Interiérový dizajn

Moderný mestský domov v Notting Hill

minimalistický interiérový dizajn - skriňa v LondýneModerné mestské Dom v Notting Hill, Londýn je príjemnou kombináciou moderného a tradičného. Architekti z Staffan Tollgard Design Group sa rozhodli premeniť priestranný obývací priestor na elegantný a moderný priestor. Vyvážené používanie prírodných a umelých materiálov vytvára jedinečnú atmosféru.

Moderný dom v Notting Hill

minimalistický dizajn domu - dekorácia obývačky

Funguje to v obývacej časti Dom v Notting Hill otvorené a príjemné, zatiaľ čo horné poschodia sú súkromnejšie. Obývacia izba a knižnica na prvom poschodí sú menej minimalistické ako prízemie. V súkromnej miestnosti sú steny vymaľované v prírodných farbách a hrubý koberec vytvára pocit luxusu. Hlavná vaňa má otvorenú sprchu, ktorá je stredobodom trvalo čistej a elegantnej atmosféry.

moderný interiér – dom v Londýne

elegantný dizajn interiéru v obývacej izbe

Kombinácia lesklých a matných povrchov z neho robí elegantný a príjemný priestor. Kuchyňa je neoddeliteľnou súčasťou obytného priestoru a do záhrady sa pozerá cez tri metre široké posuvné sklenené dvere. Pre skutočné rozmaznávanie ponúka barový kútik miesto stretávania sa hostí i hostiteľov.

Kombinácia pôvodných prvkov, ako sú rímsy a vysoké soklové lišty, so súčasnými povrchmi nábytku a zemitých prvkov, ako sú kamenné múry a drevo, predstavuje ďalší logický vývoj požiadavky zákazníka. Ďalším krokom k vytvoreniu relaxačnej oblasti je jemná paleta farieb, vďaka ktorej je táto moderná mestský dom v Notting Hill si naozaj príde na svoje.

minimalistický interiérový dizajn - prízvuk na schodisku

moderné elegantné kuchynské zariadenie

elegantná knižnica interiérového dizajnu a krb