karneval

Kostýmy Mardi Gras pre deti – 11 nápadov, ako si ich vyrobiť

karnevalové kostýmy pre deti návod nápad peter pan včelí anjel

Ponúkame vám 8 nápadov na Kostýmy Mardi Gras pre deti, ktoré môžete urobiť sami s jednoduchými materiálmi z domácnosti.

Kostýmy Mardi Gras pre deti – Peter Pan

karnevalové kostýmy pre deti červienka kapucňa drevo z plsteného dreva

Z rúna môžete pre deti vyrobiť skvelé karnevalové kostýmy. Budete potrebovať: asi 2 metre zeleného rúna, veľký list papiera na nanesenie vrchného tvaru, šijací stroj, nožnice, zvinovací meter a červené pero.

Veľkosť oblečenia môžete určiť na základe oblečenia, ktoré má vaše dieťa. Položte to na papier a naneste obvod. Vystrihnite tvar a naneste ním zadnú časť kostýmu na látku a potom vystrihnite. Potom rozrežte šablónu na polovicu, pretože kostým bude akousi bundou. Za týmto účelom vystrihnite z látky dve takéto polovice a pridajte 12 až 15 cm, aby sa predná časť mohla neskôr omotať okolo tela. Šité kusy dohromady v bočných oblastiach a ramenách. Potom kostým otočte naruby, aby bol šev zvnútra.

Karnevalové kostýmy pre deti – návod

karnevalové kostýmy pre deti peter pan nápad pierko červená návod na šitie

Zmerajte rukávy na vnútornej strane. Potom vystrihnite obdĺžnik s touto dĺžkou (šírku si určíte sami). Ušite aj tieto. Teraz môžete kľukatý vzor vystrihnúť na rukávoch a leme kostýmu. Pri klobúku zmerajte vzdialenosť medzi prednou a zadnou časťou hlavy a vystrihnite dva trojuholníky, spodný okraj by mal byť zakrivený. Šite ich dohromady a potom pridajte dva otvory pre pružinu.

Králičí kostým pre deti

karnevalové kostýmy pre deti dievča zviera nápad uši diy

Táto myšlienka je o niečo jednoduchšia. Potrebujete: umelú kožušinu, vatu alebo iný vypchávací materiál a vlnenú čiapku alebo čelenku / stuhu pre vaše dieťa. Všetky tieto veci určite nájdete niekde doma.

Vyrobte si zvierací kostým

karnevalové kostýmy pre deti zajačie uši kožušinový klobúk červená šiť

Z umelej kožušiny vystrihnite štyri uši rovnakej veľkosti. Prišite ich k sebe a spodnú časť nechajte stále otvorenú (znova sa uistite, že je šev vnútri!). Potom vatu napchajte dovnútra, aby uši mohli vyčnievať. Prišite uši k klobúku a kostýmový doplnok je pripravený!

Kostýmy Mardi Gras pre deti – starý muž z karikatúry Pixar „Nad“

karnevalové kostýmy-deti-urobte si-film-up-pixar-starec

Tento roztomilý kostým Mardi Gras bol inšpirovaný kresbou Pixar „Above“. K oblečeniu nájdite zo šatníka dieťaťa nohavice a sveter a nezabudnite na symbolický motýlik. Získajte tie farebné balóniky s héliom a staré okuliare s pevným rámom, ktorých okuliare ste predtým odstránili. Jednoducho môžete nechať chodítko pôsobiť, akoby bolo vyrobené z plastových rúrok. Tenisové loptičky na nohách chodítka sú dôležitým detailom. Pripevnite balóniky k nohaviciam dieťaťa tak, aby zostali za ním.

karnevalové kostýmy-deti-urob si sám-karikatúra-top-pixarové balóny

Vyrobte si kostým ninja pre deti sami

karnevalové kostýmy-deti-ninja-kostým-urob si sám-ľahké

Tento kostým ninja je veľmi jednoduchý, ale zaujímavý nápad na karnevalový kostým urob si sám. Na to potrebujete trochu väčšie pyžamo a pás karate. Ninja meč do kostýmu môžete vyrobiť zo starej plávajúcej rezance a priadze.

DIY kostým astronauta pre Mardi Gras

karnevalové kostýmy-deti-kutilstvo-astronaut-kostým-plastové-fľaše-plsť

Ak vaše dieťa sníva o tom, že keď bude veľký, stane sa kozmonautom, potom mu môžete splniť sen Mardi Gras vhodným kostýmom. S Jetpackom sa dá ľahko pohrať z kartónu, plastových fliaš a plsti. Alternatívne môžete namiesto plastových fliaš použiť plechovky. Pokyny sú uvedené nižšie.

Karnevalové kostýmy pre deti – kostým kozmonauta, ktorý si vyrobíte sami

Deti chlapci vyrábajú karnevalové kostýmy sami

Materiál: biele nohavice a košeľa, 2 prázdne plechovky, 2 zátky od vína, páska, lepidlo, spoločenský klobúk – 2 kusy, fáborky / v červenej, oranžovej a žltej / striebornej farbe

Pokyny: Odstrihnite pásku a pásku pozdĺž nôh a rúk. Večierkové chatrče prilepte na dno každej plechovky, aby mala tvar rakety, a zátky od vína prilepte na plechovky tak, aby sa spojili. Nechajte to bokom, aby sa vysušilo. Keď je celá konštrukcia suchá, môžete ju natrieť strieborným sprejom / ktorý nie je pre dom škodlivý /. Stuhy nakrájajte na kúsky dlhé 30 cm a prilepte ich na druhú stranu plechoviek. Foto/.

Kostýmy Mardi Gras pre deti – Šialený vedec

Vyrobte si kostýmy sami

Materiály: biela košeľa pre dospelých / ale je k dispozícii najmenšia veľkosť /, papierové vrecká na CD, lepidlo, rukavice na čistenie

Návod: Prilepte papierové vrecká na košeľu tak, aby vyzerali ako vrecká na košeli. Naplňte banku gumovými medvedíkmi – a máte hotovo!

Karnevalové kostýmy pre deti – motýľ

Karnevalové kostýmy pre deti

Materiály pre Kostýmy Mardi Gras pre deti – čierne pančuchy a košele, 4 vešiaky, čierne tašky, lepiaca plsť, oranžový, biely a zlatý samolepiaci papier, dvojitá páska, nožnice, priehľadná baliaca páska.

Návod: Vešiaky k sebe prilepte tak, aby pripomínali krídla motýľa. Na konce vešiakov môžete prilepiť lepidlo z plsti. Krídla prikryte čiernymi vreckami a konce prilepte lepiacou páskou. Nechajte svoje deti vystrihnúť vzory z oranžového samolepiaceho papiera. Ozdobte krídla zlatými a bielymi ozdobami. Krídla nalepte na tričko dieťaťa páskou a lepiacou plsťou. Hotovo! Môžete tiež ozdobiť čiernu čelenku.

Návod: Prilepte papierové vrecká na košeľu tak, aby vyzerali ako vrecká na košeli. Naplňte banku gumovými medvedíkmi – a to je všetko Kostýmy Mardi Gras pre deti sú pripravení!

Kostýmy Mardi Gras pre deti – superhrdina

Vyrobte si karnevalové kostýmy sami

Materiály: uterák / alebo taška /, farebný samolepiaci papier, lepiaca páska

Návod: Zo samolepiaceho papiera vystrihnite prvé písmeno mena dieťaťa a prilepte ho na prednú stranu trička. Páskou prilepte uterák okolo rukávov.

Karnevalové kostýmy pre dievčatá – kostým anjela

Karnevalové nápady si deti vyrábajú samy

Materiály: zlatý drôt na čistenie odtoku, ceruzka, kávové filtre, biely kartón, biele šnúrky, lepidlo, dierovacie kliešte.

Návod: Twist zlatý drôt v tvare svätožiary. Vystrihnite z kartónu dve anjelské krídla / ktoré sú navzájom spojené / a urobte do kartónu štyri otvory – spojte šnúrky tak, aby dieťa mohlo nosiť anjelské krídla na pleciach. Kávové filtre zložte na dve časti a zlepte ich podľa obrázku – viac Kostýmy Mardi Gras pre deti nižšie:

Karneval pre deti – vyrobte si karnevalové kostýmy sami

roztomilé kostýmy pre batoľatá- včela

Materiály: čierna blúzka a pančuchové nohavice, čierny drôt, 2 vešiaky, číre tašky, čelenka

Inštrukcie:  Na prednú stranu čiernej blúzky prilepte žltou páskou tri široké pruhy a niekoľko vystrihnutých písmen B. Vytvorte krídla z drôtu a zakryte ich vreckami. Prilepte konce k sebe. Na čelenku prilepte dva kusy čierneho drôtu rovnakej dĺžky.