Koberce a rohože

Nápady na dizajn koberca pre elegantné zariadenie obývačky

Dizajn koberca Zaujímavý geometrický vzor

Ten pôvodný Dizajn koberca sa môže stať ústredným bodom obývačky. Svojím teplom a živosťou vytvára pravý koberec príjemnú a útulnú atmosféru. Chvíľu sa koberce považovali za trochu staromódne, ale dnes sú veľmi aktuálne a žiaduce.

Inšpiratívny dizajn koberca – ústredný bod každého interiéru obývačky

Kobercový dizajn do obývačky Kolekcia Matthew Williamson

Kedysi platilo, že koberec patrí do veľkej obývačky. Myšlienka toho, čo je veľká obývačka, sa dnes v porovnaní s vtedajšími situáciami dramaticky zmenila. Súčasná obývačka pripomína skôr chodbu. Moderný, jednoduchý nábytok je určite veľmi praktický, ale niektoré nepôsobia vôbec útulne. Ak sa teda nechcete zaobísť bez pohodlného, ​​puristického zariadenia, ale nezdá sa vám celé okolie veľmi živé a teplé, mali by ste pridať zaujímavý koberec. Svet Dizajn koberca je taký rozmanitý, ako ste si možno predtým ani len nepredstavovali.

Dizajn koberca do obývačky – rôzneho tvaru a farby

Čierny kožený nábytok-dizajn červeného koberca

V dnešnej dobe existuje široká škála rôznych štýlov, veľkostí, farieb a kvality použitých materiálov. Existuje mnoho rôznych riešení pre moderné zariadenie obývačky. Pamätajte si, že nič iné nedokončí interiér domu tak, ako ten pravý Dizajn koberca. To je jeden z dôvodov, prečo koberec nikdy nevyjde z módy.

Typy kobercov pre váš moderný domov

Vybavenie obývačky krbom koberec obývačka

To Dizajn koberca je veľmi rozmanitý – pre svoju obývaciu izbu si môžete vybrať okrúhly koberec, huňatý vlnený koberec, koberec so vzormi alebo mnoho ďalších. Svetlé farby sú vhodnejšie pre tmavšie miestnosti. Červené, žlté alebo hnedé tóny prinášajú pocit útulnosti. Dôležitá je nielen farba, ale aj kvalita koberca. Najlepšie sú, samozrejme, ručne vyrobené koberce.

Nápadité nápady na dekoráciu

foyer s bielym vzorom a červeným kobercom

Ak chcete do obývačky vniesť svieži a extravagantný nádych, prekvapte svojich hostí jedinečným akcentom. Zaujímavé farebné kombinácie, vzory alebo textúry by mohli zmeniť celkový vzhľad obytného priestoru. Popustite uzdu svojej predstavivosti a spojte ich Dizajn koberca s ostatnými prvkami obývačky podľa vášho vkusu.

Biely koberec s kvetinovými vzormi

Biely vzor koberca s kvetinovým vzorom

Okrúhly koberec pre útulné zariadenie

Okrúhly koberec vlnený koberec zelená dekorácia steny

Moderný interiér obývačky

zaujímavejší dekor koberca