Interiérový dizajn

Stojan na víno pod schodiskom – kreatívne a moderné nápady pre schodiskové priestory!

Bez ohľadu na to, či je veľký alebo malý – v dome sa počíta každý centimeter štvorcový a všetky oblasti by mali byť navrhnuté čo najoptimálnejšie a najšetrnejšie na priestor. Ale priestor pod schodiskom je bohužiaľ často prehliadaný, slúži len ako sklad pre vysávače a podobné veci alebo jednoducho zostáva úplne nevyužitý. Možnosti zmysluplnosti oblasti schodiska sú však oveľa početnejšie, ako by ste si mohli myslieť. Ak ste skutočným milovníkom vína, máme pre vás dobrú správu! Čo napríklad stojan na víno pod schodiskom, kde si môžete uložiť všetky svoje poklady a drahé hrozno a postaviť ich na výslnie? Či už ho skombinujete s mini barom alebo si postavíte stojany na víno sami – v tomto článku nájdete mnoho kreatívnych a moderných nápadov na dizajn.!

Nápady na vínne pivnice Navrhovanie stojana na víno pod schodmi Nastavenie tipov na chodbu

Mať vždy svoje obľúbené víno poruke a vždy mať v zbierke drahých a kvalitných vín poriadok-to je sen každého milovníka vína. Krásny stojan na víno pod schodiskom je nielen praktickou možnosťou, ako rozumne využiť túto oblasť v dome, ale dodá celému zariadeniu osobitý a príjemný nádych. Aj keď je získanie vlastnej vínnej pivnice dosť náročnou úlohou, ktorá nie je obzvlášť lacná, stojan na víno na mieru vyzerá rovnako štýlovo a elegantne.

Stojan na víno pod schodiskom ako neuveriteľne elegantný doplnok k ostatnému nábytku

Dizajnová schodisková plocha na chodbe nápady Stojan na víno pod schodiskom

Teraz sú na trhu stojany na víno všetkých možných tvarov a veľkostí, aby si každý našiel ten pravý model pre svoj dom. Unikátny dizajn vyrobený z dreva vyžaruje veľmi zvláštne teplo a útulnosť a perfektne sa hodí k trendovému vidieckemu štýlu bývania na statku. Jedinečné a súčasné dizajnérske kúsky z kovu pôsobia moderne a postavia vašu zbierku na výslnie.

Na čo by ste si mali dať obzvlášť pozor??

Stojan na víno pod schodiskom nápady na dizajn malej chodby DIY projekty ľahké

Aby víno nestratilo na kvalite, mali by ste pri navrhovaní stojana na víno pod schodmi zvážiť niekoľko dôležitých aspektov. V závislosti od druhu vína je optimálna teplota na skladovanie okolo 10 až 15 stupňov. Okrem toho je vhodné neumiestňovať fľaše do blízkosti dverí alebo okien alebo do priestorov s vysokou vlhkosťou. Okrem toho by zbierka nikdy nemala byť vystavená priamemu slnečnému žiareniu. Pretože víno môže cez zátky absorbovať zapáchajúce látky, mali by ste sa uistiť, že stojan na víno pod schodmi nie je vedľa miesta s intenzívnym zápachom, akým je napríklad kuchyňa..

Stojan na víno pod schodmi DIY návod na nastavenie trendov v chodbe 2020

Ak ste vášnivým pijanom vína a nádychom kreativity, môžete si svoju vzácnu zbierku veľmi štýlovo a krásne uložiť a predviesť. Podľa toho, koľko miesta máte k dispozícii, tam môžete uložiť ďalšie predmety alebo nápoje. Sklenené dvere zaisťujú, že stojan na víno pod schodiskom vyzerá ako úplne oddelená miestnosť, udržuje fľaše bezprašné a chráni ich pred vonkajšími vplyvmi. Navyše takýto displej vyzerá neuveriteľne elegantne a dodáva priestoru chodby sofistikovaný nádych.

Stojan na víno pod schodiskom Životné trendy 2020 Tipy na flirtovanie

Priestor pod schodiskom je ideálny pre všetkých, ktorí chcú mať na večeru vždy po ruke to správne víno a cennú zbierku nechcú len schovať do pivnice. Či už ide o nástenné police alebo malé skrinky a zásuvky – vašej kreativite sa medze nekladú.

Lacné a štýlové – nápady na cykloturistiku vyžarujú jedinečné a špeciálne teplo

Moderný chodbový dizajnový stojan na víno vyrobený zo sklenených živých trendov 2020

Udržateľné nápady pre cykloturistiku sú stále veľmi v móde a sú veľmi elegantnou a zároveň lacnou alternatívou na uvedenie starého nábytku a predmetov do nového života. Čo tak postaviť si pod starými drevenými debničkami na víno stojan na víno pod schodmi? Všetko, čo k tomu potrebujete, je pár zodpovedajúcich škatúľ, ktoré by ste mali vybaviť iba železnými tyčami. Vhodné osvetlenie zjemňuje interiér a vytvára príjemnú a príjemnú atmosféru.

Krásny stojan na víno pod schodiskom šetrí priestor a dodáva vášmu domovu jedinečný nádych luxusu. Ešte krajšie a praktickejšie sa stane s malým posedením, kde môžete v pokoji ukončiť deň. 

Tipy na zariadenie Dizajn chodby Stojan na víno pod schodiskom

Máte viac miesta pod schodmi a často vás navštevujú priatelia a rodina? Potom je pre vás to pravé mini bar, kde si môžete uložiť všetky svoje nápoje! 

Navrhovanie oblasti schodiska Nápady Nápojový bar pod schodiskom

Stojany na víno sú teraz k dispozícii vo všetkých predstaviteľných štýloch a konfiguráciách, takže si každý milovník vína príde na svoje. Sklenené dvere dodávajú schodisku chladný vzhľad a pôsobia neuveriteľne štýlovo. 

Jednoduché nápady na dizajn stojana na víno pod schody na chodbu

Nemohlo to byť jednoduchšie ani praktickejšie. Aby ste mohli mať svoje obľúbené víno vždy poruke, odporúčame vám nastaviť fľaše tak, aby štítky smerovali von. 

Stojan na víno pod schodmi nápady chodba dizajn moderné tipy na zariadenie

Optimálne a štýlovo používané, priestor pod schodiskom je nádherne vhodný na dekoráciu a dodá každej miestnosti v dome konečnú úpravu. 

Trendy bývania v bielej kuchyni Nápady na dizajn schodiska na stojan na víno

Pekný a trendový stojan na víno je jedným z najkrajších spôsobov, ako využiť priestor pod schodiskom

Polička na víno pod schodmi Životné trendy 2020 Tipy na dizajn chodby