jedáleň

Jedálenský stôl z masívu – 8 modelov od Schulte Design

Jedálenský stôl z masívu scala nábytok biele stoličky

V dnešnej dobe je Jedálenský stôl z masívu jednoznačne vrátená – s novým dizajnom a väčším posedením vytvára doma útulnú atmosféru a zaisťuje, že svojim hosťom môžete vždy ponúknuť miesto na sedenie. Tieto stolíky z masívu od Schulte Design sú vynikajúcim príkladom moderného dizajnu nábytku. Medzi týmito sviežimi a štýlovými kombináciami jedálenských stolov z masívu a zodpovedajúcich stoličiek určite nájdete svoj obľúbený kus nábytku.

Jedálenský stôl z masívu “Auris”

jedálenský stôl z masívneho dreva auris tmavého dreva kovová noha ušľachtilá

Tento jedálenský stôl z masívu sa skladá z tmavej stolovej dosky a dvoch elegantných nôh stola vyrobených z lesklého kovu. Skutočný pútač pozornosti v jedálni alebo jedálenskom kúte!

Jedálenský stôl „Calum“ z masívneho dreva

jedálenský stôl z masívu, oválny dizajn, tmavé drevo calum, rozťahovateľný

Ak sa vám páči oválny dizajn stolov, potom je tento model pre jedálenský stôl z masívu pre vás to pravé. Jedálenský stôl Calum je k dispozícii aj v obdĺžnikovej a okrúhlej verzii, ako uvidíte nižšie.

Jedálenský stôl “Pavos”

základňa jedálenského stolu z masívu, lavice, dlažba, nábytok do jedálne

Jedálenský stôl z masívu Pavos zaujme svetlým drevom a moderným tvarom. Doska stola je na akejsi základni, pričom polovica dosky akoby plávala. Okrem toho je možné dosku rôzne nastaviť.

Jedálenský stôl Pavos s rôznym nastavením výšky

jedálenský stôl z masívu, model Pavos, moderná stolová doska

Tu vidíte, ako môžete zdvihnúť časť stolovej dosky. Týmto spôsobom sa dá použiť v kuchyni na prípravu jedál. Skutočne praktický jedálenský stôl z masívu.

Masívne drevo do moderného interiéru

jedálenský stôl modernej konštrukcie

Stôl Adora 09 sa dodáva v dramatickej farbe, aby sa stal ústredným kusom nábytku vo vašej jedálni. A ako vidíte z fotografií, táto je ultramoderná Jedálenský stôl z masívu prichádzajú v kombinácii so zodpovedajúcimi lavicami, aby si zákazníci mohli navrhnúť perfektný jedálenský kút sami. Ešte viac – na okraji stola bola namontovaná špeciálna polica, ktorá ponúka dostatok priestoru pre krb.

Jedálenský stôl z masívu – model Calum

jedáleň s dizajnom stola z tmavého masívu

Ďalšími modelmi, ktoré vás určite budú inšpirovať, je rozťahovací stôl Calum v tmavej farbe, ktorý je podporený pevnou konštrukciou z nehrdzavejúcej ocele. Stôl je možné predĺžiť z 50 cm na 130 cm. A posledný model, ktorý upútal našu pozornosť – stôl Mando vyzerá sofistikovane a je ideálny pre veľké rodiny. Z Jedálenský stôl z masívu, ktoré potrebujete … od Schulte dizajn.

 Rozkladací stôl do obývačky

Rozkladací stôl modernej konštrukcie

Okrúhly jedálenský stôl pre moderné zariadenie

Jedálenský stôl – rozťahovací, ideálny do malých miestností

Nábytok do obývačky z masívu

Detail z rozširujúceho stola

moderný rozťahovací stôl z masívneho dreva

Drevený stôl s krbom

Tabuľky od Schulte dizajn