jeseň

Jesenné obrúčkové obrúsky ako dekorácie na stôl

Prstene na obrúsky ako nápady na dekoráciu stola na jeseň

Toto DIY-Krúžky na obrúsky ako dekorácia stola vo forme žaluďov sa nielen ľahko a rýchlo vyrábajú, ale tiež vytvárajú príjemnú atmosféru na banketovom stole. Skúste to!

Ako sa vyrábajú prstene na jesenné obrúsky ako dekorácia na stôl

diy-žaluď-plsť-čiapka-jeseň-stôl-dekorácia

Potrebuješ:

– Plstené žalude

– umelá vínna réva vyrobená z drôtu

– horúca lepiaca pištoľ

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je kúpiť si značky alebo si ich vyrobiť sami, čo nie je také ťažké. Ak však chcete tento krok preskočiť, môžete tiež nájsť hotové žalude na internete alebo v remeselnom obchode.

diy-obrúsky-krúžky-dekorácie na stôl-umelý-vinič-drôt

Ďalej musíte urobiť skutočný prsteň na obrúskový krúžok. Kvetinový drôt, vyrobený tak, aby vyzeral ako vinič, je na to skvelý. Takéto drôty sú k dispozícii v každom väčšom obchode s remeslami, kde sa nachádza aj kvetinová pena a ďalšie veci na výrobu kytíc.

Krúžky na obrúsky ako dekorácia stola Aby ste to urobili, odmotajte 12 až 15 palcový drôt a ohnite ho do krúžku. To funguje najlepšie, ak ho trikrát obmotáte okolo prvých troch prstov ruky. Prsteň by teda mal dostať perfektnú veľkosť. Ale najlepšie je to jednoducho vyskúšať.

obrúsky-krúžky-drotár-jeseň-stolný-dekorácie-vinič-optika

Teraz stačí na krúžok pomocou horúcej lepiacej pištole pripevniť dve alebo tri fixky a prvé je Krúžky na obrúsky ako dekorácia stola hotový.

Výroba žaluďov je časť, ktorá v skutočnosti zaberá najviac času. Akonáhle sú tieto pripravené, trvá to iba minútu alebo dve pre každý jednotlivý krúžok na obrúsky.

diy-obrúsky-krúžky-plsť-žaluď-jeseň-stôl-dekorácie

obrúčkové obrúsky ako ozdoba stola žalude jesenné