škôlka

18 dobrodružných postelí pre deti a ďalšie nápady pre podkrovné postele pre deti

dobrodružná posteľ deti preliezačka rustsche nočný stolík chatrč skrýša

Detská izba by mala byť skvelou oázou na hranie. Pretože najmä vtedy, ak počasie nie je vhodné na hranie vonku, musí byť v interiéri zaručená možnosť zábavy bez toho, aby ste narušili pokoj a pohodu rodičov. A ak je detská izba dosť malá a nie je veľa priestoru pre hračky, bude potrebné nájsť inú možnosť. Toto je skvelá varianta Detská dobrodružná posteľ. Okrem rebríka na lezenie a šmýkačky to môže ponúknuť aj mnoho ďalších doplnkov. Ktoré presne si môžete pozrieť v našej galérii. K dispozícii sú aj ďalšie podkrovné postele s hravým a skvelým dizajnom.

Detská dobrodružná posteľ s námornou tematikou

detská dobrodružná posteľ námorná loftová posteľ loď pirátska sieť

Ak je vaše dieťa fanúšikom pirátov, je zaručené, že bude z takejto detskej dobrodružnej postele zaručene nadšené. Predstavuje loď vyrobenú z dreva a má pôvodnú pobrežnú exkurziu vyrobenú z dreva a so sieťovinovým dizajnom.

Detská dobrodružná posteľ s lezeckou tyčou a šmykľavkou

dobrodružná posteľ deti moderný nábytok interiérový dizajn posuvná sedačka hojdačka

S touto detskou dobrodružnou posteľou bude vaše dieťa schopné vypustiť paru. Do horného lôžka vedie rebrík z okrúhlych otvorov. K dispozícii je šmykľavka na vstanie z postele a tyč na zosunutie.

Dievčenská dobrodružná posteľ

detská dobrodružná posteľ dievča detská izba zámok ružový purpurový textilný krycí sklíčko

Ktoré dievča nesníva o živote princeznej v romantickom zámku? Splňte tento sen svojej dcére s detskou dobrodružnou posteľou, ako je táto. Má látkový poťah, ktorý dodáva posteli vzhľad hradu.

Detská posteľ vo vzhľade romantického domčeka na strome

detská dobrodružná posteľ romantický dizajn dievča svetlo modrý strom dom nápad

To, že je vonku zlé počasie, neznamená, že sa vaše dieťa musí prestať hrať v domčeku na strome. Minimálne nie, ak má takú atraktívnu detskú dobrodružnú posteľ.

Hrad pre chlapcov

detská dobrodružná posteľ hrad myšlienkový kryt posuňte vlajky veniec

Táto detská dobrodružná posteľ je vyrobená na rovnakom princípe ako príklad so zámkom. Textilný poťah premení posteľ na hrad. Zaručená je aj kĺzavá zábava.

Podkrovná posteľ pre deti

dobrodružná posteľ deti tropický dizajn chata lano rebrík herňa

Tarzan je tiež obľúbený u mnohých detí. Alebo sa vášmu dieťaťu jednoducho páči téma džungle. V takom prípade si môžete vybrať takú detskú dobrodružnú posteľ a dodatočne vyzdobiť izbu zodpovedajúcimi plyšovými hračkami.

Dievčenská dobrodružná posteľ

dobrodružná posteľ deti hrajú nábytok ružový švihadlo lanový rebrík šatník biely

Môžete tu vidieť ďalší príklad hradného lôžka. Priestor pod detskou dobrodružnou posteľou sa dá perfektne využiť ako skrýša. Vaša dcéra dostane svoj vlastný osobný zámok, v ktorom sa môže vybrať.

Dobrodružná posteľ pre pilotov

dobrodružná posteľ deti originálny dizajn lietadla pilotná hra obloha

Takáto detská dobrodružná posteľ sa bude páčiť obzvlášť chlapcom. To samozrejme neznamená, že by tomu dievčatá nemohli prísť na chuť. Navrhnite zvyšok miestnosti tak, aby zodpovedal motívom oblohy, mape alebo čomukoľvek, čo vás napadne.

Moderná posteľ na strome

dobrodružná posteľ deti moderný dizajn domu na strome rebrík denná posteľ posteľ pre hostí drevená polička na strom

Aj tu môžete vidieť skvelý variant postele na strome. Má jednoduchší dizajn, ktorý sa dobre hodí do moderných detských izieb, ale hodí sa aj do akéhokoľvek iného.

Zariadiť detskú herňu

dobrodružná posteľ deti chlapci škôlka hrad tmavomodrá drevená podložka na koberec

Hrad so skrýšou pre chlapcov. Váš syn môže hrať rytiera, princa alebo kráľa tak dlho, ako chce. Toto samozrejme funguje obzvlášť dobre so správnymi doplnkami a kostýmami.

Dierované drevo do detskej postele

dobrodružná posteľ deti drevo perforované motívy herňa nápad lezenie

Táto atraktívna detská dobrodružná posteľ vyzerá tak pôsobivo kvôli dreveným panelom perforovaným peknými motívmi. Posteľ má navyše farebný rebrík, šmýkačku a tabuľu na maľovanie. Priestor pod loftovou posteľou je možné využiť ako posteľ pre hostí alebo ako úkryt.

Moderný dizajn postele s farebnými akcentmi

dobrodružná posteľ deti podkrovná posteľ nápad tyrkysovo oranžový akcent schody zásuvky integrované

Toto úchvatné lôžko charakterizujú svetlé farby. Ako schody slúžia zásuvky s vysokým leskom. To vytvára veľa úložného priestoru pre hračky a ďalšie veci a vytvára veselú, modernú atmosféru.

dobrodružná posteľ detský dom loftová posteľ drevená strecha hravý moderný

Tu môžete vidieť ďalšiu dobrodružnú posteľ pre deti na strome. Má pôvodný tvar strechy a okno, ktoré sa dá otvárať a zatvárať. Drevené dosky majú rôzne farebné nuansy a moderný vzhľad.

dobrodružná posteľ detský nábytok nápad na stôl zo svetlého dreva

Táto detská posteľ má tiež hravý vzhľad. To je dosiahnuté na jednej strane ľahkým a priateľským drevom a na druhej strane vďaka farebným akcentom, ktoré boli použité iba diskrétne. K dispozícii je tiež herný stôl so stoličkami, ktoré zodpovedajú dobrodružnej posteli a ktoré možno okrem iného použiť aj na maľovanie.

dobrodružná posteľ detský hrad modrý červený textilný komoda záclony koberec

Táto detská dobrodružná posteľ ponúka útulný a úplne skrytý priestor na spanie. Výsledkom je atraktívny hrad s búdkou pod posteľou.

dobrodružná posteľ detská autosedačka nápad podkrovná posteľ schody moderný dizajn sivá

Táto detská izba je veľmi moderná s témou automobilov. Tu sa však hracia plocha nachádza nad posteľou, ktorá zasa predstavuje auto. Hlavné farby sú béžová, šedá a oranžová.

detská dobrodružná posteľ biely svetlo modrý domový rebrík okenný koberec

Romantická detská dobrodružná posteľ v bielej farbe je pre vaše dievčatko to pravé. Má tiež okná a pekné záclony. Priestor pod plážovým domom je možné využiť na posedenie, ihrisko alebo inú posteľ.