jeseň

Jesenná výzdoba 2020: Toto sú najkrajšie nápady pre domácich majstrov na nadchádzajúcu jesennú sezónu

Moderné, zdržanlivé a s nádychom pôvabu: Takto sa prejavuje jesenná dekorácia 2020. Ukazujeme niekoľko myšlienok, ako môžete správnymi doplnkami vniesť do svojich štyroch stien útulnosť. Nechajte sa inšpirovať a urobte si pohodlie doma s tlmenými farbami, prírodnými materiálmi a domácimi výrobkami.

Moderná jesenná dekorácia 2020 v tlmených prírodných farbách

Vyrobte si vlastnú jesennú dekoráciu z kožených lampiónov

Látky v prírodnej farbe, sviečky v jemnej béžovej farbe a akcenty v bridlicovo sivej a sviežo zelenej farbe a ozdobné tekvice v neobvyklých tvaroch: takto sa jesenná dekorácia na jedálenskom stole stane skutočným pútačom pozornosti. Pri zdobení však dajte pozor, aby stôl nepôsobil prehnane očarujúco. Mali by ste sa preto zaobísť bez trblietok a lesku a spoľahnúť sa na tieto farby Pantone.

Jesenná výzdoba 2020: ozdobte prírodnými materiálmi

Priviažte stonky pšenice k domu namiesto jesenného venca

Prírodné materiály v jasných farbách vytvárajú jasný jesenný vzhľad predných dverí a sú perfektné ako prechod medzi neskorým letom a začiatkom jesene. Moderný dverný veniec môže byť vyrobený zo sušených klasov pšenice alebo jačmeňa. Skrášlia tiež jemnú postavu na jedálenskom stole alebo vo váze a dajú sa ľubovoľne kombinovať s čerstvými a suchými kvetmi, šiškami, orieškami a ovocím.

Jesenná výzdoba 2020: Okoreňte starý obrus

Pečiatkovací obrus Herbstdeko 2020 s jesennými motívmi

Obrusy vyrobené z bavlny, ľanu alebo hodvábu môžu byť ozdobené pečiatkou na textil s prírodnými motívmi a tušovými podložkami v žltej a tmavo modrej farbe. Potom nechajte vyrazené motívy pol hodiny schnúť a potom ich zafixujte žehličkou. Onedlho budete mať nový obrus, ktorý je možné prať až na 30 stupňov Celzia.

Jesenná dekorácia veterné svetlá 2020 zo skla a kože

Za úspešnú jesennú dekoráciu nemusíte minúť veľa peňazí. Sklenené lampióny ozdobte kožou, vložte do nich vonné stĺpové sviečky a jesenná dekorácia na stôl je pripravená. Traja z vás môžu lampáše rozmiestniť na konferenčný stolík alebo odkladací stolík alebo ich umiestniť na jedálenský stôl ako akcenty.

Vyrobte si vlastný jesenný veniec k vchodovým dverám z orechov

Výroba dverového venca z orechov je jednoduchá úloha. So saténovou mašľou v ťavej farbe vyzerá veniec ako jesenný a diskrétne sa leskne pri každom pohybe dverí. Z jesennej dekorácie srší prirodzené čaro a dá sa trochu poštekliť.

Veterné svetlá sami vyrábate jesenné nápady pre ručné práce 2020

Atmosférické osvetlenie by na jesennom stole samozrejme nemalo chýbať. Zabaľte sklenené lampióny do voľne tkaného trivetu a dajte jedálenskému priestoru jesenný vzhľad. Ak chcete, môžete podložky najskôr nastriekať kovovým sprejom na farby.

Nápady na jesennú výzdobu zdobia obliečky na vankúše

Prírodné materiály vytvárajú nielen útulnú atmosféru v kuchyni a jedálni. Útulnú atmosféru môžete vytvoriť aj v obývacej izbe alebo v spálni pomocou textílií v jesenných farbách. Tmavomodrá, žltá, oranžová, tehlovočervená a béžová tvoria atraktívny súbor, ideálny pre chladné obdobie.

Nápady na jesennú výzdobu špagátom a vetvami stromov v rôznych farbách

Nemusí to byť vždy časovo náročné a komplikované: Na jeseň stačia na vytvorenie vhodnej nálady aj jemné akcenty. Maľované konáre stromov spolu so sušenými jesennými kvetmi vyzerajú obzvlášť dobre v puristických vázach. Jedálenský stôl z neošetreného duba tvorí perfektné zázemie pre dekoráciu stolu z prírodných materiálov.

Vyrobte si jesenné dekorácie 2020 sami s ovocím a lampášmi

Pri jesennom stole sa nezhromažďuje len celá rodina, ale aj všetky druhy ovocia. Hrušky, hrozno a jablká totiž dokonale ladia so žltými sviečkami a nahým obrusom. Sklenené taniere a lampáše dodávajú súboru moderný nádych.

Nápady na jesennú výzdobu s tekvicami a čerstvými kvetmi

Farebné kvetinové úpravy vo vydlabaných tekviciach nie sú novým trendom dekorácií. Naopak: nadšenci remesiel už vyskúšali množstvo aranžmánov a nápadov na dekoráciu tohto druhu. Tento rok je to menej o vázach z prírodných materiálov a viac o farbách. Pretože september, október a november ponúkajú množstvo nádherných a farebných jesenných kvetov.

Jesenná dekorácia 2020 Farebná váza na kmeň stromu s metalickým sprejom

Fialová je jednou z jesenných farieb par excellence. Niekoľko nuancií tón v tóne spolu s vŕbou z červenej kundičky dokonale zdobia stôl. Úspešnú kombináciu farieb je možné uvoľniť trávovo zelenou.

Jesenná dekorácia 2020 vo fialovej a sivej farbe s medenými akcentmi & gt; Látkové tekvice

Fialová, bronzová a levanduľa sa dajú tiež perfektne kombinovať. Akcenty v metalických farbách a rôznych materiáloch dodávajú aranžmá na konferenčnom stolíku. Tekvica vyrobená z látky, jesenné listy z bronzu a vetvy stromov zo striebra prinášajú vintage nádych vašim štyrom stenám.

Tradičná jesenná dekorácia 2020 z prírodných materiálov

Nápady na jesennú výzdobu s kvetmi a tekvicami v neutrálnych farbách

Tí, ktorí nemajú radi moderné dekorácie na stôl, stavia na tradíciu a siahajú po klasickom jesennom sortimente. Béžová, červená, žltá a oranžová dodávajú súboru teplo a kráľovská modrá dodáva farebné akcenty. Dekorácia môže vyzerať jasne, farebne a dokonca aj chaoticky. Hlavnú úlohu jednoznačne hrajú prírodné materiály.

Mixujte a kombinujte: diamantové vzory jednoznačne hrajú hlavnú úlohu v nasledujúcom aranžmá

Herbstdeko 2020 Stolná dekorácia s plédom: behúň na stôl a podložky

Kvetinové úpravy vo vintage plechovkách

Jesenná dekorácia 2020 s čerstvými kvetmi vo vintage plechovkách

Tekvice a šípky ako dekorácia vo vidieckom štýle

Jesenná dekorácia na konferenčný stolík alebo do kuchyne prírodnými materiálmi

Ozdobte stôl na jeseň čerstvými a suchými kvetmi

Nápady na jesennú výzdobu s čerstvými sezónnymi kvetmi

Jesenný kabát ozdobený prírodnými materiálmi

Vyrobte si vlastnú jesennú dekoráciu z prírodných materiálov

Jesenné lístie, konáre stromov a šišky a vintage keramika

Vyrobte si jesenné dekorácie na stôl za málo peňazí

Okrasné tekvice a prírodné materiály

Jesenná dekorácia stolu s mini tekvicami

Látkové tekvice a maľované tekvice ako akcenty

Moderná jesenná dekorácia s tekvičkami v tlmených farbách