Interiérový dizajn

Moderný interiérový dizajn hotela St. George Roma

Interiérový dizajn vchodu do hotela St George

Srdečne vás vítame v ušľachtilej atmosfére architektonického diela Lorenza Belliniho – to moderný interiérový dizajn od hotela St. George Roma. Ako naznačuje názov, táto nádherná budova sa nachádza v hlavnom meste Talianska v Ríme, v srdci historického centra. Na tomto vynikajúcom mieste je stará budova architektonického štúdia Lorenzo Bellini, ktorú spravuje sám architekt. Budova má povesť štýlového päťhviezdičkového turistického ubytovania, ktoré kombinuje klasiku so sviežim moderným pocitom.

Moderný interiérový dizajn St. George Roma – dielo Lorenza Belliniho

moderný interiérový dizajn obývacej izby Hotel St George

Hneď ako vstúpite do hotela St. George Roma, okamžite pocítite luxusnú, ale vrúcnu atmosféru tohto miesta. To moderný interiérový dizajn vytvára očarujúci pocit, ktorý vás sprevádza centrálnym vstupným priestorom do elegantnej vstupnej haly. Interiér pozostáva z lešteného dreveného nábytku, kamenných dlaždíc a jemných sklenených prvkov. Každá izba je jemne osvetlená, aby vytvorila intímnu atmosféru.

Moderný interiérový dizajn hotela – tradícia, luxus a moderný pocit

moderný interiérový dizajn nástenných hodín Hotel St George

Hotel má 64 izieb rozdelených do rôznych kategórií – klasické, deluxe, rodinné deluxe a junior a master suity. To moderný interiérový dizajn priestor má štýlové zariadenie a krásne doplnky, aby sa hostia cítili vítaní.

Elegantné zariadenie izieb v hoteli St. George Roma

moderný interiérový dizajn sedačky Hotel St George

Okrem príjemnej atmosféry, že to moderný interiérový dizajn hotela dáva najavo, že svojim hosťom môže ponúknuť aj mnoho rôznych služieb. Hotel má dve luxusné reštaurácie, jedna z nich je na streche, ako aj vináreň, cigarový salónik, wellness centrum SPA a fitnescentrum. Všetky tieto zariadenia sú navrhnuté v rovnakom súčasnom štýle ako zvyšok hotela a dodávajú jeho očarujúcej atmosfére, kde sa moderné stretáva s tradíciou, a vytvárajú magické nadčasové prostredie..

   Spálne – luxus a nadčasová elegancia

Interiérový dizajn spálne hotela St George

Moderná reštaurácia v hoteli

Interiérový dizajn reštaurácie Hotel St George

Inovatívny dizajn s nádychom klasiky

Interiér luxusného hotela St George

Elegantný zariaďovací prvok v St. George Roma

Interiérový dizajn priestorov reštaurácie hotela St George

Luxusný jedálenský kút ako špičková služba v hoteli

Interiérový dizajn jedálne hotela St George

Útulná atmosféra pre jedlo

Interiérový dizajn jedálenského kúta Hotel St George