Interiérový dizajn

Ošumelé elegantné nápady na zariadenie každého obytného priestoru

ošarpaná šik obývacia izba-nábytok-sedačka-biela-poťahová stolička-vinobranie

Ľudia nechcú meniť priestorové rozloženie, takže je to jednoduché Ošumelý šik Štýl, ktorý je potrebné dosiahnuť – zmení sa iba dizajn interiéru. Rovnako ako v prípade Adama a Caroliny. Romantická obývačka so štýlovým nábytkom a potešením z jej krásy a obnovy sa stala vašou vášňou a spôsobom života. Adam žil roky v Anglicku, kde v ňom vznikla láska k starožitnostiam, pretože chcel mať v obývačke štýlový nábytok. Carolina je presný opak – má rada veľmi tmavý, masívny nábytok. Snívala o interiéroch vo francúzskom štýle, svetlých a trochu štylizovaných. Hľadali kompromis – dve rôzne vízie interiérového dizajnu. Bol vytvorený romantický, ošarpaný a elegantný interiér. Obývacia izba je biela a zariadená štýlovým nábytkom, ktorý väčšinou vlastníci zrekonštruovali, a tak pôsobí útulne a elegantne  ošarpaný atmosféra.

Ošumělý elegantný interiérový dizajn

ošarpaná šik chodba-chodba-kachlička-lavica-drevo-biele-trámy

Cieľom bolo pokryť starý nábytok bielou farbou. Nábytok bol in Ošumelý šik obnovený. Renovácia nábytku priniesla dobré výsledky. Navyše neradi prijímajú jednoduché riešenia. Rozhodli sa robiť prácu sami. Štýlový nábytok očaruje svojou krásou a určuje atmosféru interiéru v štýle shabby chic. Majitelia sa učia vyskúšať si systematické techniky reštaurovania a ošarpaných elegantných farieb a lakov, dozvedia sa o štruktúre a vlastnostiach dreva..

Shabby Chick – biele a tmavé drevo

ošarpaná elegantná kúpeľňa-rustikálne-sivé-drevené obloženie-dizajnové zrkadlo

Buďte prví, kto uvedie svoje zariadenie do prevádzky Ošumelý šik obnoviť. Začnite stoličkou, potom stoličkami a stolom. Keď sa väčšina nábytku v dome zmení, začnite hľadať. Rovnako ako Adam a Carolina – z expedícií na blšie trhy sa stala tradícia, vášeň zrodená z renovácie sa zmenila na ich spôsob života. Dnes vlastní spoločnosť špecializujúcu sa na obnovu ošarpaného nábytku a internetový obchod s výrobkami interiérového dizajnu.

Ošumelý štýl v spálni

ošarpaná elegantná spálňa-hosťovská izba-kovová-nástenná dekorácia-záves

Malá škôlka

ošarpaná-šik-detská izba-malá-myšlienka-štyri-plagát-sivá-stena

Romantická posteľ

Ošumelá elegantná spálňa

Ošumelý elegantný štýl v bielej kuchyni

Ošumelá elegantná biela kuchyňa

Pastelová zelená ako farba interiéru

Ošumelý elegantný nápad na zariadenie

Nápad na čelo postele

ošarpaná-šik-idea-spálňa

Ošumelý šik v dizajne jedálne

ošumelý elegantný dizajn jedálne

Ľahké zariadenie

Ošumělý elegantný interiérový dizajn

Textil s kvetinovými motívmi

ošumelý-elegantný nápad na zariadenie

Tmavé parkety

shabby-chic-white-dark-wood

Ošumělý elegantný nábytok a jeho farby