Interiérový dizajn

Priemyselný štýl v malom byte v Londýne

Priemyselný štýl obývacia izba tehlový múr drevený nábytok

Tento štýlový apartmán sa nazýva Archer Street a nachádza sa v Londýne v Anglicku. Byt má iba jednu spálňu, ale v interiéri si užíva veľa prirodzeného svetla, ktoré ho rozjasňuje a opticky zväčšuje. Z industriálny štýl jasne vyčnieva z ostatných štýlov nábytku a jeho vlastnosti sú tu okamžite rozpoznateľné. Steny z červených tehál, nábytok z masívu a palubovky s brúseným povrchom okamžite upútajú pozornosť. Tento byt je v súčasnej dobe k dispozícii na predaj za 3,3 milióna dolárov.

Priemyselný štýl v obývacej izbe

Zariadenie - priemyselný štýl - nábytok - tehly - krb - vstavaná skriňa

Tento fascinujúci byt bol navrhnutý v spolupráci so súčasným majiteľom Spoločníci Michaelis Boyd kompletne prestavaný a zrekonštruovaný. Dôraz bol kladený na vytvorenie plne udržateľného a ekologického bytu. Preto boli pri navrhovaní použité prírodné produkty a materiály vyrobené iba v Anglicku, aby vytvorili zdravé životné prostredie. Výsledkom je pôsobivý dizajn v priemyselnom štýle, ktorý je útulný a nádherne pokojný v srdci mesta Soho.

Industriálny štýl je spojený s modernými prvkami

Dekor obývačky v industriálnom štýle - tehlová stena - drevený nábytok

Hneď na vás zapôsobí nádherné prirodzené svetlo, ktoré zaplaví celý byt. Vďaka vyvýšenému umiestneniu na štvrtom poschodí a západnej orientácii nepôsobia masívne steny z červených tehál ponurým a ťažkým dojmom. Najprv vojdete do otvoreného obývacieho priestoru, kde je obývacia izba a jedáleň zjednotená. Z jedálenského kúta sa prechádza do malej, dobre vybudovanej a úplne udržateľnej kuchyne. Krásne drevené podlahy a odhalené murivo vo vnútri vytvárajú príjemnú a teplú atmosféru, najmä keď sa používa pôvodný krb. Spálňa, ktorá je pomerne veľká a vzdušná, má obrovský šatník a vlastnú kúpeľňu.

pôvodný sporák je stále v prevádzke

jedálenský kút v industriálnom štýle-drevený nábytok-krb na drevo

Drevený nábytok so zaujímavým, sochárskym tvarom

drevo-jedálenský-nábytok-sochárska-forma-priemyselná-šik

biele čelá skriniek v kontraste s červenými tehlami

priemyselno-štýl-kuchyňa-červená-tehla-biela-skrinky-čelo

Posteľ je v strede spálne

vstavaná skriňa na priemyselný spôsob bývania-spálňa-červené-tehlové-steny

kúpeľňa ako sklenený box v spálni

kúpeľňa-priemyselný štýl-červené-tehlové steny-sklenená-deliaca stena

Pôdorys bytu

byt-archer-ulica-pôdorys