Interiérový dizajn

Nápady na dizajn stropu pre miestnosti s vysokými stropmi

nápady na dizajn stropu pre miestnosti s vysokými stropmi a panoramatickým výhľadom

the Nápady na návrh stropu pre miestnosti s vysokými stropmi sú veľmi pôsobivé. Aké sú však tipy a triky, pokiaľ ide o zdobenie a zariaďovanie takejto miestnosti? Vybrali sme pre vás jeden z najlepších a najzaujímavejších príkladov.

Nápady na návrh stropu s vhodným osvetlením

nápady na dizajn stropu pre miestnosti vysoké stropné osvetlenie

Pripojené osvetlenie, ktoré je také dlhé, že môžete v tichosti pozorovať žiarovky takmer vo výške očí, je veľmi vhodným nápadom na dekoráciu. Príliš vysoko zavesené lustre a žiarovky riskujú prehliadnutie. Tento luxus si môžete dovoliť, ak je vaše osvetlenie skutočne pôsobivé a rozhodne ho nemožno prehliadnuť.

Nápady na dizajn stropu – lustre ako dekorácia

nápady na dizajn stropu pre miestnosti vysoké stropy opulentné

Jeden z najkrajších Nápady na návrh stropu luster je možné použiť ako dekoráciu. Týmto spôsobom bude tento skvostný kus nábytku vždy vyniknúť. Komplexný dizajn vyžaduje väčšiu pozornosť a trblietavé prvky pôsobia draho. Môžete samozrejme tiež začleniť žiarovky jednoduchého vzhľadu, ktoré nie sú vhodné ako akcenty, ale sú flexibilné a pohyblivé.

Knižnica ako možnosť dekorácie vysokých stien

nápady na vybavenie knižnice pre vysoké stropy v miestnosti

the Nápady na návrh stropu zahŕňajú využitie miestností ako rozšírených skladovacích priestorov. Dokonalým príkladom je inštalácia domácej knižnice, ktorá je nielen obzvlášť praktická, ale robí aj krásnu dekoráciu na stenu. Nezabudnite na rebrík do domácej knižnice. Najvyššie police je možné použiť ako odkladací priestor pre staré čísla časopisov alebo na vystavenie umeleckých diel a artefaktov, ktorých sa nedotýkajte.

Nastavte nástenný panel ako akcent v obývacej izbe

nápady na zariadenie izieb vysoké stropy moderný dizajn

the Nápady na návrh stropu obsahuje aj niekoľko dekoratívnych prvkov. Vysoké panely so vzormi sú príjemným doplnkom miestnosti na dvoch úrovniach. Môžu byť použité buď ako zvlhčovač zvuku, alebo ako výrazný prízvuk. Panel bude ťahať oko nahor a upozorňovať návštevníkov na vysoký strop.

Dekorácia látky na zníženie ozveny

nápady na zariadenie miestností vysoké stropy farebné zariadenie

Miestnosti s vysokými stropmi majú veľmi často špecifické akustické efekty na životné prostredie. Aby ste čo najviac znížili hluk ozveny, investujte do plyšových kobercov a množstva vankúšov k sedačke. Táto dodatočná dekorácia zachytí zvuky z ozveny.

Nástenný panel ako ozdobné rozšírenie za televízor

nápady na zariadenie miestností s vysokými stropmi, neutrálny dizajn

Ideálnym miestom pre takýto panel je predĺženie nad komín. Ďalšou možnosťou je nainštalovať panel ako modernú zábavnú stenu za televíziu. Ak hľadáte umelecké diela na steny v miestnosti s vysokými stropmi, pokojne si vyberte tie najväčšie obrazy, ktoré sa zmestia do vášho rozpočtu. Záclony na vysoké okná môžu tiež slúžiť ako vhodná dekorácia. Benátske rolety sú ideálnym riešením pre vysoké okná, pretože ich možno mierne sklopiť, aby do miestnosti vniklo viac svetla. Nechajte sa unášať týmito krásnymi Nápady na návrh stropu krásne a vkusne inšpirujte a zariaďte svoju izbu vysokými stropmi.

Mezanín ako príležitosť na pozorovanie

nápady na zariadenie miestností s mezipatrom s vysokými stropmi

Nástenný panel ako dekorácia do obývačky

nápady na zariadenie miestností s vysokými panelovými stropmi

Pohľad zhora do obývačky

prehľad nápadov na zariadenie miestností s vysokými stropmi

Moderný dizajn obývačky

minimalistické nápady pre zariadenie miestností s vysokými stropmi

minimalistický dekor v obývacej izbe

nápady na zariadenie izieb vysoké stropy drevená podlaha

Krištáľové lustre ako akcent

nápady na zdobenie miestností vysoké stropy lustre