Krása

La Roche -Possay – vysoko kvalitné výrobky pre citlivú pokožku!

ADVERTORIAL

Leto je za dverami a mnoho ľudí sa teší na to, že budú tráviť viac času na čerstvom vzduchu. Silné slnečné lúče, bohužiaľ, môžu našu pokožku veľmi namáhať a spôsobiť akné, pupienky alebo pigmentové škvrny. Tiež patríte k ľuďom, ktorí majú zvyčajne kazy a často bojujú so svrbením, začervenaním, neurodermatitídou a podobne? Potom by boli vysokokvalitné výrobky značky La Roche-Posay pre problematickú a citlivú pokožku pre vás presne tým správnym riešením! Dermatológovia v La Roche-Possay už viac ako 40 rokov vyvíjajú krémy a ošetrujúce prostriedky, ktoré hĺbkovo čistia pokožku a dodávajú jej dostatok vlhkosti. V nasledujúcom texte vám povieme, ako by mala vyzerať starostlivosť o pleť pre citlivú pokožku, čím je značka taká výnimočná a ktoré sú najlepšie produkty!

Takto by mala vyzerať správna starostlivosť o citlivú pokožku!

Výrobky La Roche-Posay na starostlivosť o akné s citlivou pokožkou

Citlivá pokožka zvyčajne upozorňuje na skutočnosť, že môže reagovať podráždene na vplyv rôznych faktorov, ako sú UV lúče a používanie nesprávnych výrobkov. Pocity napätia, podráždenia, podráždenia a začervenania sú prvými charakteristikami a dá sa s nimi bojovať iba s vhodnou starostlivosťou o pokožku. Pokožka sa navyše môže rýchlo vysušiť a spustiť pupienky. O to dôležitejšie je preto používať správne produkty, ktoré sú prispôsobené vášmu typu pokožky.

Letné tipy na starostlivosť o pleť Produkty La Roche-Posay pre citlivú pokožku

Značka La Roche-Posay je priekopníkom v dermatológii a ponúka široký sortiment vysoko kvalitných produktov s bezpečnými a účinnými zložkami, ktoré majú upokojujúci a super jemný účinok na pokožku. Od micelárnej vody a zvlhčovačov po opaľovacie krémy je všetko zahrnuté pre dokonalú starostlivosť o citlivú pokožku v lete. Dobrou správou je, že si ich môžete objednať z pohodlia domova. Môžete napríklad nájsť https://makeupstore.at/brand/29953/ celý rad produktov La Roche-Possay a vy môžete behom okamihu nájsť ten pravý pre vás a vašu pokožku! Za MAKEUP je tím nadšencov krásy, ktorí vždy sledujú najnovšie trendy krásy. Všetci zákazníci nákupnej platformy majú prospech z obrovského sortimentu parfumov, make-upu a kozmetiky od vysokokvalitných značiek.

Čím je značka La Roche-Posay taká výnimočná?

Tipy na problematickú starostlivosť o pleť v lete Skúsenosti s výrobkami La Roche-Posay

Značka La Roche-Posay pochádza zo srdca Francúzska a dostala názov podľa rovnomenného kúpeľného mesta v regióne Vienne. Spoločnosť vyvíja vysoko kvalitné výrobky pre citlivú pokožku viac ako 40 rokov. Série starostlivosti sú jemne formulované a bezpečné prísady posilňujú kožnú bariéru a úspešne bojujú s rôznymi kožnými problémami, ako je akné, svrbenie alebo neurodermatitída. Základným prvkom všetkých produktov La Roche-Posay je v skutočnosti známa termálna voda z francúzskeho mesta. Početné vedecké štúdie už potvrdili dermatologicky účinné a neporovnateľné vlastnosti termálnej vody. Je neuveriteľne bohatý na mnoho cenných minerálov, ktoré pokožku upokojujú a vyživujú. Vysoký obsah selénu môže okamžite zmierniť podráždenie a svrbenie pokožky a chrániť pokožku pred účinkami voľných radikálov.

Letné tipy na starostlivosť o problematickú pleť Produkty La Roche-Posay

La Roche-Posay bola vyhlásená za kúpeľné mesto už v roku 1913 a termálna voda sa používa v výrobkoch na ochranu pokožky takmer 100 rokov. Je prirodzene obohatený o stopové prvky a minerálne soli, ktoré posilňujú obranný mechanizmus pokožky a zmierňujú podráždenosť. Aby mohla francúzska spoločnosť ponúkať výrobky najvyššej kvality, spája liečivé sily termálnej vody s poznatkami z vedy a výskumu. Všetky výrobky La Roche-Posay sú navyše hyperalergénne, a preto sú ideálne pre citlivú pokožku. Aby sa čo najviac minimalizovali nežiaduce vedľajšie reakcie, sú výrobky vždy prísne kontrolované dermatológmi.

Toto sú najpredávanejšie rady starostlivosti od La Roche-Posay

Prípravky La Roche-Posay pre citlivú pokožku Tipy na starostlivosť na leto

Všetky ošetrujúce prostriedky od La Roche-Posay sú jemne formulované a dokonale prispôsobené potrebám problematickej pokožky. Citlivá pokožka však nie je vždy rovnaká a pre výber správnych produktov je rozhodujúci individuálny typ pokožky. Aby sme vám s tým pomohli, predstavujeme vám nižšie uvedené najobľúbenejšie rady starostlivosti o značku.

  • La Roche -Posay Effaclar – Bojujete často s kazmi, ako je akné, pupienky a čierne bodky? Potom by hlboko prenikajúce výrobky zo série La Roche-Posay Effaclar boli to pravé pre vás! Absolútnym bestsellerom je antibakteriálny čistiaci gél, ktorý z pokožky odstráni nečistoty a kožný maz bez toho, aby ju vysušoval. Na prevenciu jaziev po akné a na upokojenie pokožky použite krém La Roche-Posay Effaclar DUO.
  • Ak trpíte suchou a citlivou pokožkou, potom ste na rade La Roche-Posay Lipikar v dobrých rukách. Najväčšou výhodou produktov je, že sú dokonca vhodné aj pre batoľatá. Napríklad balzam na doplnenie lipidov La Roche-Posay Lipikar Baume AP + môže rýchlo pomôcť pri svrbení a začervenaní detí.
  • Dostatočná ochrana pred slnkom je obzvlášť v horúcich mesiacoch jednoducho nevyhnutná. Séria starostlivosti La Roche-Posay Anthelios ponúka celý rad prípravkov na ochranu pred slnkom, ktoré chránia pokožku pred škodlivými ultrafialovými lúčmi. Či už je to tónovaný opaľovací krém, sprej na ochranu pred slnkom pre citlivú pokožku alebo deti alebo samoopaľovací gélový krém, súčasťou je úplne všetko.

Tipy na liečbu akné Prípravky starostlivosti o citlivú pokožku La Roche-Posay