Krása, vlasy a účesy

Vytvorte si dekoráciu sami, napriek tomu elegantnú a štýlovú

Updo-up-vlasy

Zvlášť pre ženy s dlhými vlasmi sú varianty účesov nekonečné. Ak chcete získať skvelý styling, stačí nájsť vhodný účes a pokúsiť sa ho implementovať. V súlade s témou vám dnes ukážeme, ako vytvoriť elegantného Urobte si updo sami v niekoľkých extrémne jednoduchých krokoch. Vyskúšajte ich hneď!

Urobte si updo sami

Kroky od účesu po pripnutie

Aby ste získali Urobte si updo sami prvá vec, ktorú musíte urobiť, je zopnúť vlasy do chvosta pomocou gumičky na vlasy. Vpredu nechajte visieť prameň. Toto bude pridané až neskôr. Teraz vezmite časť chvosta a voľne ho zabaľte okolo gumičky v opačnom smere a zaistite ju jedným alebo viacerými špendlíkmi. Striedajte strany: najskôr vezmite prameň sprava a zabaľte doľava, potom ľavý prameň, ktorý omotajte doprava a podobne. Pokračujte v tom, kým nezbalíte celý chvost a nevytvorí sa drdol.

Urobte si vlastné updo – predný prameň

Urob si sám hrebeň-pramene-updo

Ona Urobte si updo sami pokračuje kartáčovaním predných prameňov, ktoré vám mali zostať. Nechajte ich bežať bokom až pod žemľu. Uistite sa, že je pekný a hladký. Bezpečne ich prichytte bobby pinmi a máte hotovo. Dúfame, že vás baví robiť si updo sami!

Drdol v tvare mašle

Svoje ryšavé drdoly si pripnite sami

Vlasy zopnuté na krku

Updo-do-yourself-twisted-hair

Bun légeré

Do-it-yourself updo-do-it-yourself drdol na krku

Kroky pre originálne updo

Updo-pre-dlhé vlasy

S pomocou sponky do vlasov dokážete zázraky

Klip na vlasy-urob si sám

Vlasy vytvarujte do drdola s objemom

updo-free-hair-ends-and-fringe updo