Interiérový dizajn

Moderný loft v škandinávskom štýle

Moderný loft v škandinávskom štýle

Podkrovný-moderný-škandinávsky-interiérový dizajn

Títo moderný podkrovný byt  vo Švédsku je skvelým príkladom toho, ako vyzerá moderné zariadenie v škandinávskom štýle. Veľa svetla, zaujímavý nábytok, krbové kachle a povinné prúžky – dizajn, ktorý je luxusný, praktický a pohodlný.

Moderný podkrovný apartmán s voľne stojacím krbom v obývacej izbe

moderná podkrovná stena knižnice

the moderný podkrovný byt má rozlohu 152 metrov štvorcových a má dve spálne, dve kúpeľne a priestranný obývací priestor. Skvelé svetlíky prepúšťajú dostatok svetla do priestranného obývacieho priestoru a veľká terasa ponúka výhľad na okolie. Budova bola postavená v roku 1882 – interiér bol kompletne zmodernizovaný a zrekonštruovaný. Obývacia časť je logicky rozdelená na kuchyňu a obývaciu izbu. Lesklé čierne povrchy kuchyne kontrastujú s bielymi stenami a svetlou drevenou podlahou. Voľne stojací moderný krb je stredobodom schodiska, ktoré vedie do spální. Obývacia izba / jedáleň sa skladá z veľkého dreveného stola, koberca v modrobielych pruhoch a veľkej knižnice.

Moderný podkrovný byt s krásnym výhľadom

Jedálenský stôl zo škandinávskeho nábytku z dreva

Elegantné malé biele kreslá stoja v druhej časti obývačky a ťažia zo slnečného svetla, ktoré prichádza cez strešné okná. Modrošedá farebná schéma je prítomná všade a vytvára spojenie medzi rôznymi časťami miestnosti. Zaujímavé sochy a svietniky sú jedinou ozdobou, ktorú tento dizajn potrebuje. Záujem majiteľa o elegantné umelecké diela je všade v moderný podkrovný byt cítiť. Škandinávsky štýl sa vyznačuje jednoduchým a útulným nábytkom, ktorý je šikovne kombinovaný – a tento byt naplno využíva výhodnú polohu. V detskej izbe vytvára modrá perina dizajnovú podobnosť so zvyškom bytu.

Moderný podkrovný byt s elegantným interiérom

Spálňa so šikmým stropom-moderný nábytok

the moderný podkrovný byt je vynikajúcim príkladom funkčného škandinávskeho nábytku. Svietidlá boli nainštalované na strop tak, aby bol interiér maximálne presvetlený. Elegantné závesné svetlá visia nad jedálenským stolom a v detskej izbe. Pri zariaďovaní interiéru bola šikovne skĺbená funkčnosť a estetika.

Škandinávsky podkrovný byt

Škandinávska škôlka pre nábytok

Škandinávske osvetlenie nábytku

Škandinávske osvetlenie nábytku

Okrúhly modrý koberec

obývacia izba s okrúhlym modrým kobercom

Malá čierna kuchyňa

malá čierna kuchyňa

Malé biele kreslo

malé biele kreslo v podkroví

Moderný voľne stojaci krb

moderné-voľne stojace-ohnisko

Moderná biela kúpeľňa

moderná biela kúpeľňa

Skica strešného bytového domu

Skica strešného bytového domu