Interiérový dizajn

Prestavba bytu: Funkčné usporiadanie miestnosti zaisťuje väčší komfort bývania

Chceli by ste prerobiť svoj byt a hľadáte funkčné a štýlové nápady? Nechajte sa inšpirovať novým projektom renomovanej architektonickej firmy „CoDa arquitetos“. S istým inštinktom pre interiérový dizajn premenili talentovaní architekti starý byt v Brazílii na moderné útočisko. Počas renovácie šikovne skombinovali zásady zariaďovania z regiónu s puristickým stenovým a stropným dizajnom. Konečný výsledok zaujme premyslenou koncepciou bývania a krásnou farebnou schémou. Praktické usporiadanie miestnosti zaisťuje väčší komfort bývania, úspešná kombinácia svetlo zelenej a krémovej vytvára príjemné prostredie a kreatívny dizajn stropu dáva akcenty.

Prestavba bytu: Nástenná jednotka plní niekoľko funkcií

Prestavba svetlozelenej nástennej jednotky v byte slúži ako osvetlenie rozdeľovača miestnosti so stropnými svetlami

Aby architekti splnili požiadavky zákazníkov, kompletne prerobili byt v starej budove. Stavitelia sa rozhodli pre otvorený pôdorys. Predsieň, obývačka, jedáleň a rodinná kuchyňa sa teda spájajú. Priestranný obývací priestor, ktorý je vytvorený, je striedmo, ale veľmi štýlovo zariadený. Stenová jednotka od podlahy k stropu slúži ako zvláštny predel miestnosti. Vizuálne oddeľuje obývaciu časť od priľahlej obývačky s balkónom a vonkajšou kuchyňou a ponúka dostatok úložného priestoru. Nástenná jednotka nie je len praktickým doplnkom interiéru, ale aj skvele vyzerá. Predné časti skriniek bez úchytiek, minimalistický dizajnový jazyk a svetlozelená farba z neho robia skutočný pútač pozornosti.

Prestavba bytu Kuchyňa a obývacia izba sú prepojené rozťahovacím skleneným stolom, nástennou jednotkou a modernou galériovou kuchyňou

Podľa hesla „menej je viac“ interiéroví dizajnéri zariadili byt puristicky. Nábytok je zameraný na to najdôležitejšie. Jedáleň so skleneným stolom a štyrmi stoličkami v škandinávskom štýle plynule prechádza do modernej obývačky s kuchyňou. Kuchynská krajina je sama o sebe minimalistickým umeleckým dielom: predné časti bez úchytiek harmonicky zapadajú do celkového obytného priestoru. Kuchyňa má tiež moderný vzhľad vďaka bielej kachľovej ploche.

Prestavba obývačky s posuvnými sklenenými dverami a vstupom na zasklený balkón

Hneď vedľa nástennej jednotky vás pozýva útulný salónik. Veľké posuvné sklenené dvere prepúšťajú do interiéru dostatok slnečného svetla a vytvárajú plynulý prechod medzi zaskleným balkónom a interiérom. Pohodlné posedenie ponúka dostatok priestoru pre rodinu a ich hostí. Nič teda nestojí v ceste príjemným večerom s priateľmi a príbuznými.

Prerobiť byt Obrázok nad pohovkou a zaveseným stropom

Svetlo zaliata izba vyzerá príjemne a útulne vďaka neutrálnej farebnej schéme. Strop dodáva interiéru industriálny nádych, podlahová doska uvoľňuje puristický dizajn svojim atraktívnym zrnom. Táto oblasť je riedko zdobená – moderný obraz visí nad pohovkou a nadväzuje na susednú obývaciu izbu. Na priľahlom zasklenom balkóne prinášajú rozmanitosť izbové rastliny.

Prestavba zaskleného balkóna s vonkajšou kuchyňou a grilom a jedálenským stolom

Krytý a zasklený balkón má veľký jedálenský stôl a vonkajšiu kuchyňu s grilom. Nástenná polica ponúka priestor pre ďalšie rastliny a tiež možnosť vytvorenia bylinkovej záhrady. Zasklenie umožňuje pohľad do diaľky.

Byt s obytnou plochou 104 metrov štvorcových má tiež spálňu, hosťovskú izbu / domácu kanceláriu a dve kúpeľne. Všetky ostatné miestnosti sú tiež puristické a ekonomické, ale veľmi štýlové.

Vonkajšia kuchyňa je štýlová a funkčná

Remodelujte bytovú kuchyňu, v ktorej sú poličky a nástenné jednotky vyrobené z drevených bielych obkladov a žulovej pracovnej dosky

Puristická spálňa v neutrálnych farbách

Moderný dekor spálne, krémová farba steny a vstavaná skriňa a manželská posteľ s dreveným čelom

Stôl z masívu v spálni

Spálňa s písacím stolom a škandinávskou stoličkou a nástennými policami

Spálňa so závesnou lampou namiesto nočného svetla

Závesné svietidlo do spálne v škandinávskom štýle a drevené kreslo D & lt; esigner

Domáca kancelária v hosťovskej izbe 

Zariaďte si v hosťovskej izbe domácu kanceláriu s úložným priestorom s nástennými policami a nástennými skrinkami

Štýlová a funkčná minimalistická nástenná jednotka

Moderná nástenná jednotka s bezúchytkovými dvierkami skrinky vo svetlo zelenej farbe ponúka dostatok úložného priestoru

Vonkajšia kuchyňa s grilom 

Prerobený byt so zaskleným balkónom s vonkajšou kuchyňou

Toaletný stolík v spálni 

Prerobte plán bytu na šatník v domácej kancelárii

Obývacia izba je zariadená v neutrálnych farbách

Prestavba bytu Moderná obývacia izba so stenovou jednotkou ako rozdeľovačom miestností

Porovnanie pôdorysov: Predtým

Prerobte starý plán bytu, rozloženie miestnosti v kuchyni a obývačke a dve spálne

A nové funkčné usporiadanie miestnosti

Prerobte byt, nový plán, rozloženie miestnosti, veľký obývací priestor, spálňu a hosťovskú izbu

Projekt od CoDA