Interiérový dizajn

Priestorovo úsporné nápady pre dom – skladovanie a organizácia

Rozťahovací stôl-kuchyňa-zásuvka-sedačky-ALNO

Niektorí nápady šetriace priestor vám môže pomôcť, ak žijete v malom byte alebo dome. Sú tiež veľmi prospešné, keď chcete mať vo všetkom poriadok a organizácia nepatrí medzi vaše silné stránky. Ak máte vlastné nápady na organizáciu a ukladanie, neváhajte sa s nami o ne podeliť.

Nové technológie a inovatívny nábytok predstavujú nápady šetriace priestor

get-the-point-design-studio-one-room-apartment-space-úspora-skrytý-nábytok

Dizajnéri a výrobcovia moderného nábytku nám svojimi návrhmi dosahujú šikovné riešenia nášho problému – ako môžeme ušetriť miesto a zároveň uložiť všetky naše zariadenia, pomôcky a objekty. Títo užitoční a profesionálni dizajnéri vytvárajú originálne koncepty kompaktného nábytku, ktoré je možné tiež transformovať. Výrobcovia zase rozširujú svoje zbierky o tieto modely, aby boli moderné ženy v domácnosti jednoduchšie.

Brilantné a kreatívne nápady na úsporu miesta v dome

jednoizbový rozdeľovač bytu a miestnosti-televízna nástenná jednotka

Začíname s týmto krásnym multifunkčným kusom nábytku od spoločnosti Alno, ktorý nás zavedie do moderného a štýlového sveta. Jedná sa o jedinečnú výsuvnú jedálenskú súpravu, ktorá kombinuje niekoľko kusov nábytku do kompaktnej kombinácie. Na prvý pohľad vyzerá výrobok Alno ako obyčajné, upratané skrine. Elegantné línie nábytku z neho robia perfektný barový pult, kde si môžete rýchlo pripraviť obed a postaviť stavbu pred vzdialené. Môžete si tu dať aj raňajky a kávu. Kompaktný kus nábytku od spoločnosti Alno sa dá tiež ľahko zmeniť na pohodlný jedálenský stôl, ktorý je zabudovaný v skrini.

Rozťahovacia posteľ v jednoizbovom byte

one-room-apartment-pull-out-bed-space-saving-idea

Nasledujúci nápad na úsporu miesta je vhodný pre malé štúdiá, kde jedna izba plní úlohu dvoch alebo dokonca troch priestorov. Improvizovaná vertikálna platforma ukrýva šatníky a staré komody, kde si môžete uložiť svoje príslušenstvo. Dodatočná stena z plošiny môže byť tiež základom pre skryté lôžko. Rovnaká stena sa navyše zdvojnásobí ako perfektný rozdeľovač miestností. Ľudia, ktorí žijú v štúdiu s takouto ďalšou stenou, oddeľujú priestor medzi jedálňou, kuchyňou a spálňou vytvorením poriadku a malého obývacieho priestoru.

Priestorovo úsporné nápady do kuchyne

Priestorovo úsporné nápady pre domácu kuchyňu-philippe-starck

Dizajn malej spálne

Priestorovo úsporné nápady-malá spálňa-rozťahovacia spálňa

Priestorovo úsporné nápady na vysunutie postele do domu

Priestorovo úsporné nápady pre jednoizbový byt

Úsporné miesto-nápady-na-dom-skladacia posteľ-jednoizbový byt

Priestorovo úsporné nápady pre dom-jedna-izba-apartmán-posteľ

Úsporné miesto-nápady-pre-dom-skladacia posteľ-štúdio