Interiérový dizajn

Systémy rozdeľovačov závesov a miestností vyrobené z vysokokvalitného dreva od spoločnosti Nolastar

Systémy na delenie miestností nolastar-drevené závesy na stenu-drevo palisander eben

Nolastar Wood je séria Systémy rozdeľovačov miestností od Nolaster, ktoré zapôsobia exkluzivitou v trendovom prírodnom vzhľade. Prvky dizajnu sú univerzálne – môžu byť použité v dome ako závesy, obklady stien, rozdeľovače miestností, obrazovky na ochranu osobných údajov alebo jemné štruktúrovanie malých miestností.

Viacúčelové systémy rozdeľovačov miestností nemeckej kvality

Systémy rozdeľovacích miestností navrhujú Nolastar-nástenné závesy-rozdeľovače miestností závesné-drevo

Kolekcia bola vyrobená zo 100% prírodných materiálov, aby bola zaistená dlhá životnosť a jednoduché používanie. Systémy priečok v miestnosti sú navyše prezentované v estetickom prevedení. Aj keď sú čiastočne transparentné, starajú sa o to Systémy rozdeľovačov miestností nenápadné pre dostatočné súkromie. Ak sú nainštalované v kancelárii, pomôžu navrhnúť miestnosť v menších priestoroch a tiež ponúkajú účinnú ochranu pred nechceným vzhľadom.

Záclonu je možné odsunúť nabok

Nástenné dekorácie, systém deliacich priečok miestností, ochrana pred slnkom, súkromná clona z ružového dreva Nolastar

Ako základný materiál sa používajú panely z brezovej preglejky s hrúbkou 1 mm. Systémy rozdeľovačov izieb sú ponúkané v štýlovom prírodnom vzhľade – vo farbách palisander, eben, orechové drevo, zlaté javorové drevo. Voľba farieb umožňuje individuálnu slobodu dizajnu.

Prirodzená izbová klíma pre moderné byty

Pásové závesové systémy obrazy na stenu-Nolastar javor-palisandr wenge vysoko kvalitné drevo

Prvky zo série Nolastar Wood je možné prispôsobiť situácii v miestnosti – v prípade potreby sa dajú jednoducho sklopiť alebo posunúť na stranu. Otočné oká na hornej strane je možné zavesiť do akejkoľvek štandardnej záclonovej lišty. Ušľachtilý prírodný vzhľad druhu dreva je skvelým prízvukom pre dizajn všetkých súkromných oblastí a je vhodný aj na použitie v obchodných priestoroch, hoteloch, okrem iného, ​​vytvoril dizajnérske duo Ana Motjér a Oliver Schneider z dizajnérskej spoločnosti Royal Family. skutočne funkčný a praktický doplnkový nábytok, ktorý zapadne do každého Integrujte životný štýl – od tradičného cez moderný až po minimalistický.

Systémy priečok v miestnostiach zaisťujú útulné súkromie

Rozdeľovač izieb palisandr Nolastar-drevený deliaci prvok Trendový doplnkový nábytok

 Doplnkový nábytok z kolekcie dreva Nolastar

Doplnkový nábytok Drevený deliaci prvok miestnosti z dreva Nola-Star zlatý javor