karneval

Kostým Sailor Moon pre malých i veľkých – návody a tipy

Kreslená postavička kostýmu Sailor Moon

Jednou z kreslených sérií, ktorú každý pozná od detstva, je Sailor Moon. Pure Nostalgia je japonská anime séria pre všetkých narodených v rokoch 1980 až 1995. Televízny seriál je jedným z medzinárodne najpopulárnejších a najúspešnejších anime v západnom svete. Kostým Sailor Moon je dobrý nápad na Mardi Gras, Halloween, Mardi Gras alebo dokonca na tematickú párty. Je veľmi vhodný pre ženy aj malé dievčatá. V nasledujúcom texte odhaľujeme, ako môžete sami zostaviť úspešný umelecký vzhľad s mnohými detailmi.

Dámsky kostým Sailor Moon

Kostým Sailor Moon-šikovné-krídla-krásne

Okrem série manga je k dispozícii aj film, hry a muzikály podľa japonského komiksu s manga. Úpravy sú obzvlášť obľúbené u dievčat, pretože hlavnou postavou je školáčka. Na zápletke si postupne spomína na svoju identitu a uvedomuje si, že je v skutočnosti mocnou mesačnou princeznou. Ona a jej priatelia majú magickú moc a nazývajú sa námorníkmi. Chránia zem a mesiac pred kráľovstvom tmy a bojujú za lásku a spravodlivosť proti zlu.

Vyrobte si kostým Sailor Moon sami

Kostým Sailor Moon-urobte si svoj outfit-ľahký

Kostým Sailor Moon je úžasný nápad pre ženy, ktoré by chceli pôsobiť dievčensky a žensky na karnevalovej a halloweenskej párty alebo na karnevale alebo cosplayi. Je veľmi podrobný, a preto namáhavý na zostavenie, takže naň potrebujete dobrú prípravu. K typickým námorníckym šatám, ktoré bezstarostná školáčka zvyčajne nosí, patrí množstvo doplnkov a doplnkov, ako aj hravý účes. Nerealisticky veľké oči dosiahnete pomocou niekoľkých trikov s líčením, ktoré odhalíme v spodnej časti článku. S láskou k detailu je výsledkom kompletný a efektívny vzhľad, ktorý je inšpirovaný komiksom z manga.

Kostým Sailor Moon vyrobený na mieru

Kostým Sailor Moon -tinker-do-it-yourself-diy

Teraz začnite oblečením Sailor Moon. Patria sem pekné krátke námornícke šaty, ktoré viac -menej pripomínajú školskú uniformu. Skladá sa z modrej skladanej sukne, bielej blúzky s námorníckym golierom a červenej mašle, ku ktorej je pripevnená magická brošňa. V karikatúre má mesačná princezná druhé špeciálne oblečenie, keď sa premení na Super Sailor Moon. Toto je nádhernejšie, navrhnuté hlavne v bielej farbe a zdobené akcentmi v dúhových farbách.

Podrobný kostým Sailor Moon

námorník-mesiac-kostým-vyrobte si-doplnky-detaily

Kostým Sailor Moon je kompletný iba vtedy, ak je súčasťou dodávky všetko príslušenstvo a doplnky mesačnej princeznej. Biele rukavice po lakeť, červené členkové topánky, čelenka s magickým kryštálom, brošňa a metamorfózna palička sú niektoré z dôležitých vecí, ktoré mesačná princezná vlastní. S trochou zručnosti a kreativity je možné všetky tieto kopírovať alebo si ich dokonca pohrávať.

Kostým Sailor Moon: topánky

sailor-moon-kostým-topánky-červené-čižmy-balerínky

Ak sa vám vo šatníku nevenujú žiadne červené členkové topánky, potom môžete ku kostýmu Sailor Moon použiť aj ploché balerínky v červenej alebo tmavomodrej farbe. Bez ohľadu na to, aké topánky si vezmete, ozdobte ich znakom mesiaca, ktorý ste si vopred vyrobili zo žltej lepenky alebo pevného materiálu. Alternatívne môžete kombinovať červené rukavice s topánkami v rovnakej farbe.

Kostým Sailor Moon: príslušenstvo

námorník-mesiac-kostým-detaily-doplnky-šperky

Ako už bolo spomenuté, Sailor Moon má mnoho doplnkov, ktoré tvoria nezameniteľný vzhľad. Patrí sem lunárna palica, diadém ozdobený magickým kryštálom, náušnice s mesiacom a hviezdou, brošňa, ktorú si mesačná princezná nosí na šaty alebo náhrdelník a vlasové doplnky. Môžete ich napodobniť a vyrobiť si nápadité veci sami.

Vyrobte si príslušenstvo a príslušenstvo Sailor Moon sami

sailor-moon-kostým-urob si sám-drotár-doplnky-šperky

Väčšina doplnkov, ako je mesačná palica, náušnice a brošňa, sa dá pomerne ľahko vyrobiť z modelovacej hmoty (Fimo). Prípadne môžete nájsť plastovú hračku na internete alebo ju zostaviť z rôznych častí a vyfarbiť. Diadém (alebo diadém) s magickým kryštálom je veľmi podobný čelenke, takže ho môžete navrhnúť ako čelenku.

námorník-mesiac-kostým-doplnky-detaily-akcenty

Pokiaľ ide o ďalšie príslušenstvo, ako je školská taška, ktorú má Sailor Moon často pri sebe, alebo biele rukavice až po lakeť, použité veci je možné prepracovať a ozdobiť tak, aby zodpovedali téme..

Vlasy Sailor Moon – urobte si vesmírne drdoly sami

námorník-mesiac-kostým-vlasy-účes-urob si sám

Sailor Moon má dlhé blond vlasy a jej účes, ako všetko ostatné, je veľmi roztomilá a typická Manga. Časť vlasov si uviazala do dvojitých drdolov, jedného sprava a jedného zľava, na temeno hlavy a zvyšok nechal otvorený. Vrchné uzly sú ozdobené dvoma veľkými, okrúhlymi kryštálmi.

Parochňa ku kostýmu Sailor Moon

námornícky-mesačný-kostým-parochňa-vesmírne drdoly

S krátkymi vlasmi alebo ak nie sú dostatočne dlhé, príde vhod parochňa alebo môžete pridať časti alebo predlžovanie vlasov. S týmto môžete napríklad otočiť vrchný uzol a potom ho pripevniť k temenu hlavy sponkami do vlasov. Nezabudnite, že akúkoľvek parochňu je možné upraviť tak, aby dokonale ladila s požadovaným vzhľadom.

Nápady na líčenie Sailor Moon

nápady na líčenie kostýmu námorníckeho mesiaca

Veľmi dobré líčenie je súčasťou každého úspešného karnevalového looku. Sailor Moon je manga a preto sú nerealistické veľké oči a malý tresk veľmi typické. Vyčarujete to pomocou techniky líčenia.

Vyrobte si očný make-up manga

námorník-mesiac-kostým-make-up-oči-manga

Najvýznamnejšou vecou na Manga sú ich neuveriteľne veľké oči. Účinok dosiahnete pomocou umelých rias a make-upu. Mimoriadne na tejto technike líčenia je predovšetkým to, že chĺpky z umelých rias sú prichytené na horných aj dolných viečkach. V spodnej časti sú vlasy fixované niekoľko milimetrov pod skutočným viečkom. Oko je navyše zväčšené očnými tieňmi v neutrálnej farbe, sivej alebo svetlo hnedej a bielej farbe, a tak je vymodelované. Kontaktné šošovky dotvárajú vzhľad.

Detský kostým Sailor Moon

námorník-mesiac-kostým-dievča-malý-outfit-look

Kostým Sailor Moon by si priali nielen ženy, ale aj malé a veľké dievčatá. Efektný vzhľad nie je ľahké navrhnúť úplne sami, ale nakoniec je pôsobivý a veľmi pútavý. Vy alebo vaša malá dcéra určite nezostanete bez povšimnutia.

Kostým Sailor Moon pre veľké i malé dievčatá

námornícky-mesačný-kostým-deti-dievča-malé-šaty

Kostým Sailor Moon pre dospelých

námorník-mesiac-kostým-dievčatá-priateľky

Potom, čo si Sailor Moon uvedomí, že je v skutočnosti mocnou mesačnou princeznou, postupne sa stretáva s ostatnými Sailor Warriors: Merkúrom, Marsom, Jupiterom a Venušou. Sú ochrancami planét vo vesmíre a spoločne bojujú proti zlu. Kostýmy Sailor Warriors sa líšia farbou a sú skvelým nápadom na partnerský vzhľad priateľiek, ktoré sa chcú spoločne objaviť na večierku.