžu byť viac mätúce ako užitočné. Pracovná doska by mala byť zo všetkých kuchynských doplnkov najtrvanlivejšia, pretože musí odolávať úderom, rezaniu, za tepla aj za studena. Nájsť správnu dosku nie je jednoduché!

Zladte kuchynské pracovné dosky s interiérom

biela-moderná-kuchynská doska

V prípade Kuchynské dosky Platí zlaté pravidlo – dostanete to, za čo ste zaplatili. Nešetrite teda na doske a vyberte si to najlepšie, čo je na trhu. V opačnom prípade budete prekvapení neplánovanými renováciami, ktoré nie sú pohodlné ani praktické.

Najtvrdšie a najluxusnejšie prevedenie kuchynských dosiek sú vyrobené z kameňa alebo mramoru. Nielenže dobre vyzerajú, ale v kuchyni vám budú slúžiť na celý život. Mramor je charakteristickým znakom klasického štýlu a je veľmi estetický a hodí sa takmer do každého interiéru – od útulnej klasickej kuchyne po moderné a ultramoderné kuchynské interiéry..

Modely a materiály kuchynskej pracovnej dosky

Mramorová kuchynská doska-klasická-kuchyňa

Drevená kuchynská doska z tmavého mramoru

Ak chcete získať veľmi moderný vzhľad, vyberte si jeden Kuchynská doska vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Nielen veľmi praktické, ale aj veľmi trvanlivé a hygienické. Nie je náhoda, že profesionálni kuchári uprednostňujú túto dosku pre reštaurácie. Dizajn sa perfektne hodí k jednoduchému, modernému interiéru v škandinávskom alebo minimalistickom štýle. Drevené dosky dodávajú miestnosti hrejivý a domácky dojem a sú tiež obľúbenou voľbou – buďte však na ne opatrní, pretože vyžadujú pravidelnú údržbu a čistenie je tiež ťažšie.

Vyberte si správnu kuchynskú dosku do vašej kuchyne

Drevo-kuchyňa-moderná-doska-tmavá

Laminátová kuchynská doska

Snáď najbežnejší variant pre Kuchynská doska je vyrobený z laminátu. Napriek tomu, že je to lacnejšia možnosť, malo by sa oň podobne ako o drevo starať s veľkou starostlivosťou.

Farby na doskách sú tradične v jednoduchej, neutrálnej farebnej schéme – čierna, biela, béžová alebo sivá. Cieľ – mali by byť príjemným doplnkom vašej kuchyne a lepšie zvýrazniť krásny nábytok alebo dekoráciu.

Od Jaz

Kuchynská ostrovná doska z nehrdzavejúcej ocele

Moderná nerezová kuchyňa

moderná nerezová kuchynská doska

Zaujímavý biely kuchynský ostrov

zaujímavo-biela-okrúhla-kuchynská linka