Kuchyňa, nábytok

Brilantné nápady do kuchyne – perfektný dizajn od SieMatic

eklektický-kuchynský-dizajn-Siematic

Diamanty Kuchynské nápady mali by ste venovať veľkú pozornosť, najmä ak pochádzajú od vašej rešpektovanej nábytkárskej spoločnosti, ktorá sama udáva trendy – konkrétne SieMatic. Kuchyňa sa reformuluje a transformuje sa z klasickej miestnosti na multifunkčný a pôsobivý priestor. Tradície zostávajú v pozadí, ale nikdy sa na ne nezabúda. Iniciatíva pre tento jedinečný dizajn je niečo iné a môže to byť iba kreativita dizajnéra.

Elegantné nápady na kuchyňu od spoločnosti SieMatic ukazujú dizajn svetovej triedy

biela-rohová-kuchyňa-SE-5005-L-Siematic

SieMatic bol založený pred takmer storočím a stále je skutočnou inšpiráciou pre dnešok Kuchynské nápady – ponúka širokú škálu konceptov a vkusne kombinuje rôzne štýly. Tieto návrhy sú predovšetkým poďakovaním kreatívnemu tímu z nábytkárskej spoločnosti, ktorého vkusné návrhy dokázali presvedčiť aj tých najnáročnejších kritikov. SieMatic je navyše značka s vysokou obľubou po celom svete, ktorá vytvára svoje umelecké diela pre zákazníkov, ktorí od dizajnu očakávajú triedu, eleganciu a trvanlivosť. Dizajnéri spoločnosti chápu kuchyňu ako viac ako miestnosť, ale skôr zručne rozdeľujú dostupný priestor do rôznych zón, z ktorých každá má svoju vlastnú funkciu..

Konkrétne brilantné nápady do kuchyne od SieMatic – vyberte si svoj obľúbený dizajn

klasický-kuchynský-dizajn-SieMatic

Ak sme z Kuchynské nápady Keď hovoríme o SieMatic, niekoľko dizajnov je obzvlášť pútavých. Každý dizajn a model je kombinovaný s vhodnými materiálmi, výstrednými nápadmi a ozdobami. Špecifický koncept kuchyne ponúka inovatívny úložný priestor a mnoho praktických kuchynských skriniek. Rýchly náhľad na kuchynskú kolekciu – každý model kombinuje dekoráciu v retro vzhľade s inovatívnymi materiálmi. Všetko v interiéri je v harmónii – od kávovaru, cez umývadlo, až po riad. Minimalistické kuchynské linky a neutrálna farebná schéma dominujú celkovému vzhľadu kolekcie.

Moderné nápady do kuchyne s exkluzívnymi detailmi

praktický úložný priestor kuchynská skrinka

Tie moderné Kuchynské nápady zaujmite zaujímavými dekoráciami v odvážnych farbách, ktoré kontrastujú s inak tradičnou farebnou schémou. Kolekcie sú tematicky rozdelené na dve – kuchyne s a kuchyne bez úchytiek. Kuchynské prevedenie bez úchytiek je jednoduché, ale veľmi elegantné a určite poteší každú gazdinku.

Nový prírastok k nápadom do kuchyne SieMatic – Beaux Arts 02

čierno-biela-elegantná-kuchyňa-Siematic

Najnovší model od SieMatic sa volá Beaux Arts 02 a nedávno bol uvedený na trh. Model bol navrhnutý vďaka pomoci a radám Micka De Giuliu, jedného z najlepších a najvyhľadávanejších plánovačov interiérov kuchýň. Vďaka jeho rade sa zrealizoval projekt, ktorý prináša spojenie klasickej elegancie a moderného štýlu na vyššiu úroveň. BeauxArts 02 fascinuje od prvého momentu. Biele steny, drevený nábytok a kuchynský ostrov sú navzájom v dokonalej harmónii. Krásne malé lustre rozžiaria krásnu, funkčnú a modernú kuchyňu SieMatic.

Abigail

Biela luxusná kuchyňa od SieMatic

biela-luxusná-kuchyňa-SieMatic

Vstavané skrine pre praktickú kuchyňu

praktické-úložné-vstavané skrine-kuchyňa

Moderná minimalistická biela kuchyňa

moderná-minimalistická-biela-kuchyňa

Elegantná drevená kuchyňa s luxusným dizajnom

elegantná drevená kuchyňa luxusný dizajn

Moderný hnedý kuchynský ostrov – teplé farby

moderné-hnedé-kuchynské-ostrov-teplé-odtiene

SieMatic SC66-luxusný dizajn kuchyne

Siematic-SC66-luxusný-dizajn kuchyne