Interiérový dizajn

Moderné domáce zariadenie v romantických Benátkach

moderný-byt-benátky

Casin di Palazzo Lezze je jedným z nich moderné domáce zariadenie Projekt so zaujímavým príbehom, krásnym vzhľadom a stabilnou konštrukciou. Ideálne miesto pre útulný domov, prázdninový byt alebo verejné miesto pre predstavenia, večierky a iné akcie. Celé sídlo bolo možné rozdeliť na štyri časti. Tri z nich sú skryté za nádhernou a aristokratickou fasádou. Ten druhý patrí do inej domácnosti.

moderné domáce zariadenie  – Casin di Palazzo Lezze v Benátkach

štýlový-interiér-rezidencia-Benátky

the moderné domáce zariadenie z Casin di Palazzo Lezze je upravený a vyzdobený tak, aby bolo možné vidieť dokonalú spoluprácu s exteriérom a nádherným výhľadom. Budova sa nachádza na romantickom kanáli Rio della Sensa v talianskych Benátkach. the moderné domáce zariadenie  je krásne navrhnutý v retro štýle, aby v stredovekom meste lásky bol stále cítiť krásneho ducha minulosti.

moderné domáce zariadenie – druhé poschodie so sklenenou podlahou

druhé poschodie-sklenená podlaha-moderný-byt-Benátky

the moderné domáce zariadenie je usporiadaný na dvoch poschodiach. Prvé poschodie je dostatočne priestranné, aby sa do neho zmestili dve veľké miestnosti pre obývaciu izbu a jedáleň. Obaja sa držia plánu na vytvorenie moderného projektu bytového zariadenia. Je v súlade so súčasnými trendmi, ale zachováva umeleckú, kreatívnu a staromódnu atmosféru.

priestranný dvojpodlažný byt v Benátkach

priestranný-dvojpodlažný-byt-Benátky

Dizajnéri spoločnosti moderné domáce zariadenie v rezidencii Casin di Palazzo Lezze sú Capriogli Associati Architects. Dizajnéri a architekti sa spoliehajú na krásu materiálov, ako je sklo, oceľ a mramor. Hojne sa používajú na schody, ktoré vedú do ďalších obývacích izieb, kúpeľne a spálne. Najdôležitejším miestom v rezidencii je bohatá knižnica, ktorá pozostáva z viac ako 10 000 titulov. Vďaka knižnici vyzerá všetok moderný bytový nábytok perfektne.

Abigail

dominujúce sklenené prvky

dominujúce-sklenené prvky-moderný-byt

Sklenený jedálenský stôl ako moderný nápad na bývanie

sklenený stôl-moderné-bývanie-nápad

V moderných domácnostiach sklo dominuje

moderný byt so sklenenou dominantou

moderné oceľové a sklenené schodisko

moderné-schody-oceľ-sklo

moderný byt-minimalizmus v štýle Benátky

Casin di Palazzo Lezze v Benátkach od Capriogli Associati Architects

Casin-di-Palazzo-Lezze-Benátky-Capriogli-Associati-Architects

Casin-di-Palazzo-Lezze-residenyz-venice